371 rezultate pentru eticheta

botosani

Video "Sunt mulţi ochi pe Moruţan la acest meci"! Concurenţă teribilă pentru Becali

morutan-2

Video FC Botoșani - FCSB 0-3. Succes fără emoţii pentru roş-albaştri, care încheie 2017 pe locul 2

bucurie man

Exclusiv Patronul care îl contrează pe Becali: ”Are un comportament violent cu unii jucători”. Adevărul despre stelistul făcut praf

golofca fcsb 2

Dică, "rocada mare": 7 schimbări pentru meciul de la Botoşani

fcsb deschidere

Exclusiv FCSB îl poate pierde pe Moruțan! ”Am o propunere clară pentru el”

morutan-1

Răspunsul celor de la Botoșani, după ce Becali și-a manifestat interesul pentru Roman

mihai roman

Exclusiv Dorit de Becali, refuzat de MM și Dică! Jucătorul care a ratat șansa de a ajunge la FCSB

collage mm gigi dica

Gigi Becali se chinuie să scape de un jucător adus în vară, dar primește o veste proastă: ”Nu cred că va veni”

gigi-3

Video Denis Drăguș, despre super execuția sa: ”Mi-a trecut prin cap și asta am făcut”. Unde a pierdut meciul Viitorul

dragus

Exclusiv E principala țintă a lui Becali, dar îl va costa peste 700.000 de euro. Anunțul de ultimă oră

gigi2

Video FC Botoșani - CS U Craiova 1-0. Primul meci al sezonului în care oltenii nu marchează

botosani craiova-1

Exclusiv Noul plan al oltenilor, după ce delegaţia Craiovei nu a putut decola ieri spre Iaşi

craiova-5

Moruțan a vorbit despre transferul la FCSB. Ce spune de prețul cerut pe el

morutan live

Exclusiv Becali are cele mai mari șanse să-l transfere pe Moruțan: ”Probabil îl va lua”

botosani viitorul repr 2003

VIDEO Botoşani - Voluntari 1-0. Reacţiile celor doi antrenori

lazar

Botoșani a urcat pe 4 în Liga 1. Enache: ”Play-off-ul e un obiectiv”

ENACHE-1

Video Dinamo şi Botoşani au cerut fiecare penalty, în interval de un minut! Verdictul lui Ion Crăciunescu

penalty

Reacţie haioasă după ce sorţii au stabilit care este derby-ul 16-imilor din Cupă: "Bilele n-au fost încălzite cum trebuie"

mara

"Gata, tată!" A început sezonul "ca din tun”, dar Becali nu-l mai acceptă nici în locul accidentaților la FCSB

juc steaua-1

Ofertă de 1,5 milioane de euro pentru fotbalistul la care Becali visează de un an

morutan

Video Juventus - FC Botoșani 0-2. Moldovenii urcă pentru moment pe locul 2 în Liga 1

botosani juventus

Video Enache, după înfrângerea cu Astra: "Probabil trebuia să îmi construiesc altfel discursul la pauză"

botosani-1

Video FC Botoșani - Astra 1-3. Giurgiuvenii urcă pe podiumul Ligii 1

bucurie astra

Jucătorul care i-a dat planurile peste cap lui Dică: ”A pasat înapoi la adversar și a dezamăgit”

dica 1

FCSB se poate apropia la un punct de lider. Dică nu mai face experimente

dica-13

Video CS U Craiova - FC Botoșani 1-0. Gol Zlatinski, după două bare și o mulțime de ocazii

gol craiova

Video FC Botoșani - ACS Poli 1-0. Liderul-surpriză din Liga 1 a ajuns la 13 puncte după cinci etape

captura bucurie fulop

Larie, ironic la adresa lui Dinamo? "Acestea sunt echipele favorite la titlu"

larie

Exclusiv S-a încheiat telenovela Moruțan! Anunțul făcut de Becali în această seară

morutan

Video Botoșaniul a marcat cel mai rapid gol al acestei ediții de Liga 1

fc botosani - spesi - repriza 1 010

Video Botoșani - Sepsi 5-1. Show total în Moldova! 6 goluri și multe ratări

bucurie bus

Exclusiv Șumi a analizat eșecul lui Dinamo. ”Mă așteptam mai mult. Botoșani e o echipă bine așezată”

dinamo botosani-1

Video Ce ocazii! Dinamo a pierdut cu Botoșani, dar jucătorii lui Contra s-au întrecut în ratări

nemec

Exclusiv Telenovela Moruțan continuă! Lăudat de adversari, acesta poate ajunge încă la FCSB

morutan-5

Video Golofca, eroul celor de la Botoșani în surpriza etapei. ”Suntem fericiți, este prima victorie la Dinamo acasă”

GOLOFCA

Adevăratul motiv pentru care Dică şi MM nu-l vor pe Moruţan la FCSB

gigi dica

LPF a deschis perioada de transferuri! FCSB a înregistrat contractele a 5 jucători. Budescu nu se află printre ei

lpf

Exclusiv Decizie-surpriză a Comitetului Executiv. Unde se va juca Supercupa României

supercupa

Exclusiv Moldovenii se ţin tari în faţa lui Becali şi vor să facă din Moruţan transferul all-time al clubului. Cifrele negocierilor

morutan-1

Exclusiv Concurență mare pentru FCSB în cursa pentru "perla" vânată de luni întregi. Clubul tocmai a refuzat peste un milion €

morutan

FC Botoșani intră într-o nouă eră. Moldovenii încep curățenia după instalarea lui Costel Enache

costel enache oficial

Video Botoșani - Pandurii 2-1. Gorjenii retrogradează, după un final nebun, cu 3 goluri în 6 minute și o eliminare

botosani - pandurii 2-1

Video Exclusiv Atac frontal, în direct la TV: "Aţi păcălit fotbalul cu 2 pauză, 1 final. Nu ne-aţi spus şi nouă să pariem!"

botosani chi

Exclusiv Amenințări la adresa propriilor jucători! ”Dacă aud că ne-am dat la o parte cu Pandurii, vă omor”

botosani-1

Exclusiv Ofertă de ultimă oră pentru Moruțan! Mijlocașul este dorit în Belgia

morutan-4

Exclusiv "Au venit după el oameni care au făcut transferuri mari! Moruţan, cel mai "vânat" jucător român

morutan-3

Video Concordia - FC Botoșani 2-1. Ilfovenii au revenit după pauză. A doua retrogradată se decide în ultima etapă

chiajna poza

Prima mutare făcută sub comanda lui Dică? ”Aș munci din greu să fiu titular acolo”

morutan

Video ACS Poli Timişoara - FC Botoşani 1-1. Bănăţenii au cinci meciuri la rând fără înfrângere în Liga 1

bucurie botosani

Video Pandurii - FC Botoșani 1-1. Gorjenii au egalat, din penalty, la ultima fază a meciului

pand bot

Video FC Botoşani - Concordia Chiajna 1-1. Două goluri, o paradă senzațională și o fază ce putea naște un autogol de la 35 m!