Video CSM Oradea - U-BT Cluj 62-81. Clujenii, în avantaj la general

Video&Foto Imaginile care probează totul. Jucătorul a luat o rangă din fier și a încercat să-și facă dreptate

ranga 1

A intrat cu o rangă pe teren și riscă dosar penal! Anunțul Jandarmeriei după incidentele grave de la Oradea

guzman

Video Bătaie pe teren în derby-ul Oradea – Cluj, la baschet! Meciul a fost întrerupt, un jucător este anchetat

baschet bataie

Video Victorie cu gust amar pentru CSM CSU Oradea în FIBA Europe Cup

csm oradea

Video Patrick Richard, erou în ultima secundă a derby-ului cu U-BT Cluj - CSM Oradea: "Am alergat cât de repede am putut"

BASCHET MASCULIN:STEAUA BUCURESTI-U BANCA TRANSILVANIA CLUJ, LIGA NATIONALA (18.01.2022)

Video U-BT Cluj, victorie dramatică în derby-ul cu CSM Oradea! Patrick Richard a decis meciul în ultimele zecimi de secundă

BASCHET MASCULIN:U BT CLUJ-NAPOCA-CSM CSU ORADEA, FINALA LIGII NATIONALE (20.06.2021)

Video U-BT Cluj - CSM Oradea 86-67. Clujenii sunt noii campioni ai României la baschet

BASCHET MASCULIN:CSM CSU ORADEA-ACS U-BANCA TRANSILVANIA CLUJ-NAPOCA, FINALA LIGA NATIONALA (15.06.2021)

Video CSM Oradea - U-BT Cluj 64-60, în meciul 4 al finalei Ligii Naționale. Meciul decisiv se va juca la Cluj

baschet clu

CSM Oradea, medalie de bronz la FIBA Europe Cup! Performanță impresionantă, la prima participare în Final 4

CSM Oradea 3

Video CSM Oradea s-a calificat în premieră în turneul Final Four al FIBA Europe Cup!

reggiana oradea baschet

CSA Steaua a cucerit Cupa României la polo masculin. Victorie dramatică în fața CSM Oradea

POLO:CSM ORADEA-STEAUA BUCURESTI, SUPERLIGA NATIONALA (29.11.2020)

CSA Steaua a reuşit scorul Superligii, 35-1 cu Politehnica Cluj. Toate rezultatele

POLO:CSA STEAUA BUCURESTI-CSM DIGI ORADEA, FINALA CUPEI ROMANIEI (14.02.2020)

Eşec pentru CSM Oradea, victorie pentru U Cluj în FIBA Europe Cup

CSM Oradea

Video CSM Oradea - SCM Craiova 83-72. Campioana a câștigat primul meci din sferturile Cupei României

CSM Oradea

Video "U" Cluj - CSM Oradea 81-76. Ardelenii au învins campioana în duelul românesc din FIBA Europe Cup

baschet cluj oradea

CSM Oradea conduce cu scorul de 2-1 la general, în finala Ligii Naţionale de baschet masculin

oradea

Video CSU Sibiu - CSM Oradea 0-2, la general, în finala Ligii Naţionale de baschet

oradea

Video CSU Sibiu a câştigat în premieră Cupa României. Spectacol total la Cluj-Napoca

finala baschet

Video CSM Oradea - Leiden 72-76. Bihorenii, deja eliminaţi din FIBA Europe Cup

CSM Oradea

Video CSM Oradea - Sakarya 86-84. Victorie dramatică pentru bihoreni în FIBA Europe Cup

CSM Oradea

Video Steaua a produs prima surpriză a Ligii Naţionale de baschet

Steaua

Video Noapte albă la Oradea, după al doilea titlu din istorie la baschet masculin

captura bucurie fani baschet oradea

CSM Oradea - Steaua 86-73. Bihorenii au debutat în forţă în finala Ligii Naţionale

Oradea Steaua baschet

Video BCM Pitești - CSM Oradea 67- 74. Orădenii s-au calificat în semifinale

captura baschet

Video CSM Oradea - UBT Cluj 82 - 78. Achim: ”Pentru noi, aceasta a fost miza!”

baschet oradea

Video CSM CSU Oradea - CSU Sibiu 104-78. Liderul nu a profitat de înfrângerea campioanei U BT

Video CSM Oradea - U-BT Cluj 90-83. Primul eşec al campioanei după şase succese consecutive

Oradea Cluj

CSM Oradea - SCM Timişoara 81-87. Eşec surprinzător al bihorenilor pe teren propriu

oradea-timisoara.-baschet

CSM Digi a trecut la pas de Dinamo! Gata de derby-ul cu Steaua

polo Oradea

CSM Digi Oradea schimbă antrenorii, după doi ani în care Steaua i-a luat titlul

Costras csm digi oradea

Video CSU Sibiu - CSM CSU Oradea 69-63, în primul meci al finalei mici din Liga Națională

baschet sibiu-1

Video U-BT Cluj - CSM Oradea 103-96. A doua victorie a clujenilor în semifinalele Ligii Naţionale

baschet cluj

Video BC Timişoara - CSM CSU Oradea 84-86. Campioana s-a calificat în semifinalele Ligii Naţionale

oradea baschet

Video CSM Oradea - BC Timişoara 85-81. Al doilea succes din sferturi al bihorenilor

oradea timisoara-1

Video CSM CSU Oradea - BC Timişoara 82-72. Canadianul Denison a făcut spectacol

denison

Video BCMU Piteşti - CSM Oradea 76-86. A treia victorie consecutivă a bihorenilor

pitesti oradea

CSM Oradea a ratat calificarea în sferturile FIBA Europe Cup. Înfrângere la scor

oradea

Video BC Timişoara - CSM Oradea 85-84. Bănăţenii s-au impus după două reprize de prelungiri

capt Timisoara baschet

CSM Oradea va întâlni o fostă adversară a celor de la U BT Cluj în optimile FIBA Europe Cup

SM Verona - CSM Oradea 12-10, în semifinalele EuroCup

polo

Video Un campion european și mondial la Oradea. Pregătiri pentru semifinalele Euro Cup

polo Oradea

Video CSM Oradea, a şasea înfrângere în grupele Basketball Champions League

captura baschet oradea

Video BCMU Piteşti - CSM CSU Oradea 76-64. Record negativ înregistrat de campioană

baschet pitesti

CSM Digi Oradea, duel cu SM Verona în semifinalele LEN Euro Cup

csm digi oradea

CSM Oradea s-a calificat în semifinalele EuroCup la polo

captura polo csm oradea

Video CSM Oradea - Khimik Youzhny 69-66. Campioana României rămâne în cărţile calificării

Video CSM CSU Oradea - BC Timişoara 84-82. Final spectaculos de meci

oradea

CSM Digi Oradea o va întâni pe WASPO Hannover în preliminariile Ligii Campionilor

Oradea polo

Video CSM Oradea - Olimpic Baia Mare 97-40. Bihorenii așteaptă debutul în Champions League