64 rezultate pentru eticheta

fc hermannstadt

FCSB, surpriză la mijlocul terenului și o revenire importantă în lot. Echipa de start pentru meciul cu Hermannstadt

FOTBAL:FCSB-FC ARGES, LIGA 1 CASA PARIURILOR (20.09.2020)

Exclusiv Gigi Becali: "Mă bucur că e Anamaria la Hermannstadt. Vom aranja meciurile cu ea! Trebuie să o ajutăm, ca să ne ajute și ea"

Gigi Becali și Anamaria Prodan

anamaria prodan

Anamaria Prodan a ajuns în presa internațională după ultimele declarații. Ce scriu englezii despre impresar

Video Hermannstadt - Sepsi 2-2! Meci dramatic la Sibiu, cu trei goluri în repriza secundă

buc sepsi

Exclusiv Reacția lui Iuliu Mureșan despre revenirea lui Vasile Miriuță la Hermannstadt

Vasile Miriuță, directorul tehnic de la Minaur Baia Mare / Foto: Captură Digi Sport

Video FC Hermannstadt - Gaz Metan 0-2. Prima victorie pentru Edi Iordănescu! Rondon, la prima reușită de la revenire

Rondon gol Medias

Video Dunărea - FC Hermannstadt 0-1. Eurogol Dumitriu la ultima fază a partidei

Dunarea Hermannstadt captura

Video Hermannstadt - Voluntari 4-0. Sibienii i-au spulberat pe ilfoveni, care au jucat 40 de minute în 10 oameni

captura gol

Video Hermannstadt - Sepsi 1-0. Debut perfect! Sibienii au obţinut prima victorie din scurta lor istorie în Liga 1

captura gol herman

Video Gustavo, în al 9-lea cer: "În seara asta nu am de gând să dorm, sunt foarte fericit"

FOTBAL:AFC HERMANNSTADT-CS UNIVERSITATEA CRAIOVA, FINALA CUPEI ROMANIEI (27.05.2018)

Pelici, după ce a pierdut Cupa în fața Craiovei: "Sperăm să facem față cu brio în Liga 1"

Pelici Cupa

Cel mai ieftin bilet la finala Cupei României costă 15 lei. 2000 de bilete gratuite pentru suporterii sibieni