399 rezultate pentru eticheta

gaz metan

Video Voluntari - Gaz Metan 1-2. Trei eliminări și răsturnări de situație! Medieșenii au câștigat în 9 oameni

bucurie gaz

Video Tudor a ieşit din nou în evidenţă, la Mediaş. Decizia neobişnuită luată de "centralul" bucureştean

captuta tudor da galben

Video Dinamo - Gaz Metan Mediaș 3-0. Trei goluri și ratări imense. Gol din foarfecă al lui Torje, anulat

dinamo

"Intraţi în vestiar să vedeţi jucătorii"! Edi Iordănescu acuză starea terenului de la Mediaş

Edward Iordanescu

Video Fanii botoşăneni şi-au pierdut răbdarea. Golofca a fost huiduit în momentul schimbării

captura golofca 1

Video Gazul putea da lovitura în prelungiri. Arbitrul le-a refuzat medieșenilor un penalty. Verdictul specialistului

Gaz Metan

Video Astra - Gaz Metan 4-3. Giurgiuvenii au câştigat cu emoţii un meci nebun şi sunt mai aproape de play-off

astra gaz metan liga 1

Video Cu Becali nu se poate la cafea! ”Asta e metoda la Gigi” Lecția predată în direct de Ilie Dumitrescu patronului FCSB

becali ilie dumitrescu

Video Budescu: "Mă chinui de ceva vreme să-i dau o pasă de gol lui Alibec". Ce spune de meciul cu CFR

budescu alibec gaz metan

”În România mă simt ca acasă”! Revenire surpriză în Liga 1?

llullaku

VIDEO Gaz Metan - CS U Craiova 0-0. Mitriță a ratat un penalty! Gazdele, aproape de gol în prelungiri

captura meci

Gaz Metan continuă curățenia de iarnă. Ziua și plecarea de la Mediaș

De Vriese

VIDEO Timișoara - Gaz Metan 1-1. Bănățenii sunt la 6 puncte de play-off

timisoara

Video Gaz Metan - Voluntari 1-1. Oaspeții, aproape să câștige la ultima fază! Meci spectaculos și ocazii mari la Mediaș

captura gaz voluntari

Video Sepsi Sf. Gheorghe - Gaz Metan Mediaș 0-0. Mari ratări, dar și un gol anulat pentru elevii lui Neagoe!

sepsi 23

Cum ar putea arăta Dinamo la Mediaș, după ce Miriuță i-a exclus din lot pe cei care s-au îmbătat la Piatra Neamț

miriuta-9

Exclusiv Iuliu Mureșan: ”Arbitrii ne-au defavorizat”. Replica dată după ce fanii i-au cerut lui Petrescu demisia

cfr 1

Pustai, rezervat şi după egalul-surpriză cu CFR Cluj

pustai

VIDEO CFR Cluj - Gaz Metan 0-0. Al treilea pas greşit al ardelenilor, care au pierdut locul 1

cfr gaz metan

Gaz Metan e în corzi! "Ne zbatem, dar în iarnă se va trage linie"

pustai re

Video Gaz Metan - CSM Poli Iaşi 0-2. Prima victorie a moldovenilor din ultimele cinci etape

bucurie iasi

Video Hagi sare în apărarea lui Alibec. Nu e de acord cu decizia celor de la FCSB. ”Sunt copii, trebuie să-i înțelegem”

alibec-7

Țucudean, noul golgheter al Ligii 1: ”E normal să ne dorim în play-off, se vinde mai bine de acolo”

tucudean

Gaz Metan a luat un triplu campion în Liga 1

medias

Video Juventus Bucureşti - Gaz Metan 1-1. Egal în derby-ul pentru "supravieţuire" din Liga 1

capt 1-1

Video Gaz Metan - Astra 0-0. Giurgiuvenii, neînvinşi de opt etape în Liga 1

gaz astra

Dat afară de la Viitorul, Marius Constantin a semnat cu o altă echipă din Liga 1

marius constantin

Băluță: ”Sunt fericit în special pentru că am fost aplaudat când am ieșit din teren”

baluta-4

Video CS U Craiova - Gaz Metan 2-0. Oltenii rămân fără înfrângere în Liga 1

bucurie craiova-2

Video Gaz Metan - ACS Poli 0-2. Victorie meritată a timișorenilor

buc tim

Video Gaz Metan - Sepsi 2-1. Medieşenii au obţinut prima victorie din acest sezon

gaz metan sepsi

Foto Contra a răbufnit: ”Dacă jucăm așa la Cluj, ne dau cu terenul în cap”. Ce spune de ieşirea nervoasă a lui Albin

cosmin contra

Video Dinamo - Gaz Metan 3-1. Hanca face ”dubla” în două minute! Popovici salvează onoarea oaspeților

caini

Exclusiv Încă un român în Cipru! Merge la o echipă de mijlocul clasamentului şi va câştiga mai bine decât în Liga 1

zaharia

Un club din Liga 1, aproape de colaps: "La 1 septembrie am putea fi nevoiţi să închidem clubul!"

gaz metan

Dan Petrescu își avertizează jucătorii, după o victorie clară: ”La mine nu se aplică regula asta”

dan petrescu-3

Video Gaz Metan - CFR Cluj 0-3. Echipa lui Dan Petrescu a egalat liderul la numărul de puncte

gaz cfr cluj

Probleme mari pentru un club din Liga 1! ”Am scăzut salariile cu 40%”

gaz metan

Video CSM Poli Iași - Gaz Metan 0-0. Singurele echipe fără gol marcat. Ratare uluitoare a lui Cristea, în prelungiri!

cristea ratare

Execuția superbă a lui Ganea nu a fost întâmplătoare: ”După fiecare antrenament bat lovituri libere”

viitorul-4

Video Viitorul - Gaz Metan 3-0. Victorie categorică a campioanei la debutul în noul sezon

bucurie viitorul gaz metan

Hagi, atac la adresa unui patron din Liga 1: ”Să-și analizeze echipa!”

hagi-3

Hagi a dat lovitura! Dorit şi de Dinamo, Eric a semnat cu Viitorul

eric viitorul

Eric, tot mai departe de Dinamo: ”N-am mai vorbit cu Mutu de o săptămână”

eric

Video Pandurii - Gaz Metan 0-0. Gorjenii, tot mai aproape de salvarea de la retrogradare

pan gaz

Video Îi iau apărarea lui Eric, după episodul trist de la Iași! ”El a vorbit mereu frumos despre România”

Eric reactie

Video Final tensionat la Iaşi. Eric a fost eliminat, a lovit un adversar şi a făcut semne obscene

SCANDAL

Video FC Botoșani - Gaz Metan 0-0. A patra remiză albă a sezonului între cele două echipe

capt oc bot

Video Eric, după execuția superbă contra fostei echipe: ”Înăuntru nu mă pot bucura. Este trist...”

eric de oliveira

Video Gaz Metan - Pandurii 3-1. Gol și două assist-uri pentru Eric

poza gaz pandurii

Video Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaş 1-1. Ambele echipe au avut şansa victoriei în prelungiri