64 rezultate pentru eticheta

hc odorhei

Rămasă fără finanţare după decesul lui Verestoy, HC Odorhei s-a retras din campionat

HC Odorhei

Video CSM Bucureşti - HC Odorhei 35-28. Gazdele s-au calificat în sferturile de finală ale Cupei României

csm odorhei handbal

Video HC Odorhei- Steaua 26-20. Prima înfrângere a roș-albaștrilor în Liga Zimbrilor

handbal odorhei

Video HC Odorhei - Dinamo 30-27. Al doilea eșec al liderului din Liga Națională

odorhei dinamo

Poli Timişoara - HC Odorhei 31-31. Ardelenii au ratat şansa de a depăşi HC Dobrogea Sud

poli timisoara handbal

Video HC Odorhei - HC Vaslui 30-22. Gazdele au urcat pe locul 4 în Liga Națională

Video Dinamo - HC Odorhei 27-27. Egal obţinut pe final de dinamovişti

dinamo odorhei

Video HC Odorhei - Poli Timișoara 24-23, în cel mai încins meci al etapei a zecea

Odorhei poza

Video Dunărea Călărași - HC Odorhei 24-25. Pasa neagră continuă la gazde cu a 4-a înfrângere consecutivă

handbal calarasi

Video HC Odorhei - Potaissa Turda 31-31. Derby ardelean echilibrat

potaissa odorhei

Poli Timișoara - HC Odorhei 28-21, în ultimul meci al sezonului regulat

captura handbal timisoara

Video CSM Bucureşti - HC Odorhei 31-21. Oaspeții au avut doar 10 jucători pe foaia de joc

csm bucuresti-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Dunărea Călăraşi- HC Odorhei 22-31. A 8-a victorie consecutivă în campionat a vicecampioanei

captura handbal odorhei

VIDEO Minaur Baia Mare - Odorhei 24-25. Al doilea eșec la rând pentru campioni

capt handbal

VIDEO HC Odorhei - Poli Timișoara 26-25. A 3-a înfrângere consecutivă la limită a bănățenilor

Energia Tg. Jiu - HC Odorhei 26-22. Oaspeţii au suferit din cauza absenţelor numeroase

captura handbal energiea

VIDEO HC Odorhei - Dunărea Călărași 29-27. A 6-a victorie consecutivă pentru gazde

VIDEO CSU Danubius Galati - HC Odorhei 23-34. Ardelenii sunt lideri neînvinşi în Liga Naţională

handbal galati

VIDEO HC Odorhei și Steaua au obținut victorii în etapa a doua din Liga Națională

captura stire handbal

VIDEO HC Odorhei a cucerit Cupa Challenge. Primul trofeu din istorie al harghitenilor

captura odorhei trofeu

HC Odorhei a fost învinsă de Braga la patru goluri, în turul finalei Cupei Challenge

hc odorhei handbal

HC Odorhei a ratat calificarea în semifinalele Ligii Naţionale! Eșec la loviturile de la 7 metri

captura odorhei

HC Odorhei, în finala Cupei Challenge. Programul partidelor din ultimul act

hc odorhei putere

HC Odorhei - Benfica 31-29. Românii sunt cu un pas în FINALA Cupei Challenge!

VIDEO HC Odorhei - Energia Tg. Jiu 23-24. Gorjenii s-au calificat în finala Cupei

VIDEO HC Odorhei - Minaur Baia Mare 31-27, în derby-ul penultimei etape din sezonul regulat

VIDEO Dunărea Călăraşi- HC Odorhei 29-25. A doua înfrângere la rând pentru harghiteni

HC Odorhei - ZTR Zaporoje, în sferturile Cupei Challenge

odorhei-1

VIDEO HC Odorhei - Poli Timişoara 29-26. Câte un gol în primele 7 minute. Mihalcea, cel mai bun marcator

VIDEO HCM Constanţa - HC Odorhei 32-25. Șirul victoriilor oaspeților a fost oprit!

captura handbal HCM

6 goluri primite în repriza a doua! HC Odorhei s-a calificat în sferturile Cupei Challenge

Red Boys Differdange este adversarul lui HC Odorhei, în optimile Cupei Challenge

odorhei

VIDEO HC Odorhei- HC Vaslui 29-26. Echipa lui Vlad Caba începe returul cu o victorie

VIDEO HC Odorhei - Potaissa Turda 28-26. Echipa lui Vlad Caba termină turul Ligii Naţionale pe 2

VIDEO HC Odorhei - Cambridge 35-14. Victorie fără emoţii pentru harghiteni în faţa unei debutante

captura handal odorhei

VIDEO Baia Mare - HC Odorhei 23-24. Minaur a ratat șansa de a trece pe primul loc

captura handbal minaur

VIDEO HC Odorhei - AHC Dunărea Călărași 27-22. Victorie după 4 etape

captura Odorhei

HC Odorhei ia startul la un turneu internațional, cu trupe din Champions League

hc odorhei

VIDEO HC Odorhei - Minaur Baia Mare 27-29. Calificare în sferturile Cupei României

baia mare

VIDEO Potaissa Turda - HC Odorhei 32-26. Dedu, cel mai bun marcator al partidei

potaissa

HC Odorhei a aflat cu cine se luptă în sferturile Challenge Cup: adversar din Portugalia

VIDEO HC Odorhei - Potaissa Turda 26-28. Lider surpriză în Liga Națională

VIDEO HC Odorhei - Energia Tg. Jiu 26-27. A 4-a victorie în 7 etape pentru gorjeni

VIDEO  HC Odorhei - Minaur 31-29. Gazdele au urcat pe locul 1 în Liga Națională

odorhei

VIDEO HCM Constanţa - HC Odorhei 38-30. Oaspeții pierd prima poziție în clasament

HANDBAL HCM ODORHEI

VIDEO HC Odorhei - Steaua 32-28. Roș-albaștrii, aproape de o surpriză la revenire

VIDEO Gorjenii câștigă și la handbal: Energia Târgu Jiu - HC Odorhei 31-30