19 rezultate pentru eticheta

lideri

Numai două echipe din Europa au un parcurs perfect în campionat! Numele surpriză de pe listă

Italian soccer Serie A match - Frosinone Calcio vs Empoli FC

Guardiola se implică politic şi agită și mai mult spiritele în Catalonia

collage-11

Video CSM Bucureşti - ACS Zalău 1-3. Voleibaliştii lui Marian Constantin rămân în fruntea clasamentului

volei zalau

Încă un capitol la care Cristiano e lider! N-a ratat niciun minut de joc în acest sezon din La Liga!

rosales cr7

El Clasico, în cifre. Barcelona poate egala situația la general. Capitolele la care excelează fiecare

messi real

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Continuă miracolul Leicester! Victorie în penultimul minut. Luna martie le găsește pe ”vulpi” pe locul 1

leicester-3

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Dinamo- Steaua 3-8. Roș-albaștrii rămân lideri în campionat

captura polo

PSG - Olympique Marseille 2-1. Parizienii și-au consolidat locul de lider în Ligue 1

psg marseille

VIDEO Lazio-Juventus 0-3. ”Bătrâna Doamnă”, în marș spre al patrulea titlu la rând

juventus pogba tevez

VIDEO Atletico Madrid - Levante 3-2. Trupa lui Simeone, lider în Primera

diego costa -1

VIDEO Lideri fără bani. Glume în Giulești: ”Avem salariile plătite în avans”

nicolae vasile madalin martin andrei ciolacu rapid

VIDEO Moți s-a calificat în primăvara Europa League! Ludogoreț - Cernomoreț 1-1

ludogorets

Toţi steliştii dau gol! Doar două echipe din Europa au mai mulți marcatori decât campioana României

steaua marcatori

Cu sau fără Messi, Barca rămâne liderul golurilor în Europa: 3,3 reușite pe meci!

barca

VIDEO F.K. Odorhei este în fruntea clasamentului la futsal, după 5-0 cu Spicom

futsal odorhei

Lider, după ce și-a pierdut vedeta. Villas-Boas: ”Suntem mai buni fără Bale”

villas boas

Fabrica de antrenori. Portugalia, țara cu cei mai mulți tehnicieni în competițiile europene!