129 rezultate pentru eticheta

live text

Video ACS Poli Timișoara - Astra 2-0. Bănățenii au părăsit ultimul loc, campioana a fost de nerecunoscut

captura pedro

Rom Rusia

Video FC Botoșani - Astra 0-0. Campioana termină turul pe locul 10, la şase puncte de play-off

captura final meci

Video CS U - Dinamo 2-1. Gazdele se apropie la 3 puncte de liderul Steaua, după un meci superb

RPS1811

Video ACS Poli Timișoara – ASA Târgu Mureș 0-1. Ardelenii au ajuns la 0 puncte în clasament, după zece etape

poli asa

Video CS U Craiova – FC Botoșani 1-0. Oltenii au egalat Steaua în clasament

bucurie gol 1-0

Video Voluntari - CS U Craiova 0-1. Ivan le-a adus victoria oltenilor în minutul 90+5, după ocazii uriașe!

csu

Video Chiajna - Botoșani 0-2. Echipa antrenată de Leo Grozavu urcă pe podium în Liga 1

buc botosani

Video Viitorul - Chiajna 2-1. Echipa lui Hagi ajunge la 3 succese în acest sezon

hagi final

Simona Halep s-a calificat în sferturi la US Open. Victorie în două seturi cu Suarez Navarro

halep bun si nou

Video Botoșani - ASA Tg. Mureș 4-2. Matulevicius reușește ”dubla” și urcă la 3 puncte de Steaua

gol2 botosani

Video Albania-Elveția 0-1. Elveţienii au câştigat cu emoţii, în superioritate numerică

albania elvetia

Video Poli Timișoara - FC Voluntari 2-1. Victorie cu emoţii pentru gazde. Ilfovenii au terminat meciul în 9

poli voluntari

Video Viitorul - Astra 1-3. 4 goluri, 2 eliminați, un gol anulat și un penalty cerut de gazde

alta bucurie astra

VIDEO Barcelona - Betis 4-0. Catalanii încheie anul pe primul loc în La Liga

suarez bucurie

VIDEO Craiova - Voluntari 1-2. A doua victorie a ilfovenilor, în surpriza etapei. Oltenii au atacat tot meciul

capt Pancu

VIDEO Dinamo - Pandurii 2-1. Puljic le-a adus roș-albilor victoria în prelungiri. Droppa și Iordănescu jr, eliminați!

bucurie dinamo

VIDEO Petrolul - Dinamo 1-2. Alb-roşiii au întors rezultatul, după ce au fost conduşi la pauză

gol dinamo

VIDEO FC Voluntari - ASA 0-2. Vicecampioana a pus capăt unei serii de 4 meciuri fără victorie în Liga 1

voluntari asa

VIDEO CFR - Pandurii 1-2. Oaspeţii au trecut pe locul doi, în Liga 1. Hora, la cota 12

bucurie pandurii

VIDEO Chiajna - Viitorul 2-2. Oaspeții au revenit de la 0-1 și au condus cu 2-1

concordia viitorul

Bute și DeGale au trecut cântarul oficial înaintea meciului de duminică

bute lucian

VIDEO Pandurii - Chiajna 2-0. Gol superb Răduț, iar Hora se distanțează în fruntea topului golgheterilor

captura bucurie pandurii

VIDEO Astra - Timișoara 2-2. Bănățenii au fost aproape de surpriză, dar Budescu și-a salvat echipa pe final

budescu astra poli

VIDEO CSU Craiova - Dinamo 3-0. "Câinii" pierd în Oltenia pentru prima oară după 6 ani. Dublă Bawab

bawab gol

VIDEO Halep, eliminată în sferturi, la Guangzhou. Românca, învinsă în două seturi de Allertova

captura halep pleaca

VIDEO FC Tskhinvali - FC Botoșani 1-3. Batin și "dubla" lui Roman au adus calificarea. Urmează Legia!

Botosani

VIDEO Cordoba - Barça 0-8. Triplă Luis Suarez, dublă Messi, în cea mai cateogrică victorie din acest sezon

suarez cordoba

VIDEO Benfica - FC Porto 0-0. Ce ratări în derby-ul lusitan! Titlul, aproape de Lisabona

capturanou benfica

VIDEO Olanda - Spania 2-0. Echipa lui Hiddink s-a impus cu două goluri marcate în debutul partidei

olanda spania

VIDEO Fiorentina - Roma 1-1. Seydou Keita a adus egalarea târziu și a amânat suspansul!

bucurie keita

VIDEO Gyor - HCM Baia Mare 29-23. Calificarea în sferturile Ligii se va decide cu Viborg

captura gyor hcm meci

VIDEO Liverpool-Beșiktaș 1-0. Balotelli a intrat și a marcat. Ratare uriașă a lui Lallana!

gol balotelli liverpool - besiktas

VIDEO Barcelona - Elche 5-0. Catalanii, ca şi calificaţi în sferturile de finală ale Cupei

duelul titanilor

CS Mioveni-Dinamo 1-0. După Astra, argeșenii elimină o altă pretendentă la trofeu!

captura niculescu

Botoșani-FC Brașov 0-0. VIDEO A doua remiză la rând pentru ambele echipe

brasov botsani

VIDEO Barcelona - Bilbao 2-0. Catalanii sunt lideri în Primera Division după o victorie grea

Neymar gol

"U" Cluj-CSMS Iași 2-0. Eşec pentru Chirilă la debutul pe banca moldovenilor! VIDEO

u cluj iasi

Petrolul Ploiești-CFR Cluj 1-2. Gazdele au terminat meciul în 9. VIDEO cu golurile

gol david villa

VIDEO Chile n-a strălucit, dar și-a îndeplinit obiectivul: 3-1 cu Australia și primele trei puncte în cont

final chile

FC Botoșani - Astra 0-2. Budescu și Yahaya au adus victoria giurgiuvenilor

budescu astra botosani

VIDEO Real Madrid - Villarreal 4-2. Dublă pentru Benzema și spectacol Bale, în absența lui Cristiano

karim benzema real villarreal

VIDEO Malaga - Atletico 0-1. Koke a marcat golul care îi duce pe madrileni la trei puncte în fața Barcelonei

koke marcator malaga atletico

Ceahlăul - Steaua 0-2. Roș-albaștrii au învins ușor, după golurile lui Adi Popa și Nicușor Stanciu

bucurie Steaua-1

VIDEO Dnepr - Pandurii 4-1. Gorjenii pot evita ultimul loc printr-o victorie cu Pacos