129 rezultate pentru eticheta

live text

Manchester City - Fluminense 4-0. "Cetățenii" au defilat în finala Campionatului Mondial al Cluburilor

Urawa Reds v Manchester City FC: Semi-Final - FIFA Club World Cup Saudi Arabia 2023, Jeddah - 19 Dec 2023

Programul zilei la Cupa Mondială din Qatar, 5 decembrie: Japonia-Croația, 17:00, Brazilia-Coreea de Sud, 21:00, în ”optimi”

Brazil v Serbia: Group G - FIFA World Cup Qatar 2022

Polonia - Argentina 0-2 și Arabia Saudită - Mexic 1-2, în grupa C. Dramatism total. Messi și Lewandowski merg în optimi

Poland v Argentina: Group C - FIFA World Cup Qatar 2022

S-a stabilit cine va arbitra partida România - Muntenegru, de marți, 14 iunie, de pe stadionul ”Giulești”

I Liga - Porto vs Sporting

News Alert Edi Iordănescu a ales cei 23 de jucători pe care se va baza la partida cu Muntenegru. Cine nu a prins lotul

edi-iordanescu

Video UTA - Sepsi 1-0. Ionuț Badea, victorie la debutul pe banca celor de la UTA Arad

miculescu

Video Rapid - FC Argeș 2-0. Giuleștenii au rezolvat meciul în 3 minute. În prima repriză și-au surclasat adversarul

rapid gol

Video U Craiova 1948 - Academica Clinceni 1-2. Ilfovenii îi trimit pe ”câini” pe ultimul loc din clasament

robert ion

Video FC Argeș - Gaz Metan Mediaș 1-2. Elevii lui Ilie Poenaru bifează victoria în ultimele secunde ale partidei

arges-gaz

Video U Craiova 1948 - FC Voluntari 0-2. Ilfovenii, victorie după două goluri în 4 minute. Tamaș, prima reușită din acest sezon

gabi tamas

Video FCSB - PAOK 1-2. Elevii lui Lucescu jr le-au provocat roș-albaștrilor primul eșec al verii

varela tanase

Video Uruguay - Portugalia 2-1. Dubla lui Cavani îi duce pe celesti în sferturi. După Messi, CR7 e și el OUT de la CM

Uruguay v Portugal: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Video ACS Poli - Dinamo 1-3. Salomao, gol și două pase decisive. Bănățenii, cu un picior în Liga 2

captura popa

Video Gaz Metan - Juventus 3-0. Medieșenii s-au salvat de la retrogradare

gaz principala

Video FC Voluntari - Concordia 2-2. Oaspeții s-au salvat de la retrogradare cu o etapă înainte de final

Concordia Chiajna

Video Barcelona - Real 2-2. Catalanii rămân neînvinşi în La Liga după duelul cu marea rivală

Video CSM Poli Iași - Viitorul 0-2. A doua victorie consecutivă pentru campioană!

FOTBAL:CSM IASI-FC VIITORUL, PLAY OFF, LIGA 1 BETANO (6.04.2018)

Video CSM București - Midtjylland 29-24. Campioana României a făcut spectacol în repriza secundă

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-GYORI AUDI ETO KC, LIGA CAMPIONILOR (26.01.2018)

Video Vizită surpriză pentru jucătoarele României înainte de Fed Cup: "A venit și rândul nostru să le susținem!"

tenis Invictus

Video FC Botoșani - CS U Craiova 1-0. Primul meci al sezonului în care oltenii nu marchează

botosani craiova-1

Video FCSB - ACS Poli Timișoara 7-0. Gnohere, hat-trick, Coman, ”dublă”, Tănase și Larie au contribuit la show-ul roș-albaștrilor

meci fcsb bun

Video Viitorul - CFR 1-0. Al doilea pas greșit consecutiv al elevilor lui Petrescu. Super-gol Eric, faze controversate, ”asediu” pe final

bucurie eric

Video Sepsi - Astra 0-0. Giurgiuvenii rămân la cinci puncte distanţă de podium

RATARE SEPSI

Video Viitorul - CSM Poli Iași 5-2. Cel mai bun meci al campioanei în acest sezon. Ţucudean a marcat de patru ori

viitorul iasi

Video Dinamo - Concordia 2-3. Învins de fosta echipă, Miriuţă rămâne fără punct de la sosirea în Ştefan cel Mare

bucurie bumba

Video Gaz Metan - Astra 0-0. Giurgiuvenii, neînvinşi de opt etape în Liga 1

gaz astra

Video Viitorul - Juventus 3-0. Campioana se apropie de locurile de play-off. Gol şi două assisturi pentru Ganea

viitorul juventus

Video CFR Cluj - FCSB 1-1. Remiză între principalele favorite la titlu. Ardelenii păstrează avansul de 4 puncte

fotbal-cfr-cluj-steaua-13

Video Astra - Viitorul 3-1. Giurgiuvenii au câştigat duelul ultimelor campioane şi au rămas pe podium

astra viitorul

Video ACS Poli Timișoara - Sepsi Sf. Gheorghe 0-0, după un meci cu ocazii mari de ambele părți

Sepsi - ACS Poli Timișoara, în direct la Digi Sport 1

Video FC Botoșani - Astra 1-3. Giurgiuvenii urcă pe podiumul Ligii 1

bucurie astra

Video FC Botoşani – Concordia 2-1. Fiecare echipă a solicitat câte un penalty

Bot gol capt

Video FCSB - Craiova 1-1. Primele puncte pierdute de roş-albaştri în noua ediţie a Ligii 1

fcsb csu

Video Gaz Metan - CFR Cluj 0-3. Echipa lui Dan Petrescu a egalat liderul la numărul de puncte

gaz cfr cluj

Video FC Voluntari - Astra 3-1. Giurgiuvenii au ratat revanşa pentru eşecul din finala Cupei României

voluntari astra-2

Video Juventus Bucureşti - Dinamo 0-3. Victorie la scor a "câinilor" la debutul în noul sezon

rivaldinho dinamo

Video ASA Tg. Mureș - CSM Poli Iași 1-1. Bănel Nicoliță a marcat ultimul gol al acestui sezon

captura banel

Video Gaz Metan - ACS Poli Timişoara 2-2. Bănățenii se pregătesc de un baraj infernal cu UTA

ACS Poli buc

Debut în forţă al Simonei Halep la Roland Garros. Victorie în două seturi cu Cepelova

halep-19

Video Dinamo - FCSB 2-1. Alb-roşiii au revenit în lupta pentru titlu, printr-un gol din penalty, în prelungiri. Viitorul e lider

RPS8434

Video Halep, la cel mai bun rezultat din 2017, după o victorie în 59 de minute cu Sevastova. Posibilă finală cu Sharapova

halep sevastova-1

Video ASA Tg. Mureş - Pandurii 0-0. ”Lanterna roșie” a rezistat mai mult de o repriză în zece oameni

captura asa pandurii

Video Sorana Cîrstea a trecut peste un moment greu, în setul al doilea, și a învins-o pe Sevastova, la Miami Open

c sorana

Video FC Barcelona - Valencia 4-2. Catalanii s-au impus în superioritate numerică. "Dublă" pentru Messi

bucurie messi valencia

Video Athletic Bilbao - Real Madrid 1-2. Victorie importantă a ”galacticilor”. Zidane a surprins cu schimbarea lui Ronaldo

captura casemiro

Video Larvik - CSM 35-33. Campioana Europei, de nerecunoscut în repriza secundă

larvick csm

Video Viitorul - ACS Poli Timișoara 5-0. Spectacol oferit de elevii lui Hagi!

captura coman

Video Steaua - Terek Grozny 1-1. Enache a marcat golul roș-albaștrilor. Torje, pasă de gol

enache1

Niculescu va juca, sâmbătă, ÎN DIRECT la Digi Sport 2, finala de la Hobart

niculescu hobart

România - Croaţia 31-26. Victorie fără emoţii şi calificare lejeră în grupele principale