captura hochei corona

VIDEO Corona Braşov - HSC Csikszereda 5-0. Mihaly a marcat de patru ori

VIDEO Dab Docler-Corona Brașov 2-5. Pisarenko a reușit trei pase decisive

captura hochei

VIDEO Corona Brașov - DHK Debrecen 7-1. Ardelenii și-au învins contracandidații la locul 4 în Liga Mol

captura hochei corona-1

17.11.2014, 23:58
  • Handbal, Liga Campionilor: Gyor - CSM Bucureşti (luni, 20:00, Digi Sport 1)

• Liga 1, etapa a 26-a: Concordia Chiajna - Voluntari (luni, 17:30, Digi Sport 1)

Hocheştii Coronei Braşov au dat lovitura în Liga MOL - au câştigat cu 5-2 pe arena liderului Dab Docler şi s-au apropiat la trei puncte de podium.

Evgheni Pisarenko a reușit trei pase decisive, iar Corona Brașov a câștigat neașteptat de clar pe arena liderului din Liga MOL. Campionii României au avut o primă repriză excelentă, iar golurile înscrise de Molnar, Virag și Peter au dus scorul la 3-1 după 20 de minute de joc. Dab Docler a revenit în joc în actul secund, dar brașovenii s-au desprins decisiv în repriza a treia - goluri Klouda și Mihaly.

A fost doar al treilea eșec în 18 meciuri pentru Dab Docler în acest sezon. Brașovenii rămân pe locul 4 din 8, dar s-au apropiat la numai trei puncte de podiumul Ligii Mol.

Fiul unui om important, el s-ar fi aflat sub influența drogurilor.

Video&Foto Meciul Juventus - Atalanta, reprogramat din cauza ninsorii. Când s-ar putea juca

Meciul Juventus-Atalanta a fost amânat din cauza ninsorii

Manifestații pentru suținerea șefei DNA. Mii de oameni s-au strâns la Guvern

Video De aia îl vor Man. United şi Real Madrid! Milinkovic-Savic a marcat unul dintre golurile weekend-ului în Europa

milinkovic savic sassuolo

Video ASU Poli Timișoara - Chindia Târgoviște 1-2. Rezultatele din etapa 22 a ligii secunde