304 rezultate pentru eticheta

acs poli timisoara

Echipa care l-a lansat pe Deian Sorescu, ca și desființată! Ce s-a întâmplat cu ACS Poli Timișoara

FOTBAL:CONCORDIA CHIAJNA-ACS POLI TIMISOARA, PLAY OUT, LIGA 1 (2.06.2018)

Situație dramatică. La 3 ani de la retrogradare au rămas fără bani, fără jucători și se pot retrage din campionat

ACS Poli jucatori retrogradare

Video Exclusiv "E film de Bollywood". Adevărul despre aventura lui Haruț la Timișoara și cum a ratat transferul la Craiova

Denis Haruț a fost vândut de FC Botoșani la FCSB pentru 661.000 de euro / Foto: Sport Pictures

Suporterii din Timișoara vor "lua foc". Somația autorităților poate declanșa o "revoluție" pe Bega: "Golgheteri de ocazie"

colaj ripensia poli

ACS Poli protestează oficial în urma arbitrajului cu "U" Cluj. Au vrut să scoată echipa de pe teren

captura penalty timisoara-u cluj

Video Fază caraghioasă la Poli - Petrolul. Ploieștenii, aproape de un autogol antologic

faza autogol

Scene incredibile la Timișoara! Arbitrul a fluierat finalul în 90+1, deși dictase 4 minute de prelungire, apoi a întors jucătorii de la vestiare

Paul Unimătan ACS Poli Timișoara - Aerostar Bacău

Video Universitatea Cluj - ACS Poli Timișoara 4-0. Succes categoric al "şepcilor roşii" în primul meci al etapei din Liga 2

U Cluj gol

Video Moment antologic în Cupa României! A făcut o schimbare în minutul 90+4, deși echipa lui era condusă cu 2-1!

schimbare poli timi captura

News Alert Un club de tradiţie din România a intrat în insolvenţă

timisoara

Ganea a demisionat a doua oară, iar clubul e tot mai aproape de faliment!

ACS Poli ingrangere

Un nou fotbalist străin venit să joace în România e blocat pe aeroport de agenții de la Imigrări

imigrari

News Alert Un club de tradiție din România a depus cererea de intrare în insolvență

ACS Poli antrenament

Video Şi-a "îngropat" echipa la debutul în Liga 2: două henţuri, două penalty-uri provocate şi eliminare

eliminare alin mutu

Vlad Dragomir și-a găsit echipă, după despărţirea de Arsenal

Vlad Dragomir

Exclusiv ”Asta e situația, din cauza unor nemernici!” Ganea a demisionat de la ACS Poli Timișoara

21618-ganea

Vlad Dragomir se antrenează cu o echipă din România, după despărţirea de Arsenal

vlad dragomir-1

Viitorul a oficializat un nou transfer. El este noul jucător al lui Gică Hagi

artean

Primarul Timișoarei a dat 12 goluri într-un meci. "Dacă nu-l luăm pe Omrani, ne orientăm către dom' primar"

colaj primar robu

Adrian Neaga a plecat de la ACS Poli Timişoara

neaga

Video Finul Neaga și nașul Mutu luptă de la distanță pentru evitarea retrogradării, ÎN DIRECT la Digi Sport

colaj neaga mutu

Video ACS Poli - Dinamo 1-3. Salomao, gol și două pase decisive. Bănățenii, cu un picior în Liga 2

captura popa

Programul ultimei etape a play-out-ului Ligii 1. Trei meciuri la aceeaşi oră

sepsi - dinamo

Neaga rămâne optimist: "Gladiatorii merg până la capăt!"

Neaga Poli

Video FC Botoşani - ACS Poli Timișoara 0-0. Bănățenii se îndreaptă spre Liga 2

bot-tim capt

"Am rezolvat problema retrogradării". Pustai condamnă ratările, dar răsuflă ușurat după duelul cu Timișoara

pustai medias

Video ACS Poli Timișoara - Gaz Metan Mediaș 0-0. Oaspeții au ratat un penalty în minutul 90

captura rosado

Video Sepsi - ACS Poli Timișoara 3-0! Dezastru pentru bănățeni! Doi eliminați și o accidentare gravă

captura accidentare

Video ACS Poli Timișoara - Juventus 2-0. Gură de oxigen luată de gazde în lupta pentru salvarea de la retrogradare

aptura gol poli

Video Neaga pierde doi jucători importanţi şi aşteaptă meciul crucial cu Juventus: "E cel mai important pentru noi"

Poli Timisoara

Video ACS Poli Timişoara - FC Voluntari 2-3. A doua victorie a lui Adi Mutu în Liga 1

FOTBAL:ACS POLI TIMISOARA-FC VOLUNTARI, LIGA 1 BETANO (4.05.2018)

Video Duel între prieteni în play-out. Mutu şi Neaga vor fi pentru prima oară adversari ca antrenori

mutu neaga

Video ACS Poli Timișoara - Concordia Chiajna 1-0. Drăghici aduce victoria gazdelor la ultima fază

bucurie timisoara

"Echipa are elan, plăcere de a înscrie goluri!" Mesajul lui Bratu pentru Torje

Bratu

Neaga: "Doar orbii nu vedeau ofsaid la golul lor. Am avut penalty, s-a auzit contactul de la Spitalul de Urgenţă!"

neaga

Video Eroare gravă a asistentului! Moldoveanu se afla în poziţie clară de ofsaid când a marcat

moldoveanu-ofsaid

Grozavu a pus "tunurile" pe propriii jucători. "Le lipseşte sufletul!"

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-ACS POLITEHNICA TIMISOARA, LIGA 1 BETANO (23.02.2018)

Video ACS Poli - FC Botoșani 0-1. A doua victorie în play-out a moldovenilor. Gol de 3 puncte a lui Axente

jucători FC Botoșani

Video Mai avea puțin și îi rupea picioarele, dar Găman a văzut corner! Penalty refuzat pentru ACS Poli

Exclusiv Bănățenii s-au mișcat rapid. I-au rezolvat actele lui Raț! Când va putea juca

MDU3ODQ4ZjFjZmQyZjRlYjkwYmM5MWUyOQ==.thumb

FCSB și CFR, amicale în aceeași zi cu două echipe tari din play-out

cfr-fcsb duel pintilii

CSM Poli Iaşi continuă drumul spre play-off. Stoican: "Putem face lucruri măreţe şi le merităm"

stoican calificare iasi play-off

Video Bălan a dat o "dublă" la Timişoara, dar a ratat un penalty pe final: "Mă bucur că Voicu m-a scos"

penalty ratat balan

E oficial. Leo Grozavu în locul lui Ionuţ Popa la Timişoara

leo grozavu

Video Primul meci din 2018, primele acuze la adresa arbitrajului: "Viera trebuia eliminat. Meciul s-a decis acolo"

Ionuț Popa

Video Sepsi Sf. Gheorghe - ACS Poli Timişoara 1-0. Hadnagy a înscris golul victoriei cu un şut spectaculos

bucurie hadnagy

”Nu puteam să-i achităm salariul!” Noi probleme pentru ACS Poli Timișoara

acs poli timisoara amical

Video Primele plecări de la ACS Poli. Trei jucători străini au fost daţi afară

plecari straini timisoara

Video Aşa ceva se vede rar pe un teren de fotbal! Cum a simulat Arlauskis și pe cine a sancționat arbitrul

arla

Mailat, după victoria împotriva fostei echipe: ”Mă bucur enorm de mult”

MAILAT

Video Popa Show! Antrenorul celor de la Timișoara a făcut spectacol în timpul meciului cu CFR. ”Eu știu cu găina”