3719 rezultate pentru eticheta

digisport

Scandal uriaş! 8 jucătoare din naționala feminină a Iranului ar fi de fapt bărbați!

echipa fete iran

VIDEO Tonga - Namibia 35-21.Primul succes pentru reprezentanta Pacificului la Cupa Mondială din Anglia

tonga namibia

VIDEO Frosinone - Empoli 2-0. Victorie istorică pentru nou-promovata din Serie A

frosinone empoli

Reprezentativa U17 a României va juca două amicale în compania Croației

romania u17

Aguero a răspuns întrebărilor primite de la fani. Cei mai buni 5 jucători din toate timpurile sunt de fapt 4

aguero

De Amorim vrea să-şi ia cetăţenia română. "Doar selecționerul decide, dar el și-ar dori să fie convocat"

de amorim

VIDEO ASA Tg. Mureș - CFR 0-0. Oaspeții au avut o bară, gazdele au terminat în zece

captura tgm-cfr

VIDEO ACS Poli - CSMS Iași 2-2. Goga i-a adus un punct echipei lui Florin Marin

bucurie poli

Drogba a marcat din nou în MLS. VIDEO Reușita din partida cu echipa lui Cociș

drogba gol

O echipă fără rezerve

VIDEO "Stejarii", mulțumiți după evoluția din meciul cu Franța: "Am jucat bine"

rugby romania franta

Serie A își numără banii

VIDEO Echipa Spaniei a revenit la Madrid cu trofeul câștigat la Eurobasket 2015

captura sosire spania

VIDEO Un fost portar al Realului a reușit parada etapei în Spania

adan

VIDEO Pandurii - ASA 2-0. Nicoară şi Hora au adus victoria gazdelor. Gorjenii sunt la un punct de Astra

bucurie pandurii-1

VIDEO Voluntari - ACS Poli 0-0. Ilfovenii, în continuare fără victorie, după 11 etape!

Voluntari Poli

Prezentarea grupei României la Cupa Mondială. "Stejarii" luptă cu Franța, Italia, Irlanda și Canada

romania rugby

Nu toate drumurile duc la poarta Romei

roma-barcelona

Peste 300 de fotbaliști au evoluat în primele 10 etape din Liga 1. Doar 18 au fost integraliști

tosca steaua

Patru jucători din selecţionata Franţei, testaţi antidoping

rugby franta

Ivan Zamorano a fost implicat într-un accident rutier provocat de un român

masina accident zamorano

Răspuns pentru Maradona: "Sper ca jocul pe care îl vom practica să-l facă să se răzgândească"

sarri napoli

Juve, la prima victorie a sezonului. Morata, super gol cu City: "Suntem printre cei mai buni din Europa"

MORATA

VIDEO A început numărătoarea inversă. Cupa Mondială de Rugby e la Digi Sport. Ce obiectiv are România

romania

De Gea a devenit al doilea cel mai bine plătit jucător din lotul lui Man. United. TOPUL

de gea united-1

VIDEO Dinamo - CFR Cluj 0-2. Primul eșec al sezonului

lopez penalty

VIDEO Viitorul - FC Voluntari 3-0. Echipa lui Hagi a obţinut a patra victorie la rând acasă

capt gol Viitorul

Simeone și complexul Barcelona

SIMEONE

Barcelona a primit răspunsul în cazul recursului făcut la suspendarea lui Pique

pique

Calendarul provizoriu al CM de motociclism viteză pentru anul 2016. Ultimele noutăți

mato gp

VIDEO Flamengo - Cruzeiro 2-0. A patra victorie consecutivă pentru gazde

flamengo cruzeiro

UEFA va testa antidoping toţi jucătorii care urmează să participe la EURO 2016

romania euro

Van Gaal surprinde: "United nu se bate la titlu" Previziunile olandezului pentru acest sezon

van gaal-1

Vermaelen: "Barcelona și Arsenal au aceeași filosofie de joc"

vermaelen

Ultimatum pentru Leo Grozavu: "Dacă nu batem la Chiajna, ne despărțim de el"

leo grozavu

S-a maturizat Balotelli? Oficialii Milanului surprind: "Comportamentul său este exemplar"

balotelli-3

"U" Cluj - Steaua, Dacia Unirea Brăila - Dinamo! Tabloul complet al "16"-imilor Cupei României

cupa romaniei trofeu

VIDEO Pandurii-Dinamo 0-2. Calificare tranşată în două minute. Roş-albii, neînvinși în actualul sezon

fai pandurii

VIDEO Viitorul - CS U Craiova 0-0 (9-8 d.l.d.) Straton a ratat penalty-ul decisiv! Gazdele s-au calificat în sferturi

viitorul

Wawrinka, al patrulea jucător care și-a asigurat calificarea la Turneul Campionilor

stan wawrinka

Federaţia belgiană a deschis o anchetă în cazul jucătorului care şi-a mituit antrenorul

standard liege-1

Accidentarea lui Bravo e mai gravă decât se credea. Cât va mai lipsi portarul Barcelonei

claudio bravo

Fundaşul George Miron, două meciuri oficiale în mai puțin de 24 de ore!

miron botosani

VIDEO Rapid a bifat un record negativ în Cupa României! Rezultatele complete

rapid-1

VIDEO CSMS Iași - CFR Cluj 0-1. Ardelenii s-au calificat la pas în sferturile Cupei Ligii

captura bucurie cristian

Modificare importantă în regulamentul NBA începând din sezonul viitor

nba curry

VIDEO Poli - Petrolul 1-0. Bănățenii, în sferturile Cupei Ligii. Ploieștenii au cerut ofsaid la gol și un penalty!

bucurie elek

Xavi merge pe mâna Barcelonei: "Au o echipă capabilă să realizeze tripla"

xavi

Explicaţia FRF, după neînţelegerile cu Metrorex. Suma solicitată pentru prelungirea programului

suporteri romania

Novak Djokovic - Marin Cilic, prima semifinală pe tabloul masculin de la US Open

djokovic cilic

VIDEO Germania - Turcia 75-80. Al doilea eșec în 3 meciuri pentru echipa lui Nowitzki!