23 rezultate pentru eticheta

halep live video

Video Simona Halep a abandonat la Beijing, după ce a pierdut clar primul set cu Ons Jabeur

captura halep final

"Sunt încrezătoare la primire!". Statistică impresionantă: Halep a devenit un coșmar pentru adversare, la retur

halep simona

Video "Cineva mi-a spus: Simona, ai noroc!" Primele cuvinte ale liderului WTA după calificarea în finală la Cincinnati

Simona Halep

Video HALEP - TSURENKO 6-4, 6-1. Simona, în semifinale la Cincinnati după o prestație entuziasmantă. Prima reacție

Western & Southern Open - Day 7

Halep și-a aflat tabloul de la New Haven. Pentru prima oară în istoria turneului asistăm la un asemenea lucru

Video HALEP CINCINNATI | HALEP - BARTY 7-5, 6-4. Victorie importantă a Simonei, pentru calificarea în sferturi la Cincinnati

Halep - Barty Cincinnati 2018

Halep, prima reacție după partida cu Tomljanovic, amânată de mai multe ori de ploaie

simo

Halep Cincinnati | 5 minute pentru calificare. Simona s-a impus cu 4-6, 6-3, 6-3 în fața lui Tomljanovic

halep

Video Halep - Stephens 7-6, 3-6, 6-4. Simona a câștigat trofeul, după un meci pur și simplu extraordinar!

Halep Stephens

Video Halep - Svitolina 0-6, 4-6. Simona a pierdut a doua finală la rând la Roma, în faţa aceleiaşi adversare

Simona Halep meci

Video Halep - Osaka 6-1, 6-0. Joc perfect al Simonei, care și-a "demolat" adversara în mai puțin de o oră

captura halep osaka final 2

Video Simona Halep nu-şi apără trofeul la Madrid. Românca, eliminată de Karolina Pliskova în sferturi

collage Halep Pliskova

Video Debut în forţă al Simonei Halep la Madrid. Liderul WTA a pierdut un singur game

Halep

Halep - Vandeweghe, în sferturi la Stuttgart. Meciul va fi ÎN DIRECT la Digi Sport

collage halep coco

O nouă săptămână cu Halep, la Digi Sport

TENIS: BUCURIE PENTRU CALIFICARE IN GRUPA I MONDIALA, FED CUP RO

Video Halep - Dodin 3-6, 6-3, 7-5. Chinuită de dureri, Halep a luptat fantastic și este în turul 3 la Miami

Halep bucurie Miami

Video Halep-Osaka 3-6, 0-6. Simona a fost spulberată în semifinale la Indian Wells! Cea mai dură înfrângere

halep infarngere

Halep, în direct la o emisiune TV din SUA. "Te-a ajutat ea să semnezi cu Nike?". Simona a dat cărţile pe faţă

28795390_1983038398392823_5043867829598378722_n

Video Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha. Set secund istovitor

Video Halep - Sevastova 6-4, 6-3. Calificare la pas în sferturi la Doha. Reacţie de campioană în setul 2

halep victorie

Video Debut excelent al Simonei Halep la Doha, cu numai trei game-uri pierdute contra Ekaterinei Makarova

Halep

Video&Foto Halep - Siniakova 6-1, 2-6, 6-0. Start excelent de an pentru numărul 1 WTA

4

Halep - Duque Marino, pentru un loc în sferturile turneului de la Washington (Digi Sport 2). Columbianca e în formă