677 rezultate pentru eticheta

lewis hamilton

Bottas şi Hulkenberg vor pleca ultimii în Marele Premiu al Belgiei. Rezultatul primelor antrenamente

Valtteri Bottas

Tot ce trebuie să știi despre MP de Formula 1 al Belgiei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

Hamilton final Ungaria

Lewis Hamilton, din nou alături de superbul fotomodel maghiar despre care s-a zvonit că ar fi avut și o relație cu Neymar

Barbara Palvin Hamilton

Video Hamilton a câștigat pentru a șasea oară MP al Ungariei. Vettel și Raikkonen au completat podiumul

Hamilton final Hungaroring

Vettel, cel mai rapid în ultimele antrenamente libere din Ungaria

vettel

Daniel Ricciardo a dominat prima sesiune de antrenamente libere al MP al Ungariei

ricciardo

"Miracolele există cu adevărat!" Hamilton, reacție superbă ce a câștigat MP al Germaniei, deși a plecat de pe 14

F1 Grand Prix of Germany

Video Hamilton a câștigat MP al Germaniei, după ce a plecat de pe 14 și e lider în clasament. Vettel a abandonat

colaj hamilton

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu de Formula 1 al Germaniei! Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

vettel hamilton

Video Hamilton şi-a prelungit contractul cu Mercedes, pentru o sumă uriașă. Filmulețul superb postat de campion

F1 Grand Prix of Great Britain - Previews

Video Faza zilei în F1! Plin de nervi, Hamilton l-a lăsat fără cuvinte pe comentatorul englez. "Unde s-a dus?"

hamilton brundle raikkonen vettel

Hamilton, cel mai rapid pilot în antrenamentele libere al Marelui Premiu al Marii Britanii

Video Verstappen a câștigat MP al Austriei! Hamilton și Bottas au abandonat! Cursă cu multe surprize

verstappen

Video Hamilton a dominat primele două sesiuni de antrenamente pentru MP al Austriei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

hamilton

Hamilton vrea să prelungească supremația Mercedes în Austria. Cel mai rapid în prima sesiune de antrenamente

Lewis Hamilton F1 MP Austria

Video Lewis Hamilton a câştigat detaşat Marele Premiu al Franţei. A treia victorie a britanicului din 2018

Hamilton F1 Franta

Hamilton a dominat primele două sesiuni de antrenamente de la Castellet. MP al Franței e ÎN DIRECT la Digi Sport

F1 Grand Prix of Singapore

Tot ce trebuie să știi despre Marele Premiu al Canadei. Cursa e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport!

F1 Grand Prix of China

Piloții Mercedes au dominat prima sesiune de antrenamente libere pentru Marele Premiu al Spaniei

f1 mercedes

Lewis Hamilton caută revanșa în Bahrain după înfrângerea de la Melbourne

Hamilton ochelari Mercedes

Lewis Hamilton va deveni cel mai bine plătit pilot din F1: "Alt om mai competitiv nu cunosc pe lumea asta"

Hamilton titlu 2017

Video Bottas a câștigat MP al Emiratelor Arabe Unite. Imagini spectaculoase din finalul cursei

bottas

Video Vettel a câștigat MP al Braziliei. Plecat de pe linia boxelor, Hamilton a terminat pe locul 4

poza f1 bun

Live Video MP al Braziliei e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport. Tot ce trebuie să știi despre cursă

hamilton

MP al Mexicului, şansa lui Lewis Hamilton de a câştiga matematic titlul în F1

hamilton-2

Hamilton nu se consideră campion mondial. Obiectivul pentru ultimele curse ale sezonului

hamilton-1

Record pentru Hamilton pe circuitul din Austin, după primele antrenamente pentru MP al Statelor Unite

hamilton

Hamilton susține protestul americanilor de culoare

hamilton protest

Video Hamilton, victorie în MP al Japoniei. Vettel a abandonat la Suzuka

hamilton 2

Video Ricciardo, cel mai rapid în antrenamentele de la Singapore. Nou record al circuitului

ricciardo singapore

MP al Ungariei îl poate readuce pe Hamilton la şefia clasamentului. Cursa va fi ÎN DIRECT la Digi Sport

hamilton-1

Video Hamilton a câștigat MP al Marii Britanii, Bottas a terminat pe 2. Vettel și Raikkonen, probleme mari în ultimele tururi

f1 mb

Video&Foto Vettel și Hamilton, ținta ironiilor pe Internet, după incidentul de la Baku

vet-ham

Video Reacție incredibilă a lui Vettel. Germanul a intrat intenționat în Hamilton și a provocat întreruperea cursei

Video Victorie Ricciardo, în MP al Azerbaidjanului. Podium surprinzător, după o cursă cu adevărat nebună

ricciardo

Anunț surprinzător al lui Hamilton: "Aș putea să mă retrag la finalul acestui an"

hamilton-1

Lewis Hamilton, după victoria din Canada: "O mare lovitură dată celor de la Ferrari"

hamilton canada

Video Hamilton a câştigat MP al Spaniei. A doua victorie din acest sezon

lewis

Hamilton, impresionat și inspirat de răspunsul Serenei pentru Năstase: "Un lider înnăscut!"

hamilton serena nastase

Marele Premiu al Rusiei! Tot ce trebuie să știi despre cursa de la Sochi, care e LIVE la Digi Sport 2, duminică, de la 15:00

hamilton putin vettel

A început un nou sezon în F1! Ce echipe din fotbal susțin piloții din Marele Circ

vettel rosberg alonso hamilton

Marele Circ 2017 începe în forţă: Lewis Hamilton a doborât recordul lui Michael Schumacher

lewis

Lewis Hamilton a dominat prima parte a sesiunii de teste de marţi, de la Barcelona

hamilton barcelona

Rosberg rupe tăcerea în privinţa relaţiei cu Hamilton

rosberg hamilton

News Alert Lewis Hamilton riscă să fie concediat de Mercedes!

lewis-2

Lewis Hamilton, amendat după prima sesiune de antrenamente de la Abu Dhabi

lewis

Serena îl inspiră pe Hamilton: "Sunt absolut fascinat de ceea ce a realizat"

lewis serena

Rosberg, față în față cu istoria în MP de Formula 1 din Emirate. Cursa va fi ÎN DIRECT la Digi Sport

rosberg

Video Pilotul gentleman! Hamilton nu impresionează doar la volan: gest impresionant făcut înainte să câștige cursa

Hamilton

Video Hamilton a câștigat MP al Braziliei, titlul mondial se decide în ultima etapă! Cursă plină de incidente

hamilton brazilia

Avancronică MP de Formula 1 al Braziliei. Tot ce trebuie să știi înaintea cursei din Sao Paolo