20 rezultate pentru eticheta

live halep

News Alert Halep-Muguruza 6-1, 6-4. Victorie superbă, pentru a treia finală la RG. Simona rămâne lider mondial

2018 French Open - Day Eleven

Halep - Petkovic 7-5, 6-0. Simona s-a calificat în optimile de la Roland Garros. Germanca a cedat după un prim set intens

Halep

Momentele memorabile de la ultimul duel Simona Halep - Naomi Osaka și imaginea cât 1.000 de cuvinte

halep osaka getty

Video Succes fantastic! Simona Halep e în semifinale la Indian Wells, după un meci foarte dificil

halep indian wells nou si bun

Video Halep - Bellis 6-0, 6-4. Simona se califică în semifinale la Doha. Set secund istovitor

Simona Halep

Video Halep - Sevastova 6-4, 6-3. Calificare la pas în sferturi la Doha. Reacţie de campioană în setul 2

halep victorie

Simona, l-ai surprins până şi pe Darren Cahill! Reacţia australianului spune totul

cahill mama simonei

Simona Halep îşi egalează cel mai bun rezultat al carierei la AO. Calificare fără emoţii în sferturile de finală

halep osaka

Halep - Aiava 7-6, 6-1 în primul tur la Australian Open. Emoții pentru Simona: a călcat strâmb

Halep

Video Simona Halep s-a calificat în turul secund la Washington, după 7-6, 6-0 cu Sloane Stephens

halep bun

Halep e în turul 3 la Wimbledon, după 7-5, 6-3 cu Haddad Maia. Ana Bogdan a fost eliminată

halep maia

VICTORIEEE! Halep - Svitolina 3-6, 7-6, 6-0, după o revenire extraordinară! Ce adversară întâlnește în semifinale

halep site

News Alert Simona Halep s-a retras de la Sankt Petersburg, înainte de "sfertul" cu Natalia Vikhlyantseva

simona halep 5

Video Simona Halep a câștigat în două seturi cu Ana Konjuh și e în ”sferturi” la St Petersburg!

halep FINAL

Video Simona Halep a ratat calificarea în semifinalele Turneului Campioanelor. Eşec cu Cibulkova

halep trista

Video Exclusiv Simona Halep a câștigat BRD Bucharest Open, după 6-0, 6-0 cu Sevastova. Al 13-lea titlu WTA

halep trofeu

Video Halep şi-a aflat adversara din "optimile" de la Wimbledon. Egalitate la capitolul întâlniri directe

alt halep

România - Germania 1-4. Tricolorele au retrogradat din Grupa Mondială a Fed Cup

monica

Victorie clară a Simonei Halep, care merge în turul 3 la Indian Wells. Va avea o adversară solidă