54 rezultate pentru eticheta

livetext

Video FC Viitorul - Dunărea Călărași 0-1. Echipa lui Hagi pierde după un meci cu ratări uriașe

FOTBAL:FC VIITORUL-DUNAREA CALARASI, LIGA 1 (22.07.2018)

Video Belgia - Japonia 3-2. Chadli a marcat la ultima fază a meciului și și-a dus echipa în sferturi

Belgium v Japan: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Nigeria - Argentina 1-2. Marcos Rojo a dus "pumele" în optimile Cupei Mondiale

Nigeria v Argentina: Group D - 2018 FIFA World Cup Russia

Islanda - Croația 1-2. Perisic a marcat în prelungiri și a năruit speranțele insularilor pentru optimi

Iceland v Croatia: Group D - 2018 FIFA World Cup Russia

Video Belgia - Panama 3-0. Prestație de excepție a europenilor. Dublă Lukaku și super execuție Mertens

Belgium v Panama: Group G - 2018 FIFA World Cup Russia

Video Suedia - Coreea de Sud 1-0, Grupa F. VAR-ul aduce victoria scandinavilor!

Sweden v Korea Republic: Group F - 2018 FIFA World Cup Russia

Video AS Singureni - Rapid 0-7. Goluri superbe marcate de rapidiști. A jucat și primarul

colaj rapid singureni primaru

Video Poli Iași - Craiova 1-2. Băluță și Mateiu au semnat revenirea oltenilor, care au prins podiumul în ultima etapă

bucurie craiova

Video Concordia Chiajna - Dinamo 0-4. Repriză de vis pentru echipa lui Bratu. A 9-a victorie în play-out

Dinamo bucurie

Video Juventus - Dinamo 0-2. Dinamoviștii își consolidează poziția de lider detașat în play-out

Video CSM Iași - FCSB 1-0. Cristea a dat lovitura pe final și a schimbat liderul! CFR are prima șansă la titlu

FOTBAL:CSM IASI-FC STEAUA BUCURESTI, PLAY OFF, LIGA 1 BETANO (7.05.2018)

Video FC Viitorul - Astra 1-1. Oaspeţii rămân pe locul 4. Măţan a lovit bara, în prelungiri

bucurie viitorul

Video ACS Poli Timişoara - FC Voluntari 2-3. A doua victorie a lui Adi Mutu în Liga 1

FOTBAL:ACS POLI TIMISOARA-FC VOLUNTARI, LIGA 1 BETANO (4.05.2018)

Video ACS Poli - FC Botoșani 0-1. A doua victorie în play-out a moldovenilor. Gol de 3 puncte a lui Axente

jucători FC Botoșani

Video Gaz Metan - Voluntari 1-1. Oaspeții, aproape să câștige la ultima fază! Meci spectaculos și ocazii mari la Mediaș

captura gaz voluntari

Video Valencia - Barcelona 1-1. Catalanii au avut un gol perfect valabil! Zaza putea aduce victoria gazdelor la ultima fază

Messi Valencia

Video CSM Iași - FCSB 1-0. Primul eșec pentru roș-albaștri, în ultimele 14 meciuri în toate competițiile

gnohere iasi

VIDEO FC Botoșani - FC Voluntari 1-0. Moldovenii au făcut un pas uriaș spre play-off

botosani

VIDEO Astra - CS U Craiova 2-2. Șansă mare ratată de olteni! Gazdele au egalat în inferioritate numerică

zzzastra- craiova 2- 18

Video Juventus București - Sepsi OSK 2-1. Victorie istorică pentru echipa lui Marin Barbu

bucurie mazarache

Video ACS Poli Timișoara - Concordia Chiajna 0-3. Continuă parcursul impecabil pentru echipa lui Ion Moldovan

bucurie chiajna

Video Alison Riske - Simona Halep 3-6, 6-3, 2-6! Sportiva noastră s-a calificat în turul doi, la Beijing, după un meci dificil

simo bun

Video ACS Poli Timișoara - Craiova 0-2. Oltenii revin pentru moment pe locul 2, după un meci cu două "roşii"

craiova timisoara

Video Muntenegru - România 1-0. Încă un Mondial ratat! Jovetic ne-a spulberat orice șansă de a mai spera la baraj

romania meci

Video Real Madrid - Barcelona 2-0. Campioana câștigă și Supercupa. 5 goluri înscrise catalanilor

Real buc trofeu

Video Garcia - Halep 4-6, 2-6. Simona se impune clar și se pregătește pentru al doilea meci al zilei!

garcia halep

Video Dinamo - Gaz Metan 3-1. Hanca face ”dubla” în două minute! Popovici salvează onoarea oaspeților

caini

Video CSM Poli Iași - Gaz Metan 0-0. Singurele echipe fără gol marcat. Ratare uluitoare a lui Cristea, în prelungiri!

cristea ratare

Video Astra - Zira 3-1. Debut cu dreptul pentru Edi Iordănescu şi Le Tallec. Şanse bune de calificare pentru giurgiuveni

astra-3

Video Viitorul - Voluntari 0-1. Primul trofeu al sezonului, cucerit de ilfoveni grație golului lui Lazăr

xxxRPS 6947

Video Cîrstea - Siniakova 6-3, 6-2. Sorana se califică fără probleme în turul al doilea de la Eastbourne

cirstea siniakova

Halep - Ostapenko 6-4, 4-6, 3-6. Simona rămâne fără Grand Slam şi ratează şi şansa de a fi prima în lume

halep ostapenko-1

Atletico Madrid - Real Madrid 2-1. Golul lui Isco i-a dus pe ”galactici” în finala de vis cu Juventus, din Champions League

bucurie isco ronaldo

Video Concordia - ACS Poli Timișoara 3-1. Ilfovenii au făcut rocada mică cu bănățenii și au scăpat de locul de baraj

capt buc pena

Video Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaş 1-1. Ambele echipe au avut şansa victoriei în prelungiri

chiajna gaz-1

Video CS U Craiova - FCSB 0-1. Gnohere a marcat la Severin, iar roș-albaștrii s-au distanțat la două puncte de Viitorul

bucurie gnohere

Video FC Voluntari - Gaz Metan 2-2. Medieșenii salvează un punct în prelungiri

bucurie gaz

Video Irezistibilă! Simona Halep s-a calificat în optimi la Miami, după cel mai bun meci din 2017

1 -2

Video Venus Williams, prea puternică pentru Patricia Țig. Românca s-a oprit în turul al treilea de la Miami Open

venus tig

Video Pandurii - CSM Poli Iași 0-0. Meciul 400 în Liga 1 nu a fost cu noroc pentru gorjeni, care rămân pe loc retrogradabil

pandurii iasi-1

Video Dinamo - Craiova 0-0. Meci spectaculos pe Arena Națională, dar cele două echipe pierd contactul cu liderul

faz joc crv din

Video Gaz Metan - ASA Tg Mureș 2-0. Medieşenii au început play-out-ul cu victorie, prima în 2017

Gaz bucurie

Video Dinamo - FC Botoșani 1-0. Contra debutează cu victorie, după un meci spectaculos

hanca dinamo botosani 1-0 1

Video Pandurii - Concordia 0-1. Costin, un nou gol important pentru ilfoveni. 7 puncte din 9 posibile pentru Alexa în 2017

concordia pandurii bun

Video FC Voluntari - Gaz Metan 1-0. Ivanovici a adus victoria gazdelor!

gaz voluntari

Video Atletico - Barcelona 1-2. Ratările pe bandă rulantă și finalul încins anunță un retur "de foc"

gol griezmann atletico - barcelona

Sorana Cîrstea, eliminată în optimi la Australian Open. N-a rezistat în faţa campioanei de la Roland Garros

sorana cirstea-2

Video FC Botoșani - CSM Poli Iași 1-3. 4 goluri și 4 eliminări în derby-ul Moldovei

captura final botosani iasi

Video Pandurii - Gaz Metan 2-5. Echipa lui Pustai este noul lider din Liga 1

munteanu c hattrick pandurii gaz

Video Steaua-Pandurii 3-1. Pintilii și ”dubla” lui Enache au salvat onoarea roș-albaștrilor