571 rezultate pentru eticheta

poli iasi

Video Gabi Iancu a marcat un gol de senzație cu Poli Iași. Execuție direct din corner

captura gol

Exclusiv Lovitură de teatru în Liga 1. Vasile Simionaş e aproape să preia o formaţie

0.FOTBAL:POLITEHNICA IASI-STEAUA BUCURESTI 1-1,LIGA 1 (1.10.2006)

Țucudean se aștepta la plecarea lui Conceicao: "Rezultatele țin un antrenor". Cine l-a lăsat pe Camora fără banderolă

Tucudean gol

Video A fost penalty pentru Poli Iași? Reacția furibundă a lui MM Stoica: "Campioanele le stabilesc arbitrii!"

mihai stoica

Minteuan, "pe veci la CFR", "Nu este glumă". Ce a spus despre eroul Țucudean și de revenirea lui Dan Petrescu

Minteuan

Video Poli Iaşi-CFR Cluj 0-1. Țucudean a dat lovitura în prelungiri, la prima ocazie a campioanei!

FOTBAL:CSM POLITEHNICA IASI-CFR CLUJ, LIGA 1 BETANO (23.02.2019)

8efa8ef1-357f-4cc5-98c5-30669bdefb48

Video "Războinicii moldoveni" sunt gata pentru Poli Iași - CFR Cluj. Stoican cheamă fanii la stadion

razboinici iasi

Video "E vorba de un blocaj!" Reacţia lui Băluţă, după ce Viitorul a ajuns la 6 meciuri fără gol marcat

Tudor Băluță, Viitorul

Exclusiv Poli Iaşi forţează calificarea în play-off. Ce decizie a luat conducerea, înaintea meciului cu Viitorul

poli iasi

Remarcații lui Prunea după victoria lui Dinamo. Semnul de întrebare pe care și-l pune și ce spune de Bălgrădean

Florin Prunea Dinamo Iasi

Poli Iași suferă în atac fără Cristea: "Era un jucător care îţi marchează dintr-o ocazie"

Flavius Stoican

Grigore i-a cerut scuze lui Gardoș. Fundașul crede în play-off: "Nu trebuie să acceptăm umilinţa asta"

Ricardo Grigore cu Iasi

Foto Florin Gardoș a intrat în "jocul" #10YearChallenge. Imaginea postată pe rețelele de socializare

florin-gardos

Poli Iași a transferat un fost jucător de la FC Barcelona

ruben mino fc barcelona

"Este liber să încerce în altă parte". Mesajul clar pe care l-a primit Gardoș de la Craiova

Florin Gardos se desparte de Craiova

Total neaşteptat: ultima ţintă a FCSB! Mijlocaşul cu 7 goluri în 19 meciuri, pe lista lui Teja

dylan

Video Andrei Cristea, 100 de goluri în Liga 1: "Am reușit și eu centenarul meu"

Cristea 100 de goluri1

Video&Foto Alexandru Tudor s-a retras! Ultimul "film" pentru "Brad Pitt" Tudor, la Concordia - Poli Iași

Alexandru Tudor retragere foto

Haos la Iași! Consiliul Director cere îndepărtarea finațatorului: "Să punem capăt tensiunilor"

Tibor Selymes

Video Poli Iași - Dunărea 1-0. Oaspeții au avut o transversală. Finalul de meci s-a jucat pe o ceață densă

colaj iasi

Video "Voi respecta decizia instanței". Florin Prunea, atac devastator: "Nici o căruță nu a condus în viața lui"

Prunea suparat

"Nu suntem neam de bețivi, nici de hoți!" Primarul Iașiului, decis să "taie în carne vie"

mihai chirica

colaj zapada iasi

Scandal uriaș la un club din Liga 1: "Dacă nu veneam eu, erau muritori de foame!"

FOTBAL:CSM POLITEHNICA IASI-UNIVERSITATEA CRAIOVA, LIGA 1 BETANO (2.11.2018)

Foto Criză de nervi a lui Denis Alibec, după înfrângerea cu Poli Iaşi. Cum arată uşa de la vestiar pe care a spart-o

alibec bun

Video Mulţescu, ca şi demis de la Astra: "Mi s-a spus că plec dacă nu câştig patru din patru"

multescu captura

Video Astra - Poli Iași 1-2. Victorie de senzație a moldovenilor, deși au fost conduși și au jucat în ”10” din minutul 41

Platini gol Astra-Iasi

Decizie de ultimă oră a Iașiului, după ce Rus l-a făcut KO pe Mihăilă

Accidentare grava Iasi - Craiova 10

Video Ultimele detalii despre starea lui Mihăilă. Laurenţiu Rus a mers la spital să-l vadă pe jucătorul oltenilor

Video Poli Iași - Craiova 0-3. Mitriță și Koljic au făcut instrucție pe terenul moldovenilor

Scene incredibile, în Cupa României. Suporterii i-au așteptat pe arbitri cu cuțitele. Stewarzii i-au părăsit

cutit arbitri

Video "Jucam două zile şi tot nu le dădeam gol!" Stoican a dezvăluit ce dialog a avut cu arbitrul la pauză

stoican

Video Poli Iași - Hermannstadt 0-2. Tsoumou şi Dumitriu au adus victoria pentru echipa antrenată de Miriuţă

Hermann gol 2 la Iasi

Stoican e mulţumit, în ciuda înfrângerii cu Viitorul: "Avem jucători care vor face diferenţa"

"Până la urmă a ieșit bine!" Drăguș a explicat de ce l-a rugat pe Ianis să bată penalty-ul

FOTBAL:CSM POLITEHNICA IASI-FC VIITORUL, LIGA 1 BETANO (5.10.2018)

Video Poli Iași - Viitorul 1-2. "Dubla" lui Ianis Hagi a decis meciul

Iasi Viitorul

Video Ianis Hagi nu l-a mai lăsat pe Drăguș să bată penalty-ul, după ce a ratat prima dată

colaj penalty

Video Gaz Metan - Poli Iași 1-0. Victorie dramatică a gazdelor, după ce au ratat un penalty în prima repriză

FOTBAL:GAZ METAN MEDIAS-CSM POLITEHNICA IASI, LIGA 1 BETANO (30.09.2018)

Video Iașiul a dat lovitura cu Dylan Flores! Un club din Champions League l-a urmărit la meciul cu Dinamo

FOTBAL:CSM POLITEHNICA IASI-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (21.09.2018)

Doi jucători de la Poli Iași, doriți de o echipă din UEFA Champions League

CSM Poli Iasi meci Liga 1 play-off

"Mi-e ruşine să ies pe stradă. O situaţie josnică!" Dinamoviştii sunt la pământ, după a treia înfrângere consecutivă

Hanca Dinamo ratare

"Sper să îl întoarcem din drum!" Reacţia lui Nistor după demisia lui Dănciulescu

nistor

Video ”În fiecare zi mă uit la golul meu! Și acum m-am uitat înainte de conferință”. Declarația zilei în Liga 1

FOTBAL:FC VOLUNTARI-CSM POLITEHNICA IASI, LIGA 1 BETANO (16.09.2018)

Dinamo, subiect de glumă pentru rivalii din Liga 1! "Pe Nistor l-aş dori şi eu la echipă. O să facem o ofertă"

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FC VIITORUL, LIGA 1 BETANO (13.08.2018)

"Situaţia nu e dramatică!" Ce a spus Bratu despre demitere + "Nu ne putem bate cu FCSB"

bratu emisiune

Stoican jubilează după ultima victorie. Planul ieșenilor pentru accederea în play-off

Flavius Stoican la Sepsi

Video FC Voluntari - Politehnica Iași 2-3. Moldovenii au dat lovitura în prelungiri

Politehnica Iasi

Exclusiv ”Minciuni! E un jucător care nu deranjează!” Mesaj de susținere pentru fotbalistul la care a renunțat FCSB

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (29.07.2018)

Video Politehnica Iaşi - Concordia 3-0. Al doilea succes din acest sezon al moldovenilor

Exclusiv Becali plătește o parte din salariul lui Qaka. Super-afacere făcută de moldoveni