Video Răzvan Marin, fără secrete. FCSB sau Viitorul? Real sau Barcelona? Messi sau Ronaldo?

Rotariu, în formă excelentă! Un nou gol pentru Mouscron

Mircea Rednic, demis de Mouscron: "Ne-a arătat că nu mai e implicat"

rednic

Video ”Sigur va ajunge la o echipă de top din Europa!” Răzvan Marin, elogiat de alt antrenor din Belgia

razvan-marin-standardkvo3

Video Duelul Rotariu - Răzvan Marin, meci cu 7 goluri. Reușită spectaculoasă pentru fostul dinamovist

Fotbal: Hoffenheim - Freiburg 1-1, în etapa a 24-a din Bundesliga

Tenis: Irina Bara și Mihaela Buzărnescu au ratat calificarea în finală la dublu, la Budapesta

Ciclism: Michael Valgren Andersen (Astana), învingător în cursa Het Nieuwsblad

Ştiri

A fost anunţată decizia tribunalului, după comoţia cerebrală suferită de Bouchard

genie

Video Exclusiv "Gigi, nu te recunosc!" Ce a spus Ilie Dumitrescu în direct la TV, după ce Becali a închis telefonul

becali ilie dumitrescu

Foto Cine este, de fapt, iubita lui Moruţan. Adevărul a ieşit la iveală, după ce jucătorul a fost făcut praf

moru

Exclusiv Planul lui Becali, după dezastrul de la Roma. Ilie Dumitrescu i-a "vândut" marele secret

ilie gigi

Video Exclusiv "Gigi, nu te recunosc!" Ce a spus Ilie...

Video Astra - Dinamo 2-0. UMILINȚĂ pentru...

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (24.02.2018)

Video CS U Craiova - ACS Poli Timişoara 1-1...

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-ACS POLITEHNICA TIMISOARA, LIGA 1 BETANO (23.02.2018)

Exclusiv ”Să explice antrenorul! E problema...

Știri

Răzvan Marin, din nou impresionant! Prestație la înălțime în meciul care a dus-o pe Standard în finala Cupei

razvan marin standard liege

Belgienii sunt la picioarele lui Răzvan Marin: "A devenit gardianul jocului lui Standard"

razvan marin presa

Se termină și aventura lui Chipciu la Anderlecht? Antrenorul belgienilor a spus lucrurilor pe nume

chipciu

Răzvan Marin a cucerit Belgia: "E un model! Suporterii l-au adoptat imediat"

rmarin

Video Cine îl mai opreşte pe Răzvan Marin? A fost introdus pe teren în minutul 88 şi a închis tabela cu un şut perfect

Răzvan Marin

Rednic, la un pas de îndeplinirea obiectivului: "Ne putem salva de sâmbătă"

Rednic
Live video & text

CS U Craiova - ACS Poli Timişoara 1-1. Goluri superbe, o bară, dar și un posibil ”roșu”. Show în Bănie!

Captura 2-1

Viitorul - Botoșani 2-1. Gol de excepție marcat în prelungiri. Ianis Hagi a făcut spectacol

gol teixeira

Dinamo - FCSB 2-2. Roş-albaştrii au revenit în ultimele 10 minute şi au egalat în prelungiri

Iasi bucurie

ACS Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 1-2. Echipa lui Stoican visează la play-off

craiova deschdiere

FC Voluntari - CS U Craiova 0-1. Victorie cu scandal pentru olteni. Final tensionat

juventus gaz

Gaz Metan - Juventus 0-0. Al 12-lea meci fără victorie pentru medieșeni și retrogradarea e aproape

concordia dinamo

Chiajna - Dinamo 3-4. "Câinii" sunt pe loc de play-off după un meci nebun. 7 goluri în repriza a doua

FOTBAL:CSM IASI-FC BOTOSANI, LIGA 1 BETANO (12.02.2018)

CSM Poli Iaşi - FC Botoşani 1-0. Ieșenii au marcat prin Cristea și au mai avut o bară pe final

Bucurie Craiova

CS U Craiova - Sepsi 1-0. Oltenii se impun după golul superb al lui Gustavo, din lovitură liberă

barca

Barcelona - Getafe 0-0. Catalanii, care au avut și un gol anulat, au fost ținuți în șah pe teren propriu

Belgia este la picioarele lui! După fani, Răzvan Marin a fost elogiat și în mass-media

Video ”Standard să se numească Răzvan Marin FC!” Fanii belgieni, entuziasmați de mijlocașul român

razvan marin standard

Video Răzvan Marin a făcut spectacol în meciul cu echipa lui Chipciu, Anderlecht. Ce a reușit mijlocașul lui Standard