Handbal

Fii la curent cu ultimele știri din handbal, rezultatele meciurilor și noutăți despre campionatele de handbal feminin și masculin din România și din străinătate. Nu rata meciurile echipelor de handbal din România, ale naționalei României la handbal și află noutăți despre CSM București și citește interviuri cu Cristina Neagu și alți handbaliști apreciați.

Video CSM București - Buducnost 44-26. ”Tigroaicele” s-au impus fără emoții în meciul din Liga Campionilor

Video Dunărea Brăila, debut cu victorie în acest sezon de EHF European League

braila

Video Motherson - CSM Târgu Jiu 33-27. Gorjencele au debutat cu înfrângere în Grupa D din EHF European League

Video Liga Campionilor | Krim - Rapid 25-24. Giuleștencele pierd dramatic la Ljubljana, în ultimele secunde

krim-rapid

România, victorie la scor în ultimul test dinaintea Campionatului European!

handbal

Video Gloria Bistrița - Lublin 26-23. Debut cu dreptul în Grupa C din EHF European League

• Mutua Madrid Open 2024 - Day 1

TENIS: Jaqueline Cristian - Barbora Krejcikova, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• fotbal club logo

MEDIA: Fotbal Club, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: DINAMO BUCURESTI - POLI IASI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (14.04.2024)

FOTBAL: Dinamo - Voluntari, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: Real Sociedad - Real Madrid, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Foto A venit reacția soțului, după ce o jurnalistă celebră s-ar fi sărutat cu alt bărbat în fața a 20.000 de oameni

48

Foto Un fotbalist celebru și soția lui s-au lăsat filmați în duș. Imaginile au făcut înconjurul lumii

wanda5

Exclusiv A venit răspunsul CNA, după sesizarea în care s-a cerut interzicerea alăturării numelui ”București” denumirii CSA Steaua

csa-steaua-fcsb

Exclusiv ”Transferul” nemaiîntâlnit pregătit de Gigi Becali: ”Îi dau 500.000 € pentru 6 meciuri!”

gigi becali

Exclusiv ”Transferul” nemaiîntâlnit pregătit de...

gigi becali

Exclusiv Gigi Becali i-a decis soarta lui Ștefan...

Gigi Becali

Florinel Coman a făcut anunțul așteptat...

FCSB v FC Nordsjaelland - UEFA Europa Conference League, Bucharest, Romania - 10 Aug 2023

Video Sepsi - FCSB 2-2. Gafa lui Ștefan...

Screenshot 2024-04-24 231756

Știri

România a învins Argentina! ”Tricolorii” mai au un ultim test înaintea Campionatului European de handbal masculin

romania-argentina

România, învinsă de Elveția în primul meci de la Yellow Cup

Saudi Arabia v Hungary - 25th IHF Men's World Championship 2017

România a câștigat Trofeul Carpați! Urmează Campionatul European

romania

România, în finala Trofeului Carpați, după o victorie spectaculoasă! ”Tricolorii” au fost conduși la 6 goluri

romania-handbal

Oficial Rapid a rămas fără o jucătoare de top. Cu ce echipă a semnat Alexandra Badea

HANDBAL FEMININ:RAPID BUCURESTI-HC DUNAREA BRAILA, LIGA FLORILOR (11.01.2023)

Cea mai bună jucătoare a României de la Mondial a semnat!

Screenshot 2023-12-24 at 17.47.58

Video Franța - Norvegia, finala Campionatului Mondial! Nordicele au câștigat dramatic în fața Danemarcei, ”Les Bleues” s-au distrat cu Suedia

MjMxZWJmZGQ3MTllYmRhZGU5ODMyYTg3NjU5.thumb

Video Mai dramatic nu se putea! Gol în ultima secundă a prelungirilor și calificare în finala Campionatului Mondial

2023 IHF Women's World Championship, Day 17, Semifinal, Denmark - Norway

Video Danemarca - Muntenegru 26-24 / Suedia - Germania 27-20. S-au aflat semifinalele | Toate rezultatele zilei

10 goluri diferență la pauză! Germania, umilită la CM de handbal feminin. Cât s-a terminat meciul din sferturi

2023 IHF Women's World Championship, Day 15, Quarter final, Swed

Mesajul de doar trei cuvinte scris de Mihai Stoica, după retragerea Cristinei Neagu de la națională

”Nu veți mai vedea așa ceva”. Cristina Neagu s-a retras de la națională, iar Adi Vasile a reacționat

"Sunt mândră de tot ce am realizat". Mesajul Cristinei Neagu, la o zi după ce și-a anunțat retragerea din națională

Leipzig, Germany. 11th Dec, 2017. Romania's Cristina-Georgiana Neagu reacting in disappointment after one of her team's attacks during the 2017 World Women's Handball Championship eighth-finals match between Romania and the Czech Republic in the Arena Lei

Video Inexplicabil! Scorul final al unui sfert de la CM de handbal nu a fost cel corect: ”Mi-au furat golul?”

Netherlands v Norway - Preliminary Round Group H, Trondehim Spectrum, Trondheim, Norway - 12 Dec 2023

Cristina Neagu a dezvăluit care e meciul care ”o bântuie” după ce s-a retras de la națională: ”Și acum mai am coșmaruri”

cristina neagu

Video CM Handbal | Olanda - Norvegia 23-30 și Franța - Cehia 33-22, în sferturile de finală

Mihai Covaliu nu s-a ferit de cuvinte, după ce România a încheiat pe locul 12 la Campionatul Mondial

Denmark v Romania, IHF Women™s World Handball Championship 2023, Herning, Denmark Herning, Denmark. 05th, December 2023.

Breaking News Cristina Neagu și-a anunțat retragerea de la națională, la revenirea de la Mondial!

neagu

Ce a vrut să spună? Crina Pintea, mesaj criptic după ce România a încheiat pe locul 12 la Campionatul Mondial

profimedia-0828794722

Reacția lui Florentin Pera, după ce România a ratat calificarea la Jocurile Olimpice

profimedia-0828120440

Conduceau la 6 goluri diferență cu 10 minute înainte de final, dar au plecat acasă! Aveau nevoie doar de egal

profimedia-0828634320

Cu ochii în lacrimi, Crina Pintea și-a găsit cu greu cuvintele după ce România a terminat pe 12 la Campionatul Mondial

pintea 8

Pe ce loc a încheiat România la Campionatul Mondial de handbal feminin! Am ratat calificarea la turneul preolimpic

romania

Video&Foto Cum a fost surprinsă Cristina Neagu după ultimul meci al României de la Mondialul de handbal