Natatie

Digi Sport îți aduce ultimele știri din atletism, noutăți de la cele mai importante competiții, imagini spectaculoase cu atleți din timpul concursurilor. Fii la curent cu cele mai importante maratoane și competiții, află rezultatele de la Jocurile Olimpice sau de la Campionatele Mondiale și Europene de Atletism și află ce sportivi români au reușit să obțină medalii.

Video ”Ești pregătit pentru Jocurile Olimpice?”. David Popovici a răspuns, după ce i-a fost bătut recordul la 100m liber

Screenshot 2024-05-31 162556

Reacția lui David Popovici după ce a aflat că recordul mondial i-a fost doborât: ”Mâncam un burger când am aflat”

David Popovici, o nouă medalie de aur. Românul a triumfat la proba 100 m liber de la Barcelona

December 5-10 , 2023, Otopeni, European Short Course Swimming Championships,Olympic Swimming Complex, Otopeni, Romania R

David Popovici a scris o nouă filă de istorie. A doborât un record care rezista din 2005

david popovici

Patru din patru! David Popovici, aur și la proba de 100 m liber la Campionatele Naționale de Înot

Sette Colli - Day 2

David Popovici: ”Știu că e un pleonasm, dar nu mai sunt atât de perfect cum îi place mediei să mă portretizeze”

ÎNOT: CAMPIONATELE EUROPENE DE ÎNOT ÎN BAZIN SCURT 2023 (8.12.2023)

FOTBAL: Polonia - Turcia, 21:40, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

I-au spus ADIO lui Florinel Coman: 11.000.000 € + bonusuri! ”Jucătorul e așteptat să facă vizita medicală”

florinel coman (10)

Îl recunoști? A fost 10 ani sub contract cu FCSB. ”Gigi Becali mi-a dat 50.000 de dolari. Eram șmecher”

daniel-balan

Încă o lovitură: Real Madrid a bătut palma cu al 7-lea cel mai valoros fotbalist al lumii!

Borussia Dortmund v Real Madrid CF - UEFA Champions League Florentino Perez speaks with Carlo Ancelotti, head coach of R

Belgianul însurat cu o româncă s-a accidentat cu mai puțin de o săptămână înainte de EURO

wut

Video România - Serbia 1-1 (9-10 d.l.p)...

romania

Exclusiv Louis Munteanu ar fi ales între Rapid...

louis-munteanu

Exclusiv A văzut prestația lui Olaru la...

FOTBAL:ROMANIA-LIECHTENSTEIN, AMICAL (7.06.2024)

Exclusiv Toni Petrea a prezis EURO 2024 din...

ROMANIA: Romanian Cup Final - FCSB - Sepsi OSK - 22 July 2020,

Știri

David Popovici, o nouă medalie de aur! A triumfat la proba de 400m liber la Campionatele Naționale de Înot

David Popovici, aur la 200 m liber la Campionatele Naționale de Înot de la Otopeni. A câștigat detașat

david-popovici

Video David Popovici a câștigat prima cursă dintre cele 4 la care concurează la Campionatele Naționale de Înot, de la Otopeni

Ce se întâmplă cu David Popovici la Jocurile Olimpice: ”Îmi doresc să ne respectăm reciproc”

David Popovici vrea bodyguarzi la Jocurile Olimpice. De ce a cerut o astfel de măsură

Recordul mondial al lui David Popovici e istorie!

Ce urmează pentru David Popovici, după ce a obținut medalia de bronz la Europenele de la Otopeni

POPOVICI

Medalie David Popovici! ”Racheta”, pe podium la Europenele de la Otopeni

David Popovici, în finală la 100 m liber! ”Racheta”, gata să-și ia revanșa după locul 4 de la 200 m. Când e ultimul act

David Popovici a pierdut titlul european! Românul a ratat podiumul la proba de 200 de metri liber în bazin scurt

World Aquatics Championships Fukuoka 2023

David Popovici va lupta pentru aur la 200 metri liber, de la ora 18:06

David Popovici, discurs sincer după ce s-a calificat în finală la 200 m liber: ”Cum ar fi zis Kobe”

Prima medalie pentru România la Campionatele Europene de la Otopeni. Andrei Ungur a obținut bronzul

SWIMMING - LEN SHORT COURSE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2023 - DAY 4, - 08 Dec 2023

David Popovici s-a calificat în finala de 200 m liber de la Europene și ”și-a speriat” adversarii

Campionati Europei di nuoto 25m Otopeni 2023

Colegii lui David Popovici, pe locul 6 în finala probei de 4x50 m mixt. Rezultatul înregistrat de Diana Stiger

Ce a spus David Popovici despre faptul că România s-a clasat pe locul 7 în proba de ștafetă 4x50 metri liber

SWIMMING - LEN SHORT COURSE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2023, - 05 Dec 2023

David Popovici & co, pe locul 7 în proba de ştafetă 4x50 m liber de la CE de înot de la Otopeni

David Popovici a făcut un anunț ferm înaintea Campionatelor Europene de înot în bazin scurt de la Otopeni

David Popovici participă la Campionatele Europene de înot în bazin scurt: lotul complet al României

Video Cum a ajuns David Popovici să fie pictat pe un bloc întreg. Câte spray-uri s-au folosit și câte zile a durat lucrarea

david popovici desen

Video Încă două medalii pentru David Popovici la Campionatele Naționale în bazin scurt

De neoprit! David Popovici a câștigat o nouă medalie de aur la Campionatele Naționale în bazin scurt

da

De ce a purtat David Popovici o cască inedită la Campionatele Naţionale de la Otopeni