626 rezultate pentru eticheta

concordia chiajna

Video Sepsi - Concordia Chiajna 0-2. Gazdele au suferit primul eşec din play-out

bucurie chiajna

Video ACS Poli Timișoara - Concordia Chiajna 1-0. Drăghici aduce victoria gazdelor la ultima fază

bucurie timisoara

Exclusiv Schimbare de ultimă oră în Liga 1! Ionuț Badea, noul antrenor de la Concordia Chiajna

ionut badea concordia chiajna

Video Mutu, după debutul cu dreptul ca antrenor: "Emoţii mari, parcă m-am apucat a doua oară de fotbal"

captura mutu

Video Fanii i-au cerut demisia, dar Ion Moldovan nu se teme de Bergodi: "Nu se pune problema unei astfel de decizii"

ion moldovan chiajna

Mutu: "Cernat ştie ce vreau de la el!" / "Sperăm să nu-i stricăm debutul"

Mutu si Cernat conferinta

Video Concordia - Juventus 2-1. Prepeliță a marcat golul 500 din acest sezon de Liga 1

bucurie prepelita

Video Sergiu Hanca, gol după aproape opt luni: "Știam că voi marca, mi-a mers bine mai mereu de Paște"

Hanca Dinamo

Video Dinamo - Concordia 3-1. ”Câinii”au făcut instrucție și show cu ilfovenii ”Comisarului” Moldovan

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-CONCORDIA CHIAJNA, PLAY OUT LIGA 1 BETANO (7.04.2018)

Botoșaniul are în continuare încredere în Moruțan: "E o lecţie dură, dar o să-i prindă bine în viață"

Morutan capt

Exclusiv Adi Mutu, tot mai aproape să fie antrenor în Liga 1! "Probabil că vom colabora din vară!"

Adi Mutu

Video Concordia - FC Botoșani 0-0. Ocazii rarisime ratate de gazde! Moruțan, evoluţie ştearsă

Chiaj Botos capt

Exclusiv Mutu este gata de plecare de la FRF. A purtat deja discuţii cu o echipă din Liga 1

adrian mutu

FCSB și CFR, amicale în aceeași zi cu două echipe tari din play-out

cfr-fcsb duel pintilii

Video Prepeliță, primul gol de la revenirea în Liga 1!

captura gol prepelita

Video Tudor a ieşit din nou în evidenţă, la Mediaş. Decizia neobişnuită luată de "centralul" bucureştean

captuta tudor da galben

Video&Foto Fotbalul românesc e în "Ice Age". Trei sferturi de finală şi prima etapă din play-off şi play-out, reprogramate

zapada cupa romaniei

Video Sepsi - Concordia 1-1. Ilfovenii au scos un punct graţie golului superb al lui Deaconu

captura 1-1

Miriuţă pleca de la Dinamo, dacă nu bătea la Chiajna: "Luam avionul spre Budapesta"

plecare miriuta

Exclusiv Postul "comisarului" Moldovan la Chiajna, în pericol. A fost convocat Consiliul de Administrație

moldovan ion

Video E nevoie de arbitrajul video. Două faze controversate, în primele 20 de minute la Chiajna

captura gol nevalidat dinamo

Video Chiajna - Dinamo 3-4. "Câinii" sunt pe loc de play-off după un meci nebun. 7 goluri în repriza a doua

concordia dinamo

Oficial: Andrei Prepeliță a revenit în Liga 1!

prepelita preze4ntare concordia chiajna

Exclusiv Planul prin care Craiova vrea să-i sufle lui Dinamo unul dintre cei mai promiţători fotbalişti din Liga 1

Mihai Rotaru, Ronaldo deaconu, Cristi Tanase

Probleme mari la aterizarea în Bucureşti. Concordia a fost nevoită să zboare până la Constanţa

cristi tanase concordia

Video CFR Cluj - Concordia Chiajna 2-0. Ardelenii au revenit pe primul loc înaintea duelului cu FCSB. Penalty ratat și bară

cfr chiajna

Exclusiv Bălgrădean a reclamat Concordia şi cere o sumă enormă + eliberarea de sub contract

balgradean

Exclusiv Bălgrădean, zero şanse de împăcare. Mişcarea Concordiei arată clar că drumurile li se despart

vitkauskas bun

Insistă pentru transferul la Dinamo: "Nu mai suport să fiu ţinut cu forţa!"

deaconu transfer dinamo

Video Ion Moldovan, după cel mai clar succes al Chiajnei: "S-a întors norocul". Ce spune despre Deaconu

moldovan deaconu

Renunță Marin Barbu? ”Sunt șanse dacă se schimbă ceva... Antrenorul, jucătorii...”

magiun

Video Juventus Bucureşti - Concordia Chiajna 0-5. Cea mai clară victorie din istoria ilfovenilor în Liga 1

Con buc

Exclusiv Scene nemaivăzute în biroul preşedintelui unui club din Liga 1. Fotbalist scos din club cu Poliţia Comunitară

kortzorg

Video Nedelcu, după primul gol la FCSB: "Sper să pot păstra tricoul". Care crede că e secretul roş-albaştrilor

reactii nedelcu

Ion Moldovan nu este surprins de căderea echipei sale: ”Mă așteptam. Pauza este binevenită”

ion moldovan

Video FCSB - Concordia Chiajna 2-1. Roş-albaştrii rămân lideri, graţie victoriei aduse de golurile lui Nedelcu şi Gnohere

fcsb chiajna

Video După 4 victorii, Concordia a ajuns acum la 3 înfrângeri la rând. "Jucătorii mei au dormit", recunoaște Moldovan

iasi chiajna-2

Video CSM Poli Iași - Concordia 3-1. A treia victorie într-o săptămînă pentru moldoveni, care sunt la 2 puncte de play-off

iasi chiajna-1

Exclusiv Gluma oltenilor i-a deranjat pe cei de la Chiajna. ”E de prost gust”

craiova juc

Prima înfrângere a lui Moldovan la Concordia. "Adversarul a știut să profite de greșelile noastre"

ion moldovan concordia chiajna

Video Concordia - CS U Craiova 1-2. Final extrem de încins, decis de un gol în prelungiri, după o gafă mare

gol craiova concordia chiajna

Procentaj maxim pentru Ion Moldovan la Chiajna. Secretul "Comisarului"

Video ACS Poli Timișoara - Concordia Chiajna 0-3. Continuă parcursul impecabil pentru echipa lui Ion Moldovan

Claudiu Niculescu: ”Nu-mi găsesc cuvintele... E greu când Dumnezeu își întoarce spatele...”

Claudiu Niculescu

Video FC Voluntari - Concordia 0-1. Chiajna a câștigat cu un gol norocos

voluntari chiajna

Video Miriuță, primele nemulțumiri: ”Ăștia suntem. Până în iarnă n-avem ce face”

miriuta-6

Video Debut perfect pentru Bumba și Ion Moldovan la Chiajna. Oaspeții au acuzat arbitrajul

bumba ion moldovan

Video Concordia - Sepsi 2-1. Bumba a adus victoria ilfovenilor în prelungiri, la debutul pentru Chiajna

chiajna bucurie

Meciul Dinamo - Chiajna nu putea fi reprogramat joi. Explicaţiile oferite de LPF

stadion dinamo

Video Becali l-a ironizat pe Dan Petrescu: ”De acum îi spun ’Dan Penalty’! Fotbalul se câștigă așa cum am jucat noi”

gigidanutz

Declarația zilei vine de la Daniel Niculae: ”Mirosul de cauciuc de la Chiajna se simte și acasă! Moartea fotbalului”