CSU Sibiu, la a cincea înfrângere în FIBA Europe Cup

CSU Sibiu şi CS Rapid şi-au aflat adversarele din FIBA Europe Cup

fiba

Video CSU Sibiu - Rapid 74-79. Giuleștenii, la un pas de medaliile de bronz

baschet sibiu

Video Rapid - CSU Sibiu 83-87. E 1-1 la general, în finala mică a Ligii Naționale

Video CSO Voluntari - CSU Sibiu 76-66. Victorie pentru ilfoveni în sferturile Cupei României

BASCHET MASCULIN:CSO VOLUNTARI-BC CSU SIBIU, CUPA ROMANIEI (27.12.2021)

Video Steaua - CSU Sibiu 72-74. "Militarii" au suferit a treia înfrângere la rând în Liga Națională

baschet steaua sibiu

Video U BT Cluj - CSU Sibiu 92 - 64. Gazdele au patru victorii din patru

cluj sibiu

Video CSM Oradea - CSU Sibiu 92-86. Gazdele au făcut legea în over time

baschet

Video CSM CSU Oradea, din nou campioană la baschet. A câştigat meciul 4 al finalei cu CSU Sibiu

Oradea Sibiu baschet

CSM Oradea conduce cu scorul de 2-1 la general, în finala Ligii Naţionale de baschet masculin

oradea

Video CSU Sibiu - CSM Oradea 0-2, la general, în finala Ligii Naţionale de baschet

oradea

Video CSU Sibiu a câştigat în premieră Cupa României. Spectacol total la Cluj-Napoca

finala baschet

Video BCMU Piteşti - BC CSU Sibiu 74-78. Victorie în prelungiri pentru ardeleni, care rămân lideri în Liga Națională

CSU Sibiu

Video CSU Sibiu - CSM CSU Oradea 70-72. Victorie dramatică obținută pe final

CSM CSU Oradea baschet masculin

CSU Sibiu - SCM Timişoara 97-71. Sibienii rămân neînvinşi pe teren propriu

CSU Sibiu

Video CSM CSU Oradea - CSU Sibiu 69-83. A doua înfrângere consecutivă pentru campioană

BASCHET MASCULIN:CSM CSU ORADEA-CSU SIBIU, SEMIFINALA, LIGA NATIONALA (25.05.2018)

Video SCM Timişoara - CSU Sibiu 86-79, în primul meci din Top 6 în Liga Națională

timisoara sibiu

Video U-BT Cluj, bronz în Liga Naţională

U BT Cluj duel

Video CSU Sibiu - U BT Cluj 93-90. Meciul decisiv din finala mică se joacă sâmbătă, ÎN DIRECT la Digi Sport

baschet sibiu cluj

Video U BT Cluj - CSU Sibiu 94-89, în primul meci din finala mică a Ligii Naționale

baschet cluj

Video Crește suspansul în semifinalele Ligii Naționale. Steaua și Oradea, învingătoarele zilei

colaj baschet

Video CSU Sibiu - SCMU Craiova 82-75. Ardelenii sunt cu un pas în semifinalele Ligii Naționale

Video Steaua - BC CSU Sibiu 77-73. Sibienii au pierdut în a treia deplasare consecutivă

captura baschet

CSU Sibiu - Steaua 78-76. Victorie dramatică a liderului Ligii Naţionale

Sibiu Steaua

Video CSU Sibiu - U BT Cluj 84-83. Primul eşec stagional al clujenilor

sibiu cluj baschet

Video CSU Sibiu - CSM Steaua 88-74. Gazdele au obţinut doar a treia victorie în duelurile cu roş-albaştrii

buU baschet

Video CSM CSU Oradea - CSU Sibiu 72-73. Final dramatic de partidă. Învingătoarea s-a decis în ultima secundă

baschet sibiu oradea

CSU Sibiu, eliminată de BK Pardubice din FIBA Europe Cup

sibiu baschet

Video CSU Sibiu - Steaua 88-80. Ardelenii au egalat scorul la general în semifinala Ligii Naționale

baschet sibiu steaua

Video CSU Sibiu, ultima semifinalistă a Ligii Naţionale. Victorie în meciul decisiv cu BC Mureş

sibiu mures-2

Video BC Mureş- CSU Sibiu 70-62. Adversara Stelei se decide în meciul 5

bc mures sibiu

Video BC Mureş - CSU Sibiu 87-89. Sibienii conduc în sferturile Ligii Naţionale

sibiu mures

Video CSU Sibiu - BC Mureș 54-75. Egalitate în cel mai echilibrat duel din sferturile Ligii Naționale

sibiu mures baschet

Video CSU Sibiu - BC Mureş 76-66. Gazdele încep cu dreptul ”sferturile” play-off-ului

csu sibiu

CSU Sibiu - U Cluj 75-67. Prima victorie a sezonului în faţa liderului

sibiu cluj

Video BC Timişoara - CSU Sibiu 85-90. Fără înfrângere în faţa bănăţenilor în acest sezon

baschet sibiu timisoara

Video CSU Sibiu - BC Timișoara 77-70. Gazdele au ajuns la 6 victorii consecutive în Liga Națională

Video BCMU Piteşti - CSU Sibiu 71-80. Lalovic a decis câștigătoarea

baschet pitesti sibiu

BC CSU Sibiu- Steaua CSM Bucureşti 75-76. Victorie dramatică pentru roş-albaştri

c baschet sibiu

Video CSU Sibiu - BC Timisoara 80-77. Ardelenii au ajuns la 4 victorii consecutive

csu sibiu timisoara

Video Phoenix Galaţi - CSU Sibiu 81-90. A treia victorie la rând pentru oaspeţi

captura baschet galati

Video BC Mureş - CSU Sibiu 68-74. Sibienii au câștigat prima dată în ultimii 10 ani la Mureș

captura sibiu

Video CSU Sibiu - BCMU Piteşti 87-85. Revenire spectaculoasă pentru o victorie importantă

baschet

Video CSU Sibiu - CSM Oradea 74-70. Prima înfrângere din acest sezon pentru campioană

Sibiu Oradea

Video Dinamo - CSU Sibiu 83-76. ”Roș-albii” au ratat calificarea în sferturi în dauna victoriei

baschet dinamo

Video CSU Sibiu - Dinamo 94-76, în manșa întâi din primul tur al Cupei României

baschet sibiu captura

Video Steaua - CSU Sibiu 77-68. A doua victorie consecutivă a "roș-albaștrilor"

Video U-BT Cluj - CSU Sibiu 85-77. Dykes a fost cel mai bun marcator al meciului

UBT

Video Kevin Hardy a făcut spectacol la All Star Game şi a câştigat concursul de slam dunk