24 rezultate pentru eticheta

halep video

Halep - Kerber 6-7, 6-3, 6-2. Simona e în semifinale la Roland Garros, după o revenire splendidă

2018 French Open - Day Eleven

Video Halep - Svitolina 0-6, 4-6. Simona a pierdut a doua finală la rând la Roma, în faţa aceleiaşi adversare

Simona Halep meci

Video Halep, după a doua victorie a carierei cu Sharapova: "Am schimbat tactica și totul a mers foarte bine"

bucurie simona halep

Video Halep - Osaka 6-1, 6-0. Joc perfect al Simonei, care și-a "demolat" adversara în mai puțin de o oră

captura halep osaka final 2

Video Simona Halep nu-şi apără trofeul la Madrid. Românca, eliminată de Karolina Pliskova în sferturi

collage Halep Pliskova

Video Demonstrație de forță și de tenis! Simona Halep a făcut instrucție cu Mertens, 6-0, 6-3 și e în optimi la Madrid

Halep Madrid pumn

Video Halep - Vandeweghe 4-6, 1-6. Înfrângere fără drept de apel pentru liderul mondial

captura halep final

O nouă săptămână cu Halep, la Digi Sport

TENIS: BUCURIE PENTRU CALIFICARE IN GRUPA I MONDIALA, FED CUP RO

Video Punct superb reuşit de Simona Halep. Fanii s-au ridicat în picioare

TENIS: SIMONA HALEP VS VIKTORIJA GOLUBIC, FED CUP ROMANIA - ELVE

Video Halep - Dodin 3-6, 6-3, 7-5. Chinuită de dureri, Halep a luptat fantastic și este în turul 3 la Miami

Halep bucurie Miami

Video A fost spulberată de Osaka, dar a reușit ”Lovitura Zilei”! Punctul superb al Simonei

Lovitura reușită de Halep

Video Halep-Osaka 3-6, 0-6. Simona a fost spulberată în semifinale la Indian Wells! Cea mai dură înfrângere

halep infarngere

Video Un actor celebru de la Hollywood, în tribune la meciul Simonei Halep

Actorul, în tribune la meciul Simonei Halep

"Halep a fost pe jumătate perfectă!". Site-ul oficial al Indian Wells o laudă pe Simona

halep1

Video Simona a acuzat dureri la finalul meciului cu Bellis. Ce i-a spus lui Pavel la on court coaching

Simona Halep

Video Halep a făcut-o pe Sevastova să vorbească singură timp de 40 de secunde

Amastasija Sevastova

Video Halep - Sevastova 6-4, 6-3. Calificare la pas în sferturi la Doha. Reacţie de campioană în setul 2

halep victorie

Presa internațională, la picioarele Simonei: "Nu a lăsat boala s-o învingă" / "A mărşăluit spre titlu"

captura victorie Halep

VIDEO Simona, adorată de chinezi. Premierea lui Halep, la capătul unui turneu câștigat en-fanfare

simona timea shenzhen

VIDEO Cele mai frumoase puncte din meciul lui Halep. Românca a încheiat partida ca o mare campioană

simona halep tenis

VIDEO Simona Halep s-a calificat în prima sa finală din 2015: "Vreau să mă testez și să văd cât de bună sunt!"

captura halep interviu

VIDEO Halep a trecut în două seturi de Zheng, la Shenzhen, și va juca a 15-a ei finală WTA

halepa

VIDEO Halep a câștigat turneul de la Doha: 6-2, 6-3 cu Kerber! Românca a urcat pe locul 9 în ierarhia WTA

bucurie halep final

VIDEO EXCLUSIV Halep joacă AZI finala la Doha, după 7-5, 6-2 cu Radwanska! Ultimul hop, Kerber