384 rezultate pentru eticheta

liga nationala

Video Steaua - Timişoara 29-26. Roş-albaştrii au câştigat primul meci din sferturile Ligii Naţionale

steaua handbal

Video CSM Oradea - Phoenix Galati 103-79. Gazdele, la un succes de semifinalele Ligii Naţionale

captura oradea

Video CSM Bucureşti - "U" Cluj 33-19. Gazdele au câştigat al doilea titlu consecutiv

cms2

Video Steaua CSM - Dinamo 82-85. 1-1, la general, în "sferturile" Ligii Naţionale

baschet-steaua-dinamo-32-sport-pictures

Video U-BT Cluj - CSU Sibiu 85-77. Dykes a fost cel mai bun marcator al meciului

UBT

Video SCMU Craiova - BC Mureş 95-98, în primul meci din "sferturile" Ligii Naţionale

baschet

Video Steaua - Dinamo 72-68. A treia victorie în faţa rivalilor, în acest sezon

steaua dinamo-3

Video CSU Oradea-Phoenix Galați 93-86. Bihorenii au început cu dreptul play-off-ul

capt baschet

Video Kevin Hardy a făcut spectacol la All Star Game şi a câştigat concursul de slam dunk

captura allstar slamdunk

Video CSM Ploieşti - CSM Bucureşti 28-34. Cu gândul la returul cu Rostov Don

linnea

Video CSM Oradea - BC Mures 73-64. A patra victorie stagională la rând în duelurile directe

baschet oradea

Poli Timișoara - HC Odorhei 28-21, în ultimul meci al sezonului regulat

captura handbal timisoara

Video CSU Sibiu - BC Mureş 86-76. Prima victorie după cinci eşecuri la rând

captura baschet sibiu

Video CSM Bucureşti - SCM Craiova 31-24. A 22-a victorie consecutivă, în Liga Naţională

csm-3

Video Steaua - U Cluj 100-82. Gazdele rămân pe primul loc în Liga Națională

Steaua Cluj

Campanie inedită iniţiată de CSM Bucureşti. Donaţie de cărţi în loc de bilet de intrare la meci

csm bucuresti-3

Video BC Mureș - Steaua 86-90. Roș-albaștrii au fost conduși tot meciului, dar au revenit pe final

steaua bcm

Video Minaur Baia Mare - Dunărea Călăraşi 20-23. Al zecelea succes al sezonului

minaur

Video Portarul Stelei, Matskevich, omul derby-ului: "Ne-a ajutat incredibil"

steaua 2

Video U Cluj - CSM Oradea 87-85. Revenire spectaculoasă a gazdelor, pe final de meci

cluj baschet.

CSM Ploieşti- Energia Târgu Jiu 25-26. Primul succes al gorjenilor, în 2016

captura handbal

Video CSM Oradea - Steaua 82-84. A zecea victorie la rând a roş-albaştrilor, în Liga Naţională

steaua baschet

Video HC Odorhei- Potaissa Turda 31-30. Gazdele au avut doar 11 jucători pe foaia de joc

captura bucurie handbal

Video CSU Sibiu - U Cluj 65-76. Alb-negrii rămân pe podium

csu sibiu

Video HCM Roman - CSM Bucureşti 21-22. Gazdele au fost la un pas de surpriza sezonului

captura handbal roman

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Dunărea - Spicom 4-3. Gazdele au fost salvate de portar, pe final

capt futsal

a:1:{i:0;s:5:"Video";} CSM Oradea - SCMU Craiova 98-76. Bihorenii rămân lideri în Liga Națională

csm oradea

a:1:{i:0;s:5:"Video";} U Cluj - Steaua 72-76. Roş-albaştrii îşi prelungesc seria victoriilor în Liga Naţională

steaua cluj baschet

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Steaua - Energia Tg. Jiu 26-25. Gazdele s-au calificat cu noroc în play-off-ul Ligii Naţionale

steaua-9

a:1:{i:0;s:5:"Video";} CSM Bucureşti - Corona Braşov 28-23. Campioana are punctaj maxim în Liga Naţională

csm-4

a:1:{i:0;s:5:"Video";} CSM Oradea şi Steaua au început cu victorii partea a doua a campionatului

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Dinamo - Potaissa Turda 34-31. Încă o revenire de senzație a alb-roșiilor

dinamo potaiisa

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Energia Târgu Jiu - CSM Bucureşti 23-28. Test reușit înaintea meciului cu Chambery, din Cupa EHF

csm tg

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Politehnica Timișoara - HC Vaslui 35-28. Al 11-lea succes pentru bănățeni în acest sezon

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Corona Brașov-Unirea Slobozia 27-20. Ardelencele se pregătesc acum de ”dubla” cu Odense

corona bv

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Potaissa Turda- Minaur Baia Mare 39-29. Campioana, învinsă fără drept de apel

potaissa minaur

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Steaua CSM - Energia Tg. Jiu 75-62. A 14-a victorie în Liga Naţională

steaua cms

a:1:{i:0;s:5:"Video";} CSM Bucureşti - Dunărea Călăraşi 32-26. 16 parade pentru Ionuţ Iancu

csm-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} HC Zalău - HCM Baia Mare 26-36. Meciul a avut 13 eliminări şi două cartonaşe roşii

baia mare-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} CSM Ploieşti - Corona Braşov 30-34. Oaspeţii şi-au asigurat al treilea loc în clasamentul general

csm ploiesti

a:1:{i:0;s:5:"Video";} CSM Oradea - Dinamo 92-81. Ardelenii rămân pe primul loc în Liga Naţională

a:1:{i:0;s:5:"Video";} U Cluj - Phoenix Galaţi 87-73. Gazdele s-au desprins abia pe final

baschet cluj

a:1:{i:0;s:5:"Video";} BC Mureş - SCMU Craiova 88-79. A noua victorie pe teren propriu, în Liga Naţională

mures

a:1:{i:0;s:5:"Video";} "U" Cluj - HC Alba Sebeş 35-25. A şasea victorie în Liga Naţională

u cluj handbal feminin

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Poli Timişoara - Minaur Baia Mare 26-24. Oaspeţii au fost la un pas de surpriză

timiosara handbal

VIDEO Steaua - Dinamo 85-83. Oaspeţii au marcat 15 coşuri de 3 puncte

captura baschet

VIDEO Corona Brașov - SCM Craiova 32-30. Gazdele au urcat pe locul 3

Corona bucurie

VIDEO U-BT Cluj - Energia Tg. Jiu 82-75. A cincea victorie la rând a ardelenilor

captura baschet cluj

VIDEO HCM Roman - U Cluj 29-21. Victorie clară pentru moldovence

captuira handbal roman

VIDEO Rapid Bucuresti - HCM Baia Mare 24-34. Succes clar, dar plătit scump

handbal rapid

VIDEO Dunărea Brăila - CSM Bucureşti 27-34.Campioana s-a desprins în repriza a doua