22 rezultate pentru eticheta

live score

Video Sepsi - ACS Poli Timișoara 3-0! Dezastru pentru bănățeni! Doi eliminați și o accidentare gravă

captura accidentare

Video CSM București - Vistal Gdynia 34-22. Campioana a făcut spectacol în ultimul meci al anului!

csm

Debut în forţă al Simonei Halep la Roland Garros. Victorie în două seturi cu Cepelova

halep-19

Video Halep, la cel mai bun rezultat din 2017, după o victorie în 59 de minute cu Sevastova. Posibilă finală cu Sharapova

halep sevastova-1

Video Lokeren - Anderlecht 0-0. Stanciu şi Chipciu, înlocuiţi în repriza a doua

stanciu lokeren

Video Hull City - Man. United 2-1. Echipa lui Mourinho, în finala Cupei Ligii Angliei

Hull United Cupa Ligii

Video Barcelona - Sociedad 5-2. Calificare rezolvată în ultimele minute. Seară de vis pentru Denis Suarez!

bucurie barcelona

Video AC Milan - Napoli 1-2. Rossonerii au doar o victorie în 5 etape şi pierd contactul cu podiumul

napoli milan 2-1

Video Real Madrid - Malaga 2-1. Gruparea blanco, campioană de iarnă

sergio ramos

Video Real Madrid - Celta Vigo 1-2. Zidane pierde pentru prima dată două meciuri consecutive pe banca "albilor"

real madrid celta

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Valencia-Espanyol 2-1. Prima victorie în La Liga pentru Neville; dezastru pentru Gâlcă

esp

VIDEO Copil şi Ungur au câştigat dramatic finala de dublu la BRD Năstase-Ţiriac Trophy. ”Ca la Cupa Davis”

ungur copil

Dinamo - 'U' 3-2 d.l.d. VIDEO. "Câinii roșii" s-au calificat în semifinalele Cupei Ligii!

bucurie dinamo

Botoșani-FC Brașov 0-0. VIDEO A doua remiză la rând pentru ambele echipe

brasov botsani

VIDEO PSG - Leverkusen 2-1. Parizienii sunt în „sferturi”!

psg

VIDEO Atletico - AC Milan 4-1. Elevii lui Simeone merg în „sferturi” pentru a 6-a oară!

atletico milan

VIDEO Rezumatele celor 21 de meciuri transmise în weekend pe Digi Sport

maraton

CSMS Iași - FC Vaslui 1-2. Antal l-a egalat pe Rusescu! Vaslui termină pe locul 5

liviu antal vaslui

VIDEO Sunderland - City 1-0. Campioana, redusă la tăcere de fostul ei jucător

sunderland victorie cu city

Concordia Chiajna - CFR Cluj 1-2. Modou Sougou a adus a doua victorie consecutivă în campionat