7663 rezultate pentru eticheta

video

Video Dunărea Călăraşi - Brăila 2-0. Liderul s-a impus prin "dubla" lui Valentin Alexandru. Două roşii pentru oaspeţi

captura gol calarasi

Video Cîrstea şi Ostapenko s-au calificat în sferturi la Roma, la dublu. Gest de fair-play al Soranei

cirstea ostapenko dublu

Video Inter şi PSG, pe urmele jucătorului care i-a dat două goluri Barcelonei în ultima etapă

bardhi

Video Sepsi - ACS Poli Timișoara 3-0! Dezastru pentru bănățeni! Doi eliminați și o accidentare gravă

captura accidentare

Video Juventus - Dinamo 0-2. Dinamoviștii își consolidează poziția de lider detașat în play-out

Dinamo bucurie

Video Dică a fost aproape să-l schimbe pe Teixeira, înainte de marcarea golului. Motivul care l-a făcut să se răzgândească

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-FC STEAUA BUCURESTI, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (14.05.2018)

Video Levante - Barcelona 5-4. Catalanii şi-au luat adio de la recordul de invincibilitate, după un meci nebun

Barcelona

Video O echipă din Bolivia a câştigat cu 8-1 la general, dar s-a calificat după loviturile de la 11 metri

san jose bolivia

Video Bale îl pune în dificultate pe Zidane: "Voi avea dureri de cap când voi alege primul 11 pentru Kiev"

Bale Zidane

Video Ruben Baraja s-a enervat la culme: a placat un jucător și nu a fost sancționat de arbitru

Ruben Baraja

Video Prăpăd pe străzile din Atena! Fanii lui PAOK şi AEK s-au luat la bătaie, înainte de finala Cupei Greciei

bataie grecia

Craiova dă tonul performanței. Burcea, mesaj către CSM București și Potaissa Turda: "Să ne urmeze exemplul!"

trofeu craiova

Video Momente emoționante în momentul înmânării trofeului Cupei EHF

SCM Craiova trofeu inmanare

Video Timișorenii și-au aflat pedeapsa după ce s-au retras de pe teren în derby-ul cu UTA

incidente poli uta

Video Simona Halep s-a calificat în sferturi la Madrid după o nouă victorie în două seturi

Mutua Madrid Open

Video Begu - Sharapova 5-7, 1-6. Rusoaica a fost de neoprit în setul secund. A câştigat 19 puncte la rând

Maria Sharapova

Video Marcelo, acuzat că a jucat teatru pentru a forţa eliminarea lui Sergi Roberto. Ce a scris arbitrul în raport

Barcelona v Real Madrid - La Liga

Video Prezenţa lui Ronaldo în finala Ligii Campionilor nu e pusă în pericol. Anunţul făcut de Zidane

Video Real Madrid nu a primit un penalty evident în El Clasico. Faultul clar comis de Alba asupra lui Marcelo

pen marcelo

Video Barcelona - Real 2-2. Catalanii rămân neînvinşi în La Liga după duelul cu marea rivală

Video Final de repriză tensionat în El Clasico. Trei "galbene" şi un "roşu" în doar cinci minute

Video Exclusiv Halep o va întâlni pe Elise Mertens, în turul 2 la Madrid. Ce spune Simona de următoarea adversară

mertens halep

Video Darko Zakoc, antrenor Alba Blaj: "Nu ne-au dat nicio şansă, vorbim despre cea mai bună echipă din lume"

VOLEI FEMININ:CS VOLEI ALBA BLAJ-GALATASARAY ISTANBUL, FINAL 4 LIGA CAMPIONILOR (5.05.2018)

Video Exclusiv Halep, după victoria entuziasmantă cu Makarova: "A fost un nivel foarte ridicat". Secretul succesului

Mutua Madrid Open - Day Two

Video Clujenii răsuflă uşuraţi, după un nou succes dramatic: "Dumnezeu a fost CFR-ist. La egal, nu mai aveam şanse"

FOTBAL: CFR CLUJ - CS U CRAIOVA, PLAY-OFF LIGA 1 BETANO (5.05.2

Video Mitriţă, ghid pentru un fan al Craiovei cu probleme medicale. Promisiunea mijlocaşului

captura mitrita autograf

Video Duel între prieteni în play-out. Mutu şi Neaga vor fi pentru prima oară adversari ca antrenori

mutu neaga

Video Un fost jucător de la AC Milan i-a dat emoţii lui Olăroiu. Cum a tras de la 11 metri, în Cupa Chinei

paletta-penalty

Video Mulţescu, după un alt 3-0 cu CSM Poli Iaşi: "Rezultatele sunt nedrepte". Ce spune de golul lui Stan

Astra

Video&Foto Incidente la finalul meciului Sepsi - Dinamo. Un fan al alb-roşiilor a furat steagul Ungariei

captura fan steag ungaria 2

Video Au dezbrăcat un suporter pentru că portarul nu avea tricoul potrivit!

Penarol suporteri

Video Marcel Popescu explică gestul obscen din meciul cu Viitorul: "Este absolut normal!"

Marcel Popescu gest obscen

Video A cedat nervos pe teren! Irina Begu și-a exasperat adversara cu jocul ei

Begu Vekic

Video Golgheterul şi căpitanul liderului cheamă fanii la meci. Mesajele transmise înainte de "finala campionatului"

gnohere tanase

Video FCSB îşi cheamă suporterii la "finala campionatului". Mesajul roş-albaştrilor, înaintea meciului cu CFR

mesaj fcsb cfr

Video Tensiunea din afara terenului, transmisă şi pe gazon. La un pas de bătaie în derby-ul UTA - ASU Poli

bataie uta

Bilbao - Levante 1-3. Florin Andone şi La Coruna, tot mai aproape de liga a doua

bilbao levante

Video AC Milan - Benevento 0-1. Victorie istorică pentru echipa lui Alin Toşca

AC Milan v Benevento Calcio - Serie A

Video SPAL - AS Roma 0-3. Victorie fără emoţii, înaintea turului din semifinalele UCL

Spal v AS Roma - Serie A

Video Băluţă: "Nu m-a doborât această perioadă, am avut de învăţat". Reacţia lui Mangia

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-FC BOTOSANI, CUPA ROMANIEI (19.04.2018)

Video&Foto Incidente grave la Fener-Beşiktaş. Antrenorul oaspeţilor a fost cusut pe viu şi dus la spital

Incidente Turcia 1

Video "În loc de inimă ai o ladă de bere". Buffon, ironizat de portarul unei echipe de amatori

buffon oliver

Video "E uimitor ce am trăit în acest sezon". Guardiola, discurs emoţionant după câştigarea titlului

man city pep

Video Celta - Barcelona 2-2. Catalanii rămân neînvinşi în La Liga, deşi au evoluat pe final în 10!

captura gol celta

Video "Renunţ!" :) Cum s-au descurcat colegele de circuit când au fost puse să spună pe litere numele Monicăi

Monica Niculescu Indian Wells

Video Nimeni nu a observat asta. Ce a făcut după primul gol fanul care a ajuns aproape de peluza Stelei la ultima reuşită

fan pe teren

Video 50 de minute de coşmar pentru apărarea lui FC Voluntari. Tânărul Achim a comis două erori uriaşe

daniel popa achim voluntari

Video Isco, în conflict cu un jurnalist spaniol. Ce a declanşat furia mijlocaşului şi mesajul acestuia

isco-1

Video Exclusiv Steaua şi Rapid, la braţ în Liga 3? Scenariul prin care pot promova în acelaşi timp

steaua rapid promovare

Video Victoria lui Nicolae Dică. Motivele pentru care FCSB a învins Craiova şi a scos-o din lupta pentru titlu

dica craiova

Video Ciucur s-a plâns de căldură, după un meci jucat la 23 de grade: "E foarte greu să joci fotbal la această oră"