F1

Află de la Digi Sport cele mai noi știri despre Formula 1. Fii la curent cu programul F1, vezi rezultatele calificărilor și cum arată clasamentul. Nu rata reacții și interviuri cu cei mai apreciați piloți de Formula 1: Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Valtteri Bottas. Pe Digi Sport vezi faze tari, dar și imagini dramatice din timpul curselor.

Au presa germană la picioarele lor! "Vettel, eşti un zeu al cursei" / "Îţi mulţumim, Schumi! Jos pălăria!"

schumacher si vettel

VIDEO S-a retras Michael Schumacher! Septuplul campion mondial s-a aflat la Interlagos ultima oară pe un circuit de Formula 1!

schumacher.retragere

Vettel e cel mai tânăr triplu campion mondial: are doar 25 de ani!

vettel record

Sebastian Vettel, după Interlagos: "Am fost mai fericit pe ploaie!"

vettel01

VIDEO Vettel este pentru a treia oară campion mondial! Button a câștigat cursa, iar Alonso a venit pe doi!

vettel-afp-6701

Vremea ține cu Alonso în duelul din Brazilia. Spaniolul îl surclasează pe Vettel în cursele disputate pe ploaie

Urmărește-ne și pe

Gigi Becali a auzit că Miodrag Belodedici a fost prins băut la volan și nu a mai stat pe gânduri: ”Cinci ani!”

gigi-belo

Foto În miez de noapte, ”au anunțat” pe site-ul oficial transferul lui Haaland! Ce s-a întâmplat după doar câteva ore

Manchester City v Manchester United - Emirates FA Cup - Final - Wembley Stadium

Negocierile s-au încheiat! I-au pus pe masă 150 de milioane €, Jose Mourinho a dat răspunsul final

Ajax v Manchester United - UEFA Europa League Final

E OUT: prima plecare de la Dinamo, după salvarea de la retrogradare! Avea cel mai mare salariu din lot

FOTBAL: DINAMO BUCURESTI - UTA ARAD, SUPERLIGA SUPERBET (08.03.2024)

Video Momentul ”horror” în care un suporter...

cazatura dinamo

Cum a reacționat Siyabonga Ngezana când...

Exclusiv Ruptură Șucu - Angelescu?! Implozie la...

Screenshot 2024-05-18 at 19.55.48

Ahmed Bani, discurs ”fără perdea” după...

ahmed2

Știri

VIDEO Hamilton, primul în antrenamente. Cursa din Brazilia e duminică, LIVE la Digi Sport 1 (18:00)

louis hamilton

Mesaj pentru fani pe casca lui Schumacher. “Vă mulțumesc!“

schumacher-gold-helmet 2

ANALIZĂ: Vettel vs. Alonso! Pentru a 7-a oară în ultimii 15 ani, etapa finală va fi decisivă în F1! VIDEO

vettel alonso

Un important brand de băuturi răcoritoare va sponsoriza echipa de Formula 1 Lotus-Renault

raikkonen lotus renault

Ecclestone despre Vettel: "Îi mai lipsește un pic de charismă. Hunt, Lauda sau Senna erau personaje"

vettel01

Daimler a devenit unicul proprietar al echipei de Formula 1 Mercedes AMG

mercedes amg f1

VIDEO Lewis Hamilton a câștigat MP al Statelor Unite. A fost urmat de Vettel și Alonso. Titlul nu este încă decis!

hamilton ssss

A treia sesiune de antrenamente din Texas a fost LIVE VIDEO pe digisport.ro

vettel poza misto

VIDEO Vettel și-a dominat copios rivalii în primele două antrenamente de pe superbul circuit din Texas

red bull vettel

Lewis Hamilton pleacă fără regrete la Mercedes GP: "Sunt fericit cu decizia mea. Dau totul în ultimele curse"

hamilton

Vettel, atacat de un fost campion F1! "Este ca un copil, mereu țipă și e nervos. Alonso e mai bun"

seb vettel fernando alonso

Formula 1: Echipa HRT-Cosworth este scoasă la vânzare! Cea mai bună performanță a sezonului, locul 15

narain karthikeyan

Se încinge lupta pentru titlul mondial în F1! Alonso e singurul care îl mai poate opri pe Vettel

Alonso e fericit cu locul 2 la Abu Dhabi: "Am stat mult pe 7-8 în cursă"

alonso.fernando

VIDEO Accident teribil la Abu Dhabi. Rosberg era să-i rupă capul lui Karthikeyan. Abandonuri și pentru Lewis Hamilton și Mark Webber

accident F1 la Abu Dhabi

VIDEO Kimi Raikkonen a câștigat la Abu Dhabi! E primul succes al finlandezului de la revenire

podiummmm

VIDEO Poftiți în atelierul de producție Mercedes și aflați secretul vopselei în cursele de Formula 1

mercedes vopsea

Vettel a fost EXCLUS din calificări! Campionul mondial va pleca ultimul în Marele Premiu de la Abu Dhabi

vettel descalificat

VIDEO Lewis Hamilton va pleca primul duminică, în Marele Premiu de F1 al Emiratelor Arabe Unite

hamilton.abu.dhabi

Formula 1 se scumpește în 2013: taxa de înscriere crește cu aproape 50%

cursele de formula 1

VIDEO Antrenamente la Abu Dhabi: Vettel a mers fără greșeală şi Red Bull poate fi campioană duminică

vettel abu dhabi antrenamente

Nico Hulkenberg va fi pilot la Sauber în 2013, în locul lui Sergio Perez

nico hulkenberg

Formula 1: Kimi Raikkonen, locul 3 în clasamentul general, a semnat cu echipa Lotus și pentru sezonul 2013

kimi raikonen

VIDEO Vettel s-a impus în Marele Premiu al Indiei. Este a patra victorie consecutivă a germanului și a cincea din sezon