F1

Află de la Digi Sport cele mai noi știri despre Formula 1. Fii la curent cu programul F1, vezi rezultatele calificărilor și cum arată clasamentul. Nu rata reacții și interviuri cu cei mai apreciați piloți de Formula 1: Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Valtteri Bottas. Pe Digi Sport vezi faze tari, dar și imagini dramatice din timpul curselor.

Analiza lui Button. "Ritmul slab a făcut ca McLaren să nu se bată la titlu, nu erorile!"

jenson button01

Vettel îngroapă securea războiului cu Alonso și Ferrari: "Îl admir ca pilot"

seb vettel fernando alonso

Kobayashi nu va alerga în 2013! Deși a strâns peste 8 milioane de euro, japonezul nu și-a găsit echipă în F1

Kamui.Kobayashi

Robert Vișoiu rămâne în seria GP3. Va pilota pentru Mark Webber

robert visoiu-2

Lotus îl păstrează pe Romain Grosjean și în sezonul 2013

grosjean

Sebastian Vettel s-a impus și la "Duelul Campionilor"! Schumacher a fost coechipierul liderului din F1

• 22:30 LIVE Digi Sport Special
  • FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-UNIVERSITATEA CLUJ, FINALA CUPEI ROMANIEI (24.05.2023)

FOTBAL: Oțelul Galați - ”U” Cluj, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Fotbal Club, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• A tennis ball with details of a racquet , shadows and a clay court

TENIS: ATP București, ora 11:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Notele primite de Istvan Kovacs în marile publicații sportive, după Barcelona - PSG 1-4

FC Barcelona v Paris Saint-Germain: Quarter-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Foto Ilie Năstase a apărut de mână cu ”cea mai frumoasă femeie din lume”: ”I-a luat trei ani”

Screenshot 2024-04-16 at 21.24.53

Video&Foto Gesturile pe care nimeni nu le-a înțeles făcute de Ronald Araujo, după ce Istvan Kovacs l-a eliminat și l-a pus la punct

"S-a terminat!" Presa catalană nu a avut milă de Istvan Kovacs. Cuvinte greu de digerat pentru centralul român

xavi kovacs (20)

Englezii au dezvăluit ce înseamnă...

Video Barcelona - PSG 1-4. Kylian Mbappe i-a...

mbappe

Exclusiv Verdictul lui Ilie Dumitrescu după ce...

colaj ilie dumitrescu istvan kovacs

Cum a fost numit Istvan Kovacs de...

profimedia-0865395091

Știri

Norbert Haug părăseşte Mercedes

norbert haug button

Hamilton își descurajează fanii: "Vettel este favorit și în 2013"

hamilton01

"Grila de Start" este cea mai bună emisiune de motorsport din România!

rallyrom

Ecclestone: “Michael Schumacher nu trebuia să mai revină în circuit!“

schumacher.retragere

Noul sezon de F1 are 20 de curse

turcia formula 1

Suveniruri din Formula 1, vândute la o licitație. Un combinezon al lui Vettel a fost cumpărat cu 13.500 de euro

Vettel 2

Ferrari acceptă decizia FIA în cazul Vettel. Clasamentul rămâne acelaşi

vetel depasire

Ecclestone îi critică pe cei de la Ferrari după protestul împotriva lui Vettel: “Mereu au ceva de comentat!”

bernie.ecclestone

VIDEO FIA spune că Vettel a depășit regulamentar. Ferrari a contestat titlul mondial al germanului

Maldonado rămâne la Williams F1 în 2013, în timp ce finlandezul Valtteri Bottas l-a înlocuit pe Bruno Senna

Pastor Maldonado

Vettel ar putea pierde titlul mondial din cauza unei înregistrări VIDEO!

vettel01

Vettel a plâns din nou sub cască la finiş! “Noroc că era stricată comunicația radio şi nu m-aţi auzit”

vettel cm

VIDEO Vettel a fost sărbătorit de Red Bull după ce a câștigat pentru a treia oară consecutiv titlul mondial

vettel record-1

Sebastian Vettel a fost premiat de clubul său de suflet, FC Barcelona

vettel barcelona

VIDEO Vettel putea rata titlul, dar a scăpat incredibil de abandon! "9 piloți din 10 încheiau acolo cursa"

accident al lui Vettel

VIDEO Faza ZILEI în F1! Raikkonen s-a rătăcit pe circuitul de la Interlagos

raikkonen pierdut interlagos

Au presa germană la picioarele lor! "Vettel, eşti un zeu al cursei" / "Îţi mulţumim, Schumi! Jos pălăria!"

schumacher si vettel

VIDEO S-a retras Michael Schumacher! Septuplul campion mondial s-a aflat la Interlagos ultima oară pe un circuit de Formula 1!

Vettel e cel mai tânăr triplu campion mondial: are doar 25 de ani!

vettel record

Sebastian Vettel, după Interlagos: "Am fost mai fericit pe ploaie!"

vettel01

VIDEO Vettel este pentru a treia oară campion mondial! Button a câștigat cursa, iar Alonso a venit pe doi!

vettel-afp-6701

Vremea ține cu Alonso în duelul din Brazilia. Spaniolul îl surclasează pe Vettel în cursele disputate pe ploaie

ferrari alonso

VIDEO Hamilton, primul în antrenamente. Cursa din Brazilia e duminică, LIVE la Digi Sport 1 (18:00)