Bundesliga

Digi Sport îți aduce cele mai importante știri din prima ligă a campionatului de fotbal al Germaniei, Bundesliga, și informații din fiecare etapă. Fii la curent cu noutăți din fotbalul german, află detalii inedite despre jucători și vezi ultimele modificări ale echipelor. Aici descoperi programul meciurilor, rezumate complete, rezultate live și clasamentul din Bundesliga, prima ligă din fotbalul german.

Alarmă la Bayern. Lewandowski va fi operat. Are mai multe goluri decât Messi și Ronaldo la un loc

robert-lewandowski

Borussia Dortmund aruncă mingea în terenul Realului. Anunțul oficial în privința lui Hakimi

Hertha BSC v Borussia Dortmund - Bundesliga

Video Freiburg - Bayern Munchen 1-3 | Victorie chinuită a bavarezilor: în minutul 90+1 era 1-1!

Sport-Club Freiburg v FC Bayern Muenchen - Bundesliga

Video Leverkusen - Hertha 0-1 | Echipa lui Jurgen Klinsmann iese din subsolul clasamentului

Klinsmann

Video Philippe Coutinho nu poartă tricoul original al lui Bayern în meciurile de acasă. Motivul surprinzător

• 22:30 LIVE Premier League: Chelsea-Tottenham
  • FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC CFR 1907 CLUJ, CUPA ROMANIEI BETANO - SEFRTURI DE FINALA (02.04.2024)

FOTBAL: Corvinul Hunedoara - CSC Șelimbăr, ora 15:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• grozav

FOTBAL: Petrolul - FC Botoșani, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• radu-naum

• FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-RAPID BUCURESTI, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (30.03.2024)

FOTBAL: Rapid - Universitatea Craiova, ora 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Italian Soccer Serie A Match - Cagliari Calcio Vs US Salernitana, Cagliari, Italy - 09 Mar 2024

FOTBAL: Genoa - Cagliari, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

• Valencia CF v FC Barcelona - LaLiga Santander

FOTBAL: Barcelona - Valencia, ora 22:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Exclusiv Cum a reacționat Ilie Dumitrescu după ce a aflat cine l-a umplut de sânge pe Mihai Stoica

ilie3

Foto Mihai Stoica, umplut de sânge la Arena Națională, după ce FCSB a câștigat titlul!

mm-stoica2

Exclusiv Semnează cu FCSB! Gigi Becali a dat ordinul la pauza meciului cu Farul: ”I-am dat telefon lui Meme. E cel mai bun”

Screenshot 2024-04-27 at 23.03.18

Cum a numit-o Gică Hagi pe FCSB, după ce a câștigat titlul chiar după victoria cu Farul

Screenshot 2024-04-28 at 00.03.15

Exclusiv Cum a reacționat Ilie Dumitrescu după...

ilie3

Video FCSB este noua campioană a României...

fcsb 2

Video&Foto Un fotbalist de la CFR a intrat pe...

Screenshot 2024-04-28 at 20.00.07

Ange Postecoglou și-a făcut ”praf”...

Manchester City v Tottenham Hotspur - Premier League

Știri

VAR-ul l-a adus la disperare! Lui Mario Gomez i s-au anulat 6 goluri în ultimele 3 meciuri pentru Stuttgart

SV Darmstadt 98 v VfB Stuttgart - Second Bundesliga

Video Comedia erorilor la partida Borussia Dortmund - Leipzig! Gafe monumentale comise în lanţ de jucătorii gazdelor

Borussia Dortmund v RB Leipzig - Bundesliga

Video Bremen - Mainz 0-5 | Alex Maxim a fost rezervă la echipa care umilit-o pe Werder

SV Werder Bremen v 1. FSV Mainz 05 - Bundesliga

L-a băgat în spital, dar a fost tratat cu blândeţe! Ce suspendare a primit portarul lui Schalke după un fault criminal

FC Schalke 04 v Eintracht Frankfurt - Bundesliga

Video Fault criminal în Bundesliga! Portarul a văzut direct cartonașul roșu

Video Wolfsburg - Monchengladbach 2-1 | Un gol pe final a schimbat liderul în Bundesliga! Gladbach, detronată de Leipzig

VfL Wolfsburg v Borussia Moenchengladbach - Bundesliga

Ion Țiriac a ratat o mega-afacere: "Mi s-a oferit Bayern Munchen pe masă"

GIMNASTICA: CAMPIONATELE EUROPENE DE GIMNASTICA 2017, FINALA IND

Proiectul Flick la Bayern se apropie de final. Anunțul clubului

Flick

Bayern a vrut să-i ofere un nou contract lui Thiago, dar acesta a refuzat. Unde ar putea juca spaniolul

Accident stupid pentru Axel Witsel! Jucătorul Borussiei Dortmund a fost operat de urgenţă după ce a căzut în casă

Borussia Dortmund v Fortuna Duesseldorf - Bundesliga

Stuttgart - Nurnberg 3-1 | Şvabii rămân în cursa pentru promovare după 3 goluri într-un sfert de oră

VfB Stuttgart v 1. FC Nürnberg - Second Bundesliga

Video Werder Bremen - Paderborn 0-1. Ultima clasată s-a impus grație unui gol validat de VAR în minutul 90

SV Werder Bremen v SC Paderborn 07 - Bundesliga

Video Borussia Dortmund - Fortuna Dusseldorf 5-0 | Gazdele au reușit scorul etapei în Bundesliga și au rămas pe podium

Video Monchengladbach - Bayern Munchen 2-1. Bavarezii, a doua înfrângere la rând și a patra a sezonului

Borussia Moenchengladbach v FC Bayern Muenchen - Bundesliga

Video Fază la milimetru în Monchengladbach – Bayern! Portarul gazdelor salvează miraculos un gol, cu degetul

sommer

Un club de top vrea să-l transfere pe Haland pentru o sumă "modică". Ce clauză există în contractul atacantului

FC Salzburg vs KRC Genk - Champions League Group E

Video Mainz - Eintracht Frankfurt 2-1 | Echipa lui Alex Maxim, intrat pe final, leagă victoriile în Bundesliga

1. FSV Mainz 05 v Eintracht Frankfurt - Bundesliga

”Aspirinele” au bătut-o pe Bayern și pe Social Media. Mesajul ”obraznic” al lui Leverkusen pentru Lewandowski

FC Bayern Muenchen v Bayer 04 Leverkusen - Bundesliga

Video Borussia Monchengladbach - Freiburg 4-2 | Gazdele au rămas pe primul loc în Bundesliga

Borussia Monchengladbach v Sport-Club Freiburg - Bundesliga

Video Bayern Munchen - Bayer Leverkusen 1-2. Al doilea meci de campionat în care Lewandowski nu marchează

Video Hertha Berlin - Borussia Dortmund 1-2. Eșec la debutul lui Klinsmann pe banca gazdelor

Video Schalke - Union Berlin 2-1. "Minerii" s-au impus după ce au înscris golul victoriei în minutul 86

FC Schalke 04 v 1. FC Union Berlin - Bundesliga

Osnabruck - Hamburg 2-1. Liderul, învins pentru prima oară în ultimele nouă etape