CM 2018

Totul despre Campionatul Mondial de Fotbal 2018. Vezi care au fost grupele CM 2018, programul, rezultatele și meciurile interesane de la Cupa Mondială de Fotbal. Citește știri și află statistici de la turneul final din Rusia, echipe, jucători, cei mai buni marcatori și cele mai frumoase faze și goluri. Află cine a câștigat Campionatul Mondial de Fotbal 2018.

Știți cine va evolua cu numărul 9? Dar, cine va fi ”decarul”? Daum a anunțat lotul pentru meciul cu danezii

fotbal-antrenament-romania-cluj-arena-12

Video Portugalia - Ungaria 3-0. Lusitanii și-au consolidat locul 2. Dublă pentru Ronaldo

ronaldo

Video Belgia - Grecia 1-1. Lukaku i-a salvat pe ”diavoli” în minutul 89

belgia grecia

Video Bulgaria - Olanda 2-0. Batavii, în pericol să rateze al doilea turneu final la rând

olanda

Video Ronaldo a marcat contra Ungariei, după ce a primit o pasă senzațională cu călcâiul!

calcai andre silva

Video Elveția - Letonia 1-0. Gazdele, salvate de o rezervă care a marcat la două minute după intrarea pe teren

FOTBAL: Frosinone - Inter, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real Madrid - Bayern s-a lăsat cu o controversă uriașă de arbitraj

UEFA Euro 2028 and Euro 2032 Announcement - UEFA Headquarters

Foto A fost sau n-a fost ofsaid? Tehnologia a intervenit, în cazul fazei decisive care a declanșat scandalul din Real - Bayern

var9

Specialistul a explicat tot, după faza decisivă care a declanșat un scandal uriaș la Real - Bayern + Momentul, cadru cu cadru

real

Video Scandal uriaș după Real Madrid...

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real...

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1...

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce...

marius

Știri

Video Suedia - Belarus 4-0. Cea mai clară victorie din preliminarii pentru scandinavi

swe blr

Video Gafă uriașă în preliminariile CM. Portarul Belarusului s-a făcut de râs

suedia belarus gafa

Video Titularii Danemarcei sunt mai experimentaţi decât cei ai României! Toate cifrele celor 22

nationala selectii

Video Daum, înaintea meciului cu Danemarca: ”De ce ar trebui să mă gândesc că pot fi demis?”. Care e primul atacant

daum-2

Video Este oficial că Dragoș Grigore nu va evolua cu Danemarca! Cine a fost ales căpitan

romnia daum antrenament

Exclusiv Avertisment pentru danezi! Reghe: ”Va fi unul dintre cei mai importanți jucători. E foarte bine pregătit!”

reghe nationala

Video Preliminariile CM 2018. Rezultatele complete, marcatorii și clasamentele grupelor după etapa a cincea

russia

Video Italia - Albania 2-0. Meciul a fost întrerupt aproape 10 minute din cauza fanilor

italia albania

Video Spania - Israel 4-1. Vitolo, noul golgheter al spaniolilor: 4 goluri, în 5 partide din preliminarii!

spania bucurie

Croația - Ucraina 1-0. Kalinic, gol de trei puncte, după un assist cu ”călcâiul”

kalinic bucurie

Video Georgia - Serbia 1-3. Mitrovic a marcat un gol ce va fi candidat la reușita preliminariilor

mitrovic tadic

Gianluigi Buffon a ajuns la 1000 de meciuri în carieră

buffon 1000 bannere

Video Turcia - Finlanda 2-0. Victorie rezolvată în doar 4 minute! Câte o bară de fiecare parte

tosun

Video Meci decisiv pentru România: "Nu ne permitem paşi greşiţi"

dragos grigore-1

Topul locurilor 2 din preliminarii. Tricolorii au amintiri neplăcute de la meciurile de baraj

romania-2

Video Pe Messi l-au lăsat nervii: s-a dus la arbitru şi l-a înjurat! Ce i-a zis şi reacţia incredibilă a centralului

messi arbitru captura

Video Brazilia a umilit Uruguay, în deplasare. Messi, din nou decisiv pentru Argentina

uruguay brazilia

Dorinel Munteanu, despre celebrul corner cu Danemarca: "S-a făcut teatru! Nu mi-e ruşine!"

dorinel munteanu danemarca

Staff-ul naţionalei pariază pe internaţionalii belgieni! "Dacă pierdem cu Danemarca, va fi imposibil să ne calificăm!"

st-2

Şumudică îl recomandă pe Budescu în locul lui Stanciu: "Un fotbalist ca el se naşte rar"

collage nationala-1

Opriţi-l pe Eriksen! Jucătorul lui Spurs valorează cât tot primul "11" al României. Cifre impresionante pentru nordici

eriksen

Am scăpat de puştiul minune al lui Ajax! Dolberg s-a întors la Amsterdam cu febră 39

denmark

Video Totul pentru Morata! A fentat doi oameni de pază și a făcut o cursă de 100 de metri

fan morata

Video Denis Alibec a răspuns întrebărilor puse de fani: "Aş vrea să joc din nou meciul cu Albania"