Natatie

Digi Sport îți aduce ultimele știri din atletism, noutăți de la cele mai importante competiții, imagini spectaculoase cu atleți din timpul concursurilor. Fii la curent cu cele mai importante maratoane și competiții, află rezultatele de la Jocurile Olimpice sau de la Campionatele Mondiale și Europene de Atletism și află ce sportivi români au reușit să obțină medalii.

Reacția lui Klaus Iohannis după ce David Popovici a câștigat încă o medalie: ”O nouă performanță de excepție!”

Collage Maker-22-Jun-2022-08.26-PM

Video "David Popovici nu primește o pungă de bani". Ce i-a spus Cameliei Potec șeful Federației Internaționale chiar pe podium

camelia

Mesajul trupei preferate a lui David Popovici după ce înotătorul a devenit dublu campion mondial: ”Mândri de tine, ficior!”

Collage Maker-22-Jun-2022-10.38-PM

Reacția lui Eduard Novak după ce David Popovici a devenit dublu campion mondial: ”Vă dați seama cu cine ne luptăm noi?”

Collage Maker-22-Jun-2022-10.01-PM

Imaginile cursei istorice a lui David Popovici și cum a reacționat francezul pe care l-a învins dramatic

David Popovici și Maxime Grousset / Foto: Getty Images

Ambiții mari pentru David Popovici: ”Voi participa și în alte probe!”

Hungary Swimming Worlds

• 06:15 Digi Gol
  • Porsche Tennis Grand Prix 2024 in Stuttgart, 16.04.2024 Sorana Cirstea (ROU) Porsche Tennis Grand Prix 2024 *** Porsche

TENIS: Sorana Cirstea - Magda Linette, 11:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Turin, Italy. 12th May, 2024. 13/05/2024 Serie A, 35 day, Torino, Allianz Stadium, in the photo: team Salernitana during Juventus FC vs US Salernitana, Italian soccer Serie A match in Turin, Italy, May 12 2024 Credit: Independent Photo Agency/Alamy Live N

FOTBAL: Salernitana - Verona, 19:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

FOTBAL: Dinamo - Csikszereda, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Torino Vs Juventus - Serie A Tim 2023/2024, Italy, Turin - 13 Apr 2024

FOTBAL: Bologna - Juventus, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Foto Gestul lui Ronald Gavril față de Anamaria Prodan, după ce a câștigat centura WBC Latino

amp8

Oficial Simona Halep, OUT! Fostul lider mondial a luat decizia

profimedia-0361486840

"A fost frânt!" Le-a cerut coechipierilor să nu-i paseze în meciul cu Manchester City și englezii au aflat totul

Manchester United v Tottenham Hotspur - Premier League - Old Trafford

S-a supărat și nu mai semnează prelungirea cu Real Madrid! I-au promis un salariu uriaș și i-au garantat locul de titular

Real Madrid celebration of 36th Title of LaLiga in Cibeles, Nadrid, Spain - 12 May 2024

Foto Gestul lui Ronald Gavril față de...

amp8

Video Nici nu s-a uitat la Hagi! Un jucător...

cristi ganea

Video ”Senzațional”! I-a luat pe toți prin...

jurgen-klopp

OUT de la FCSB după eșecul cu Rapid...

gigi-becali

Știri

Foto Presa internațională, ”la picioarele” lui David Popovici, dublu campion mondial la natație: "E noua torpilă"

Collage Maker-22-Jun-2022-09.22-PM

Reacția serii după triumful istoric al lui David Popovici de la Mondialele de la Budapesta

David Popovici / Foto: Profimedia

David Popovici a uimit după ce a câștigat două medalii de aur la Campionatul Mondial: ”Nu m-am pregătit foarte tare!”

Mesajul transmis de David Popovici după ce a devenit campion mondial la 100 de metri liber: ”E doar începutul”

Video Exclusiv Reacție superbă după ce David Popovici a devenit dublu campion mondial: "A fost un australian-român"

popovici

Performanță nemaivăzută în acest secol! David Popovici, bornă istorică atinsă după aurul mondial la 100 de metri liber

Fanii Stelei condamnă conducerea CSA pentru că l-a pierdut pe David Popovici: “Nimeni nu își dă interesul”

19th FINA World Aquatics Championships

Ce le-a spus David Popovici americanilor, după ce Caeleb Dressel a decis să se retragă din proba de 100 m liber

profimedia-0701604618

Video Exclusiv Marius Croitoru l-a felicitat pe David Popovici, dar a tras un semnal de alarmă: ”Sunt din ce în ce mai rare aceste succese!”

Budapest 2022 FINA World Championships: Swimming - Day 3

Cele două recorduri au fost doar începutul! David Popovici și-a dezvăluit planul pentru viitor: "Am tot timpul din lume!"

Discursul de campion al lui David Popovici după calificarea în finala probei de 100 de metri liber

Singurul înotător român medaliat la JO a dezvăluit ce calitate a lui David Popovici l-a cucerit: "E ceva aproape ireal!"

Mihai Stoica l-a lăudat pe David Popovici, dar i-a taxat pe cei de la CSA Steaua: ”Dacă îmi e mie rușine, cum le e lor?”

Collage Maker-21-Jun-2022-08.42-PM

Exclusiv Camelia Potec îi prevede un viitor strălucit lui David Popovici: "Vrea să fie cel mai bun din istorie"

david popovici campion mondial (4)

News Alert David Popovici continuă să scrie istorie! Înotătorul a stabilit un nou record și s-a calificat în finala probei de 100 m liber

Exclusiv Ionuț Popa, președintele de la CS Dinamo, a reacționat după succesul lui David Popovici: ”Noi am plecat cu ultima șansă!”

FINA 19th World Championships Budapest 2022

CSA Steaua a încercat să blocheze ”drumul” lui David Popovici la Dinamo

(SP)HUNGARY BUDAPEST SWIMMING FINA WORLD CHAMPIONSHIPS MEN'S 200M FREESTYLE

News Alert David Popovici și-a câștigat seria de calificări la 100 m liber. Mai rapid decât Caeleb Dressel!

Italy: Swimming - World Championships Budapest 2022

Ce salariu încasează lunar David Popovici de la CS Dinamo

Dieta campionului mondial David Popovici. Ce mănâncă și cum arată "Extraterestrul", la 17 ani

Cum își explică Gigi Becali performanța uriașă realizată de David Popovici, noul campion mondial la 200 m liber