CM 2018

Totul despre Campionatul Mondial de Fotbal 2018. Vezi care au fost grupele CM 2018, programul, rezultatele și meciurile interesane de la Cupa Mondială de Fotbal. Citește știri și află statistici de la turneul final din Rusia, echipe, jucători, cei mai buni marcatori și cele mai frumoase faze și goluri. Află cine a câștigat Campionatul Mondial de Fotbal 2018.

Federația uruguayană a oferit ultimele informații legate de accidentarea lui Cavani

Uruguay v Portugal: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Cum explică Suker eșecurile favoritelor la Mondial și ce propunere are pentru FIFA

Messi Ramos Germania

Foto Neymar a surprins din nou la CM 2018 și germanii râd de el

Neymar Brazilia CM 2018

Borcea nu putea sta departe! Prima acțiune publică după eliberarea din închisoare

Borcea Dinamo eliberare inchisoare

Senegalul acuză Japonia de lipsă de fair-play și avertizează FIFA

Japan v Senegal: Group H - 2018 FIFA World Cup Russia

Blestemul ”Balonului de Aur”! Niciodată un astfel de fotbalist n-a câștigat titlul suprem

FOTBAL: Aston Villa - Chelsea, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Dennis Man, OUT din lotul Parmei. Ce se întâmplă cu internaționalul român în Italia

Mp Genova 19/01/2024 - campionato di calcio serie B / Sampdoria-Parma / foto Matteo Papini/Image nella foto: esultanza g

A renunțat la sportul profesionist și a devenit ”cea mai frumoasă actriță de la Hollywood”

Screenshot 2024-04-26 at 18.36.18

Foto Dinamo ar urma să-și schimbe sigla din sezonul viitor! Cum arată noua emblemă

Screenshot 2024-03-27 at 20.36.16

La 64 de ani, Ioan Andone a dezvăluit cum îl cheamă, de fapt: ”Ce să fac?”

ioan-andone

Video Jucătorul CFR-ului l-a făcut ”praf” pe...

adrian mutu

Exclusiv Ion Crăciunescu a dat verdictul, după...

boboc

Video Ioan Andone nu s-a ferit să spună...

Video Dinamo - FC Voluntari 1-1. ”Câinii...

gnahore

Știri

Sampaoli ar urma să-și dea demisia de la naționala Argentinei

Argentina Official Press Conference - FIFA World Cup Russia 2018

"Sex la Cupa Mondială?" "Regina" soţiilor fotbaliştilor Angliei a spus totul în presă

England v Panama: Group G - 2018 FIFA World Cup Russia

Cum văd columbienii duelul contra Angliei: "Nimic nu ne sperie"

Colombia v Japan: Group H - 2018 FIFA World Cup Russia

Povestea despre cât de impulsiv e Rubinales. Omul care l-a "mazilit" pe Lopetegui nu regretă nimic

luis rubinales

Kasper Schmeichel: "Pentru noi, este dur! Trebuia să încheiem socotelile în repriza secundă"

Croatia v Denmark: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Video Eroul Croației, aproape de accidentare: un coleg l-a scăpat, în toiul bucuriei alături de fani

Subasic Croatia Vida

”Am exersat toată dimineața cum să înscriu împotriva lui Schmeichel!”. Modric, la un pas să ”îngroape” Croația

Modric Bun

Video Nebunie la Zagreb, după calificarea Croației în sferturile Cupei Mondiale

fani croati

Croaţii au înnebunit de nervi. Arbitrul le-a explicat de ce nu a dat "roşu" la penalty-ul ratat de Modric

penalty croatia

Se știu primele două sferturi de finală de la CM 2018. Zi dramatică în Rusia

croatia rusia

peter1

Video Croația - Danemarca 1-1, 3-2 (d.l.d). Croaţii sunt în sferturi, după un meci de infarct, decis la 11 metri

Eden Hazard: ”Mă bucur că Messi și Ronaldo au fost eliminați”

Ronaldo Messi

Foto "Cea mai tristă zi din carieră". Mesajul lui Isco, după eliminarea Spaniei de la CM

Spain v Russia: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Ruşii recunosc că au jucat cu gândul de a duce meciul cu Spania la loviturile de la 11 metri

Video Reacția ambasadorului Cupei Mondiale după victoria Rusiei din optimi

victoria

Nou record în Rusia! S-a marcat cel mai rapid gol al Campionatului Mondial

Gol Danemarca

Video Marc Marquez, scos din minţi de eliminarea Spaniei. Ce a făcut după penalty-ul ratat de Aspas

marquez

De Gea, marea dezamăgire a Spaniei. Cifrele horror ale portarului la CM din Rusia

Video Dinamo, fără portarul titular în cantonamentul din Polonia. "A luat 11 goluri la CM, dar ne-am mândrit cu el"

Belgium v Panama: Group G - 2018 FIFA World Cup Russia

Hierro a spus cine este vinovatul pentru eliminarea Spaniei de la Mondial! Prima reacție

hierro

”Au așteptat penalty-urile! Pot continua să visez”. Ramos, în lacrimi după eliminarea de la CM 2018

Ramos

Sharapova a reacționat imediat după calificarea Rusiei în sferturile Cupei Mondiale

sharapova rusia

N-au putut rupe blestemul! Spania nu a câştigat niciodată împotriva unei gazde a Cupei Mondiale