Cupa Romaniei

Digi Sport îți relatează totul despre Cupa României și îți aduce ultimele noutăți din competiție. Fii la curent cu tragerile la sorți pentru Cupa României, află programul meciurilor și citește știri despre cele mai importante confruntări. Digi Sport îți oferă scoruri live, rezumatele meciurilor și rezulatele Cupei României, dar și reacții și interviuri cu jucătorii și antrenorii.

Video Daniel Oprița, revoltat înainte de CSA Steaua - Rapid: ”Ne 'omoară'! Am căutat înțelegere, dar nimic!”

daniel oprita

„Celor de aici nu le place când încerc”. Alexandru Băluță, după ce a marcat spectaculos cu Oțelul

Captură de ecran 2023-10-31 233125

Andrea Compagno: ”Toată lumea știe cum e patronul nostru”. Ce ar face dacă i s-ar rezilia contractul la FCSB

Video Oțelul - FCSB 1-1. Final spectaculos la Galați! Roș-albaștrii, egalați în prelungiri

Video Alex Băluță a lovit din nou: gol în stilul lui Luka Modric în meciul cu Oțelul din Cupă

Liviu Ciobotariu l-a schimbat pe Cosmin Matei în minutul 14, fără să fie accidentat, și apoi a oferit motivul

FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-PETROLUL PLOIESTI, SUPERLIGA SUPERBET (11.11.2022)

• Mutua Madrid Open 2024 - Day 1

TENIS: Jaqueline Cristian - Barbora Krejcikova, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• fotbal club logo

MEDIA: Fotbal Club, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: DINAMO BUCURESTI - POLI IASI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (14.04.2024)

FOTBAL: Dinamo - Voluntari, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: Real Sociedad - Real Madrid, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Urmărește-ne și pe

Foto Un fotbalist celebru și soția lui s-au lăsat filmați în duș. Imaginile au făcut înconjurul lumii

wanda5

Exclusiv A venit răspunsul CNA, după sesizarea în care s-a cerut interzicerea alăturării numelui ”București” denumirii CSA Steaua

csa-steaua-fcsb

Exclusiv ”Transferul” nemaiîntâlnit pregătit de Gigi Becali: ”Îi dau 500.000 € pentru 6 meciuri!”

gigi becali

Exclusiv Gigi Becali i-a decis soarta lui Ștefan Târnovanu, după gafa din meciul cu Sepsi: ”Cum să ieși așa? Ai doi metri”

Gigi Becali

Exclusiv ”Transferul” nemaiîntâlnit pregătit de...

gigi becali

Exclusiv Gigi Becali i-a decis soarta lui Ștefan...

Gigi Becali

Florinel Coman a făcut anunțul așteptat...

FCSB v FC Nordsjaelland - UEFA Europa Conference League, Bucharest, Romania - 10 Aug 2023

Video Sepsi - FCSB 2-2. Gafa lui Ștefan...

Screenshot 2024-04-24 231756

Știri

Gigi Becali nu a stat la discuții, după ce a văzut 45 de minute din Oțelul - FCSB: patru schimbări dintr-un foc

Video "Dă-te, bă, la o parte!". Dorinel Munteanu a avut parte de o coregrafie specială, la Oțelul Galați - FCSB

coregrafie

Video Chindia Târgoviște - Petrolul Ploiești 0-2. ”Lupii galbeni”, cu un pas în sferturile competiției

FOTBAL:CHINDIA TARGOVISTE-PETROLUL PLOIESTI, CUPA ROMANIEI BETANO (31.10.2023)

Jucătorii ”desființați” de Gigi Becali, titulari în Oțelul Galați - FCSB

George Becali to Sell FCSB Soccer Team, Bucharest, Romania - 24 Apr 2023

Liviu Ciobotariu, după ce Sepsi a ajuns la un pas de eliminarea din Cupa României: ”Te aștepti la orice!”

Captură de ecran 2023-10-31 192326

Câte bilete s-au vândut, cu o zi înainte de CSA Steaua - Rapid

FOTBAL:CSA STEAUA-GLORIA BUZAU, LIGA A II-A PLAY-OFF PROMOVARE (21.05.2023)

Anunț ”războinic” din Giulești înaintea meciului cu Steaua: ”Vom fi mai mulți decât ei”

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (25.09.2023)

Foto Oradea "respiră" fotbal. Fanii celor de la FC Bihor vor să umple stadionul și la meciul cu Dinamo

bihorrr

Unde se joacă FC Bihor - Dinamo și cât costă biletele

oradea

Video Un moment petrecut în Ghencea l-a făcut pe Alex Chipciu să spună că ”e cam dubioasă asta cu Steaua și FCSB”

chipciu

Reacția lui Dan Alexa, după FC Botoșani - Rapid 1-3, în Cupa României: ”Analiza meciului e simplă”

dan alexa botosani

Ce a remarcat Cristiano Bergodi, după victoria Rapidului de la Botoșani din Cupa României

FOTBAL:RAPID BUCURESTI-DINAMO BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (1.09.2023)

Video FC Botoșani - Rapid 1-3. Giuleștenii au făcut spectacol în Cupa României

Video Cupa României, etapa 1 | FC Botoșani - Rapid 1-3 și Alexandria - CFR Cluj 1-3. Rezultatele zilei

cupa

Video Alex Chipciu: ”Asta este Steaua? Cu echipamentul ăsta fake? E o echipă fantomă”

alex chipciu

Alin Pânzaru, sincer după ce echipa sa a pierdut cu CFR Cluj: ”Ne-a clătinat puțin”

alin panzaru alexandria

Marius Bilașco a tras concluziile, după victoria CFR-ului din Cupa României în fața Alexandriei

marius-bilasco

Video Alexandria - CFR Cluj 1-3. Ardelenii au făcut spectacol în Cupa României. Karlo Muhar, gol de excepție

mario camora și muhar

Video Ce a spus Daniel Oprița, după ce Alex Chipciu a ”desființat-o” pe CSA Steaua

oprita

Video ”Ei sunt sclavii Armatei, dacă eu sunt al lui Becali!”. Alex Chipciu s-a dezlănțuit după ce a jucat din nou în Ghencea

Video ”Clienții” lui Daniel Oprița, după 1-3 cu ”U” Cluj: ”E ca și cum ar avea pistolul la ei”

oprita

Video Ce a spus Ioan Ovidiu Sabău, după victoria cu CSA Steaua din Cupa României

Câți spectatori au fost prezenți la CSA Steaua - ”U” Cluj

FOTBAL: CSA STEAUA - UNIVERSITATEA CLUJ CUPA ROMANIEI BETANO (28.09.2023)

Video CSA Steaua - U Cluj 1-3. ”Roș-albaștrii” pierd primul meci din Cupa României