87 rezultate pentru eticheta

bc mures

Video BC Mureş - SCM U Craiova 78-75. Final incendiar de partidă în prima victorie a ardelenilor din acest sezon

baschet mures

Video BCMU Piteşti - BC Mureş 72-63. Gazdele au întors rezultatul în ultimul sfert

baschet pitesti

Video CSU Sibiu, ultima semifinalistă a Ligii Naţionale. Victorie în meciul decisiv cu BC Mureş

sibiu mures-2

Video BC Mureş- CSU Sibiu 70-62. Adversara Stelei se decide în meciul 5

bc mures sibiu

Video BC Mureş - CSU Sibiu 87-89. Sibienii conduc în sferturile Ligii Naţionale

sibiu mures

Video CSU Sibiu - BC Mureș 54-75. Egalitate în cel mai echilibrat duel din sferturile Ligii Naționale

sibiu mures baschet

Video CSU Sibiu - BC Mureş 76-66. Gazdele încep cu dreptul ”sferturile” play-off-ului

csu sibiu

Baschetbaliştii de la BC Mureş, chelneri pentru trei ore! ”Pentru un țel nobil”

bachet mures

Video U-BT Cluj şi BC Mureş s-au calificat în finala Cupei României la baschet

finala baschet

Video BC Mureş - Phoenix Galaţi 85-75. Ardelenii, pentru al treilea an la rând în semifinalele Cupei

Video BC Mureş - Steaua 87-93. ”Roș-albaștrii” s-au revanșat după eșecul din derby-ul cu Dinamo

baschet captura steaua

Video CSM CSU Oradea - BC Mureş 66-71. Campioana, învinsă pe teren propriu

baschet oradea captura

Video BCMU Piteşti - BC Mureş 84-71. A şasea victorie în Liga Naţională

c baschet pitesti

Video BC Mureş - SCM U Craiova 82-65. Ardelenii, la a patra victorie din acest sezon

Video BC Mureş - CSU Sibiu 68-74. Sibienii au câștigat prima dată în ultimii 10 ani la Mureș

captura sibiu

Video BC Mureş - BC Timişoara 82-81. Victorie dramatică a ardelenilor

BC-Timisoara-BC-Mures-Tg-Mures

Video Dinamo - BC Mureş 83-92. Prima victorie din acest sezon pentru vicecampioni

dinamo bc mures

Video BC Mureş - CSM Oradea 70-76. Sean Barnette, jucătorul meciului

Mures baschet

Steaua şi BC Mureş şi-au aflat adversarele din Europa

steaua mures

Video CSM Oradea - BC Mureş 71-77. Oaspeţii au egalat situaţia, în finala Ligii Naţionale

mures

Video BC Mureş - Steaua 75-72. Ardelenii s-au calificat în finala Ligii Naţionale

mures final baschet-1

Video BC Mureş- Steaua 75-82. Roş-albaştrii prelungesc seria din semifinalele Ligii Naţionale

baschet steaua-3

Video Steaua - BC Mureş 66-78. Oaspeţii conduc cu 2-0, în semifinalele Ligii Naţionale

baschet steaua-2

Video Steaua- BC Mureş 71-90. Victorie clară a vicecampioanei, în primul meci din semifinale

baschet steaua-1

Video Steaua - BC Mureş (20:00, Digi Sport 3), primul meci din semifinalele Ligii Naţionale

baschet-1

Video BC Mureş - SCMU Craiova 72-62. Ardelenii s-au calificat în semifinalele Ligii Naţionale

Video SCMU Craiova - BC Mureş 95-98, în primul meci din "sferturile" Ligii Naţionale

baschet

Video CSM Oradea - BC Mures 73-64. A patra victorie stagională la rând în duelurile directe

baschet oradea

Video CSU Sibiu - BC Mureş 86-76. Prima victorie după cinci eşecuri la rând

captura baschet sibiu

Video BC Mureș - Steaua 86-90. Roș-albaștrii au fost conduși tot meciului, dar au revenit pe final

steaua bcm

a:1:{i:0;s:5:"Video";} BC Mureş - CSU Atlassib Sibiu 72-66. Revenire spectaculoasă a gazdelor

bc-mures

a:1:{i:0;s:5:"Video";} U Cluj - BC Mureş 80-72. Alb-negrii au întors meciul pe final

u cluj

a:1:{i:0;s:5:"Video";} BC Mureş - SCMU Craiova 88-79. A noua victorie pe teren propriu, în Liga Naţională

mures

VIDEO Steaua - BC Mureş 77-78. Marinovic a ratat şansa de a duce meciul în prelungiri

captura baschet steaua

VIDEO SCM U Craiova - BC Mureș 94-76. Deși au pierdut, oaspeții merg în Final Four

baschet Oradea

VIDEO BC Mureș - U-BT Cluj 66-65. Coș învingător în ultima secundă!

capt baschet mures

VIDEO BCMU Piteşti - BC Mureş 70-62. A patra victorie pentru gazde în prima ligă

VIDEO BC Mureș - CSMU Oradea 76-85. Oaspeții rămân neînvinși în Liga Națională

captura mures baschet

VIDEO CSU Sibiu - BC Mureş 73-82. Rezultatele din primul tur al Cupei României

baschet sibiu

VIDEO Asesoft Ploiești, campioana României la baschet pentru a 11-a oară

asesoft

VIDEO CSU Ploieşti - BC Mureş 81-67. Prahovenii, la un singur pas de al 11-lea titlu

baschet ploiesti

VIDEO CSU Ploieşti a câştigat primul meci al finalei Ligii Naţionale, 79-70 cu BC Mureș

bc mures burlancu

VIDEO BC Mureș, în finala Ligii Naționale! Duel strâns între Energia și CSU Ploiești

bc mures steaua

VIDEO U-BT Cluj - BC Mureș 77-81. Sârbul Filip Adamovic a înscris 27 de puncte, în primul meci din play-off

baschet cluj

VIDEO Începe play-off-ul, ÎN DIRECT la Digi Sport 3! U Cluj - BC Mureş se joacă sâmbătă

BC Timişoara a câştigat Cupa României, după finala decisă în prelungiri, cu BC Mureş

captura baschet buucrie

VIDEO Energia Tg. Jiu - BC Mureş 81-78. Gorjenii s-au impus după un final cu emoţii