Handbal

Fii la curent cu ultimele știri din handbal, rezultatele meciurilor și noutăți despre campionatele de handbal feminin și masculin din România și din străinătate. Nu rata meciurile echipelor de handbal din România, ale naționalei României la handbal și află noutăți despre CSM București și citește interviuri cu Cristina Neagu și alți handbaliști apreciați.

Naționala feminină de tineret a României, a doua victorie în preliminariile pentru CM din 2018

Romania U20 handbal feminin

S-au stabilit meciurile din Final-Four-ul Cupei României. Meciurile sunt în direct la Digi Sport

colaj cupa handbal

Pas cu dreptul pentru naționala feminină U20 a României, în preliminariile pentru CM din Ungaria

Romania handbal U20

Cristina Neagu, înaintea returului cu Rusia: "Mi-aş dori o victorie în special pentru fani"

neagu romania rusia

Video Steaua - HC Vaslui 31-25. Roș-albaștrii câștigă după 3 meciuri și rămân pe primul loc în Liga Zimbrilor

handbal steaua vaslui

Video Handbalistele de la CS U Craiova s-au apucat de fotbal. "Secundul", victima principală

MEDIA: Fotbal Club, ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-SPORTING LISABONA, EHF EUROPEAN LEAGUE (5.03.2024)

HANDBAL: Skjern - Dinamo, ora 19:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

• Chemnitz, Deutschland 15. November 2023: FIBA Europe Cup - 2023/2024 - Niners Chemnitz vs. Spojnia Stargrad Im Bild: Bas

BASCHET: Olympiacos - Barcelona, ora 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

• logo liga campionilor

FOTBAL: Bayern Munchen - Real Madrid, ora 22:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Video Cea mai în formă jucătoare din lume, un car de nervi în meciul cu Jaqueline Cristian: ”Vino aici! Mai mult respect”

profimedia-0868753464

Exclusiv Gata! Dan Petrescu s-a răzgândit

Screenshot 2024-04-28 at 23.20.51

”Tatăl meu `a explodat`!” Fiica unui antrenor a spus totul: ”Eram minoră și e o infracțiune”. Cu ce se ocupă tânăra

nadia-jemez20

A făcut 5-4 în minutul 90+5 și a scris istorie! Echipa care, după 121 de ani, va juca în premieră în cupele europene

Ligue 1 Uber Eats - Stade Rennais v Stade Brestois 28-04-2024

Video Cea mai în formă jucătoare din lume, un...

Video ”Execuție” în 21 de minute! Ostapenko...

ostapenko

Video&Foto Un fotbalist de la CFR a intrat pe...

Screenshot 2024-04-28 at 20.00.07

Ange Postecoglou și-a făcut ”praf”...

Manchester City v Tottenham Hotspur - Premier League

Știri

Rusia - România 30-25. Fetele lui Martin Ambros, la prima înfrângere în preliminariile pentru Euro

romania handbal

CSM București a revenit sub comanda lui Per Johansson!

Johansson Final Four

Exclusiv Bombă cu ceas la Craiova. Echipa a ajuns în semifinalele Cupei EHF, dar e aproape de dezintegrare

craiova

Video Dobrogea Sud a cucerit în premieră Cupa României! Victorie cu Timișoara

Dobrogea Sud Cupa

Ambros, care era la un pas de Rostov, ar putea semna cu CSM: ”Sunt deschis discuțiilor”

ambros

Exclusiv Prima reacție oficială de la CSM, după despărțirea de Helle Thomsen. Ce antrenor surpriză vine la București?

HANDBL MASCULIN:CSM BUCURESTI-CSM FOCSANI, LIGA ZIMBRILOR (1.03.2018)

A murit Alexandra Rouă, o fostă jucătoare a Oltchimului! A jucat cu Baia Mare în Europa

Roua

S-a stabilit când se joacă sfertul de finală dintre CSM și Metz, din Liga Campionilor

CSM Bucuresti Liga Campionilor

Video Dinamo a ”demolat-o” pe Steaua, la handbal masculin: 31-23 în derby-ul campionatului

HANDBAL MASCULIN:DINAMO BUCURESTI-STEAUA BUCURESTI, LIGA ZIMBRILOR (11.03.2018)

HC Zalău a ratat calificarea în semifinalele Cupei EHF, deși a câștigat în tur

HANDBAL FEMININ: HC ZALAU - KASTAMONU BELEDIYESI GSK, CUPA EHF (3.03.2018)

CSM București și-a aflat adversara din sferturile Ligii Campionilor. Va juca meciul tur ”acasă”

CSM Bucuresti

CSM nu o demite pe Helle Thomsen

helle

Video Rostov Don - CSM Bucureşti 25-24. "Tigroaicele" au condus şi la 4 goluri, dar termină grupa principală pe locul 3

captura rostov csm

Video SCM Craiova s-a calificat în semifinalele Cupei EHF, după ce a întors spectaculos scorul din tur!

apipie-768x403

Premiu important primit de Paula Ungureanu din partea EHF

paula ungureanu

Video CSM Bucureşti şi SCM Craiova au plecat împreună spre Rusia, după meciul cu scântei de miercuri

Video Jucătoarele de la CSM Bucureşti au fost băgate în şedinţă, după eşecul surprinzător de la Craiova

csm bucuresti scm craiova

Video Speranţe europene în Bănie, după victoria de răsunet în fața campioanei CSM

SCM Craiova

Video Potaissa Turda - CSM Bucureşti 28-24. Victorie preţioasă în lupta pentru titlu

potaissa csm

Video Surpriză imensă la Craiova! CSM Bucureşti, la prima înfrângere după un an şi jumătate

SCM Craiova

HCM Râmnicu Vâlcea - "U" Cluj 34-27. Oltencele sunt pe podium în Liga Naţională

hcm ramnicu valcea

Video Paula Ungureanu a reuşit parada săptămânii în Liga Campionilor. Kurtovic, printre starurile etapei

CSM Bucureşti, cu gândul la Rostov: "Trebuie să ne concentrăm la locul 2"

Video CSM București - Midtjylland 29-24. Campioana României a făcut spectacol în repriza secundă

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-GYORI AUDI ETO KC, LIGA CAMPIONILOR (26.01.2018)