Handbal

Fii la curent cu ultimele știri din handbal, rezultatele meciurilor și noutăți despre campionatele de handbal feminin și masculin din România și din străinătate. Nu rata meciurile echipelor de handbal din România, ale naționalei României la handbal și află noutăți despre CSM București și citește interviuri cu Cristina Neagu și alți handbaliști apreciați.

România, în finala Trofeului Carpați! Succes clar cu Bahrain

HANDBAL MASCULIN:ROMANIA-BAHRAIN, TROFEUL CARPATI (5.01.2018)

Video Au rezistat doar trei minute! CSM București, calificare la pas în sferturile Cupei la handbal feminin

csm bucuresti

Video Vacanța s-a încheiat pentru CSM Bucureşti. "Fiecare meci va fi ca o finală"

Ambros Martin nu se va mai putea baza pe ea. O handbalistă de bază din echipa națională a anunțat că e însărcinată

nationala handbal

Melinda Geiger se desparte de Brest Bretagne

Video&Foto Ipostaze inedite cu handbalistele de la CSM București. Mesaj special pentru fani

La Liga: Real Madrid - Alaves, 22:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

FCSB a primit o lovitură chiar în seara în care a sărbătorit titlul! Ce se întâmplă în UEFA Champions League

FOTBAL:FCSB-CFR CLUJ, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (11.05.2024)

Foto ”Mândră de tine”. A venit din Cipru pentru Elias Charalambous și a întors toate privirile în Capitală

charalambous

Video Dinamo a prins ”barajul”! Voluntari și FCU Craiova au retrogradat în Liga 2. Botoșani va merge și ea la meciurile de menținere/retrogradare

Exclusiv Viitorul antrenor al lui Dinamo, anunțat în direct

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (27.02.2024)

Video Dinamo a prins ”barajul”! Voluntari și...

Exclusiv Viitorul antrenor al lui Dinamo...

Ange Postecoglou a dat verdictul, după...

Tottenham Hotspur Men's Team Press Conference, Hotspur Way Training Centre, Enfield, UK - 12 Apr 2024

Video Darius Olaru a oferit declarația serii...

darius olaru

Știri

Crăciun fericit! Urările celor mai de succes oameni din 2017 în sportul românesc. De la Simona Halep, la Cosmin Contra și Cristina Neagu

sarbatori fericite

Antrenoarea lui CSM Bucureşti si selecţionerul României, nominalizaţi la titlul de antrenor al anului

thomsen martin antrenorul anului

Video Sărbătoare de Crăciun grandioasă la CSM București. Handbalistele și Gabriela Szabo, în centrul atenției

csm petrecere

Cristina Neagu, în cursă pentru un nou trofeu

neagu handbal

Gullden a ratat bronzul la Campionatul Mondial. Suedia a pierdut meciul pentru locul 3, împotriva Olandei

olanda handball

Video Steaua şi Minaur, ultimele două calificate în Final Four-ul Cupei României

steaua handbal

Video Dobrogea Sud - CSM București 23-23. Gazdele au egalat dramatic, după un meci tensionat

dobrogea sud

Video HC Odorhei - Potaissa Turda 27-23. Cel mai bun meci al etapei

handbal odorhei

Neagu nu poate uita eliminarea de la Mondiale! ”Nu ne-am mai gândit la bucuria de a juca handbal”

neagu-8

Tadici indică vinovații pentru ratarea obiectivului României la CM: "Despre Ambros nu poți spune că nu e antrenor bun"

gheorghe tadici

Suedia şi Franţa, primele două semifinaliste ale Mondialului de handbal feminin

suedia handbal

Video "Sunt tristă, frustrată, dezamăgită!" Discursul impresionant al Cristinei Neagu, la sosirea în ţară

cristina neagu

Primele explicații după eliminarea dramatică de la Mondialul de handbal. ”Sunt două cauze!”

romania handbal mondiale

Ce se întâmplă cu naționala de handbal a României, după eliminarea de la Mondiale. Anunțul lui Dedu!

Nici handbalistele din Cehia nu se așteptau să elimine România la Mondiale: ”Toată lumea e în stare de șoc”

ro cehia handbal banca 1

România ar fi jucat cu Olanda în sferturile CM. Două optimi de finală au avut nevoie de prelungiri

olanda japonia

Tricolorele, devastate de eliminarea dramatică: "În subconştient s-a instalat teama"

romance suparate handbal

Presa internaţională, surprinsă de eliminarea României! "Neagu a tras echipa după ea de una singură"

neagu romania cehia-1

"Nu am ajutat echipa cu nimic. Îmi asum în totalitate rezultatul!" Pintea a izbucnit în lacrimi la finalul meciului

crina pintea

Concediu în plin sezon. Eliodor Voica nu a fost demis de Dinamo

eliodor voica

Prima reacţie a lui Ambros Martin, după eşecul dureros cu Cehia: "Am tratat meciul altfel. Au fost mai bune"

ambros

Neagu, de neoprit în prima repriză cu Cehia. A marcat 8 goluri. A terminat partida cu 13 reuşite

neagu-6

România - Cehia 27-28. Eliminare dramatică de la Mondial, după un gol primit în ultimele două secunde

romania cehia

Video Spectacol în vestiar! Bella Gullden a condus dansul calificării, după ce Suedia a ajuns în sferturile CM