Moto

Digi Sport îți aduce cele mai importante știri din motociclism, rezultate, clasamentul motoGP, noutăți de la cele mai recente curse de moto. Urmărește imagini spectaculoase sau accidente de pe circuitele de motociclism, reacții și interviuri la cald cu cei mai renumiți piloți de moto: Valentino Rossi, Marc Marquez și mulți alții.

VIDEO De Angelis rămâne internat în spital, în stare critică după accidentul de sâmbătă. Raportul medicului

accident Moto GP

Johann Zarco este noul campion mondial la Moto2

zarco

Încă un nume important din sportul mondial are probleme cu Fiscul

max biaggi

Rossi și Lorenzo se pregătesc pentru duelul din Japonia. Cursa va fi duminică, LIVE la Digi Sport

rossi lorenzo

Marquez a fost operat după ce și-a rupt mâna! Când va reveni campionul din MotoGP

Marquez cursa

VIDEO Jorge Lorenzo a câştigat MP al Aragonului şi a redus diferenţa faţă de Valentino Rossi la general

MEDIA: Digi Sport Special, ora 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

"A fost cel mai bun!" Columbienii au remarcat un singur jucător român, după amicalul de la Madrid

Screenshot 2024-03-26 at 22.07.30

Doar 6 din 17! Notele, după România - Columbia 2-3: un ”Tricolor” a strălucit și a fost omul meciului

profimedia-0859843479

România - Columbia 2-3. "Tricolorii" au evitat rușinea pe final de meci! Rezultat istoric pe Metropolitano

profimedia-0859819437

Video Liviu Ungurean ”Bocciu” și ceilalți doi...

bocciu

Video Ucraina - Islanda 2-1 / Polonia și...

Berlin, Deutschland, 06.03.2024: Bundesinnenministerium: 100-Tage-Countdown-Event zur Fußball-Europameisterschaft 2024:

Horațiu Moldovan i-a transmis un mesaj...

Atletico de Madrid v Real Betis, La Liga EA Sports Football, Civitas Metropolitano Stadium, Madrid, Spain - 3 March 2024

Video Ianis Hagi a marcat contra Columbiei și...

FOTBAL:COLUMBIA-ROMANIA, AMICAL (26.03.2024)

Știri

VIDEO Marc Marquez a căzut în MP al Aragonului. Al cincilea abandon al sezonului

marquez aragon

VIDEO Marc Marquez, nou record pe tur în calificări la MP al Aragonului!

marc marquez

VIDEO Lorenzo a dominat antrenamentele de pe Motorland Aragon

antrenamente Moto

Aragon, un alt obstacol în calea lui Valentino Rossi! Cursa este la Digi Sport

Moto GP Aragon

VIDEO Marc Marquez a câștigat la Misano cea mai nebună cursă de MotoGP din acest sezon

MOTO GP. Jorge Lorenzo, la al treilea pole-position din sezon. În precedentele situații a câștigat și cursa

jorge lorenzo

VIDEO Valentino Rossi s-a impus fără probleme în cursa de Moto GP de la Silverstone! Clasamentele generale

vale rossi

VIDEO Marc Marquez spune adio celui de-al treilea titlu la rând la Moto GP. Ibericul a abandonat la Silverstone

captura marquez

MOTO GP. Marc Marquez ”a spulberat” recordul pe turul de circuit de la Silverstone

VIDEO Lorenzo, cel mai rapid în prima zi de antrenamente la Silverstone, unde a câștigat de 3 ori în ultimii 5 ani

lorenzo moto

VIDEO Cursa de la Silverstone, la Digi Sport! Spectacol total în ultimii ani

Moto GP Silverstone

VIDEO Jorge Lorenzo a câștigat MP al Cehiei. E noul lider în MotoGP, după ce l-a egalat pe Rossi la puncte

jorge lorenzo-1

VIDEO & UPDATE Noutăți privind starea lui Gabriel Rodrigo, protagonistul accidentului de la Moto3

captura moto

VIDEO Jorge Lorenzo, pole-position pentru MP al Cehiei și nou record la Brno

jorge lorenzo cehia

VIDEO Lorenzo, lider la Brno în prima zi de antrenamente

VIDEO Lupta la titlu în MotoGP s-a ascuțit, înaintea MP al Cehiei. Rossi e legat sentimental de Brno