Tenis

Citește totul despre tenis și jucătorii sportului alb. Află rezultate din tenis, vezi cum arată clasamentele WTA și ATP după turnee importante pe zgură sau iarbă, dar și noutăți despre jucători și premii. Fii la curent cu rezultatele din tenis, află când joacă Simona Halep, dar și alți tenismani români.

Nadal, OUT de la US Open după un thriller de 5 seturi. Djokovic e în sferturi. Rezultatele

rafa nadal

Simona Halep s-a calificat în sferturi la US Open. Victorie în două seturi cu Suarez Navarro

halep bun si nou

Monica Niculescu, eliminată în optimile probei feminine de dublu de la US Open

monica niculescu

Video Laurynas Grigelis a câștigat turneul Futures de la Brașov!

tenis brasov

Adversara Simonei Halep are ţinte înalte la US Open: "Vreau să joc finala"

suarez navarro

Pe Halep o aşteaptă o dispută de foc cu Suarez Navarro. 7 dintre cele 10 meciuri de până acum au mers în decisiv

• Mutua Madrid Open 2024 - Day 1

TENIS: Jaqueline Cristian - Barbora Krejcikova, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• fotbal club logo

MEDIA: Fotbal Club, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: DINAMO BUCURESTI - POLI IASI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (14.04.2024)

FOTBAL: Dinamo - Voluntari, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: Real Sociedad - Real Madrid, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Urmărește-ne și pe

Foto A venit reacția soțului, după ce o jurnalistă celebră s-ar fi sărutat cu alt bărbat în fața a 20.000 de oameni

48

Exclusiv A venit răspunsul CNA, după sesizarea în care s-a cerut interzicerea alăturării numelui ”București” denumirii CSA Steaua

csa-steaua-fcsb

Exclusiv ”Transferul” nemaiîntâlnit pregătit de Gigi Becali: ”Îi dau 500.000 € pentru 6 meciuri!”

gigi becali

Exclusiv Gigi Becali i-a decis soarta lui Ștefan Târnovanu, după gafa din meciul cu Sepsi: ”Cum să ieși așa? Ai doi metri”

Gigi Becali

Exclusiv ”Transferul” nemaiîntâlnit pregătit de...

gigi becali

Exclusiv Gigi Becali i-a decis soarta lui Ștefan...

Gigi Becali

Florinel Coman a făcut anunțul așteptat...

FCSB v FC Nordsjaelland - UEFA Europa Conference League, Bucharest, Romania - 10 Aug 2023

Video Sepsi - FCSB 2-2. Gafa lui Ștefan...

Screenshot 2024-04-24 231756

Știri

A rămas doar la dublu. Tecău s-a retras din proba de dublu mixt

tecau mattek sands

Serena, record de victorii în turneele de Mare Șlem. O poate întâlni pe Simona în ”sferturile” US Open

serena d

Halep, după victoria cu Babos: "Nu ştiu cum am reuşit să revin. Am fost mai bună pe final"