Auto

Pe Digi Sport găsești cele mai importante știri auto. Descoperă ce mașini noi au mai apărut și lansări inedite de la târgurile auto. Află știri din principalele competiții auto, Formula 1, Raliul Dakar și descoperă declarații și interviuri cu piloți celebri: Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Valtteri Bottas și mulți alții.

Titlul în Euroformulă se va decide în ultima cursă, duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport 4

capt euroformula

Rosberg a dominat a doua sesiune de antrenamente din cadrul Marelui Premiu al Mexicului

MEDIA: Digi Sport Special, ora 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

"A fost cel mai bun!" Columbienii au remarcat un singur jucător român, după amicalul de la Madrid

Screenshot 2024-03-26 at 22.07.30

Doar 6 din 17! Notele, după România - Columbia 2-3: un ”Tricolor” a strălucit și a fost omul meciului

profimedia-0859843479

România - Columbia 2-3. "Tricolorii" au evitat rușinea pe final de meci! Rezultat istoric pe Metropolitano

profimedia-0859819437

Video Liviu Ungurean ”Bocciu” și ceilalți doi...

bocciu

Video Ucraina - Islanda 2-1 / Polonia și...

Berlin, Deutschland, 06.03.2024: Bundesinnenministerium: 100-Tage-Countdown-Event zur Fußball-Europameisterschaft 2024:

Horațiu Moldovan i-a transmis un mesaj...

Atletico de Madrid v Real Betis, La Liga EA Sports Football, Civitas Metropolitano Stadium, Madrid, Spain - 3 March 2024

Video Ianis Hagi a marcat contra Columbiei și...

FOTBAL:COLUMBIA-ROMANIA, AMICAL (26.03.2024)

Știri

VIDEO Final de sezon în Formula 3. Victorii pentru Stroll și Giovinazzi

Lance Stroll

VIDEO Pascal Werhelin este noul campion din DTM! Cel mai tânăr din istorie!

pascal Werhelin

VIDEO 4 piloți luptă pentru titlu în DTM. Ultima etapă e în weekend, LIVE la Digi Sport

dtm

Cursa Nascar de la Charlotte, amânată din cauza condițiilor meteo. Când va fi reluată

cursa nascar

VIDEO Au abandonat în prima cursă, au plecat de pe locul 6, a doua zi, dar s-au impus în GT Open de la Monza!

Ezequiel Perez-Companc

VIDEO Fioravanti, prima victorie în Euroformula. Tereshenko a abandonat

fioravanti

VIDEO Miguel Molina a câştigat a doua cursă de la Nurburgring. Prima victorie a carierei

molina

Rosenqvist este noul campion din Formula 3, înaintea ultimei etape

Rosenqvist

Cursa Audi TT Cup a fost oprită, în turul 7, şi victoria i-a revenit polonezului Kisiel

audi

VIDEO Wehrlein se apropie de titlu în DTM! Cum s-a desfășurat cursa de pe Nurburgring

DTM cursa

VIDEO Nurburgring, penultima etapă din DTM. 5 piloți au șanse reale la trofeu

cursa dtm

VIDEO Titlul în GT se va decide la Hockenheim. Tomas Enge s-a impus în cursa a doua de la Zandvoort

Tomas Enge

VIDEO Titlul în GT Masters se poate câștiga duminică, în a doua cursă din Olanda