Auto

Pe Digi Sport găsești cele mai importante știri auto. Descoperă ce mașini noi au mai apărut și lansări inedite de la târgurile auto. Află știri din principalele competiții auto, Formula 1, Raliul Dakar și descoperă declarații și interviuri cu piloți celebri: Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Valtteri Bottas și mulți alții.

Accident teribil la un raliu din Spania. VIDEO cu incidentul soldat cu mai multe victime

poza raliu spania

VIDEO Victorie pentru Rugolo și AF Corse în prima cursă GT Open la Spa

af corse rugolo

VIDEO Dubla Prema Powerteam în Portugalia. Rosenqvist a redevenit lider la general

formula 3

VIDEO Baptista, a patra victorie a sezonului. Diferență făcută de o jumătate de secundă!

Vitor Baptista

VIDEO Scott Dixon a terminat la egalitate cu Montoya, dar a câștigat titlul în IndyCar

• Mutua Madrid Open 2024 - Day 1

TENIS: Jaqueline Cristian - Barbora Krejcikova, 16:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• fotbal club logo

MEDIA: Fotbal Club, 19:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: DINAMO BUCURESTI - POLI IASI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (14.04.2024)

FOTBAL: Dinamo - Voluntari, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: Real Sociedad - Real Madrid, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Foto A venit reacția soțului, după ce o jurnalistă celebră s-ar fi sărutat cu alt bărbat în fața a 20.000 de oameni

48

Foto Un fotbalist celebru și soția lui s-au lăsat filmați în duș. Imaginile au făcut înconjurul lumii

wanda5

Exclusiv A venit răspunsul CNA, după sesizarea în care s-a cerut interzicerea alăturării numelui ”București” denumirii CSA Steaua

csa-steaua-fcsb

Exclusiv ”Transferul” nemaiîntâlnit pregătit de Gigi Becali: ”Îi dau 500.000 € pentru 6 meciuri!”

gigi becali

Exclusiv ”Transferul” nemaiîntâlnit pregătit de...

gigi becali

Exclusiv Gigi Becali i-a decis soarta lui Ștefan...

Gigi Becali

Florinel Coman a făcut anunțul așteptat...

FCSB v FC Nordsjaelland - UEFA Europa Conference League, Bucharest, Romania - 10 Aug 2023

Video Sepsi - FCSB 2-2. Gafa lui Ștefan...

Screenshot 2024-04-24 231756

Știri

VIDEO Mattias Ekstrom, din nou lider in DTM, deși alt pilot s-a impus în Rusia, după 2 ani

Mattias Ekstrom

VIDEO Wehrlein a câştigat prima cursă din Rusia şi este din nou lider al ierarhiei generale

dtm-1

Jens Klingmann s-a impus la Sachsenring şi a obţinut a treia victorie de etapă din acest sezon

bmw

VIDEO Scheider și Ullrich, eliminați temporar din DTM

scheider

Pilotul britanic Justin Wilson a decedat, după accidentul de la Pocono Raceway

justin wilson

Hunter-Reay s-a impus la Pocono Raceway. Wilson, în stare critică după accidentul suferit în ultimele tururi

indycar-1

VIDEO A provocat accidentul, a avansat două locuri, dar a fost penalizat! Război în DTM, după un episod controversat

captura dtm accident

VIDEO Rahal a câştigat a doua cursă din acest sezon de IndyCar. S-a apropiat la 9 puncte de Montoya

indycar

VIDEO Accident cu şase piloţi în cursa a doua din Audi TT, pe circuitul Red Bull Ring

captura audi-1

VIDEO DTM: Mattias Ekstrom a câștigat a doua cursă în Austria și e lider la general

ekstrom

VIDEO Giovinazzi s-a impus la Spielberg, dar ploaia a întrerupt cursa de Formula 3

cursa Formula 3

VIDEO Accident teribil în Audi TT Cup! O mașină a luat foc, iar cursa a fost întreruptă

accident Audi TT Cup

VIDEO Mortara a obţinut prima victorie după 3 ani. Wehrlein, noul lider la general

dtm

VIDEO Victorii pentru Dennis şi Rosenqvist în primele două curse de F3 din Austria

formula 3

VIDEO Madsen a plecat primul, dar a terminat pe ultimul loc al podiumului. Un polonez s-a impus în Austria

Jan Kisiel

Kyle Busch a câștigat etapa Nascar de la New Hampshire

etapa Nascar

Victorie și record pentru Ryan Hunter-Reay în cursa de Indycar din Iowa

Indycar Reay

VIDEO Sebastien Bourdais a câștigat etapa IndyCar de la Milwaukee. Montoya, pe 4