Auto

Pe Digi Sport găsești cele mai importante știri auto. Descoperă ce mașini noi au mai apărut și lansări inedite de la târgurile auto. Află știri din principalele competiții auto, Formula 1, Raliul Dakar și descoperă declarații și interviuri cu piloți celebri: Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Valtteri Bottas și mulți alții.

Villas-Boas, gata de Raliul Dakar: "E ca și cum aș câștiga un campionat la fotbal"

Dakar Villas Boas

honda 10

bmw 2

Video Maşina de la care se aşteaptă viteza ameţitoare de 1.600 km/h a fost testată pe pista aeroportului

• 23:45 LIVE Digi Sport Special
  • FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-UNIVERSITATEA CLUJ, FINALA CUPEI ROMANIEI (24.05.2023)

FOTBAL: Oțelul Galați - ”U” Cluj, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Digi Sport Special, ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Fotbal Club, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• A tennis ball with details of a racquet , shadows and a clay court

TENIS: ATP București, ora 11:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Notele primite de Istvan Kovacs în marile publicații sportive, după Barcelona - PSG 1-4

FC Barcelona v Paris Saint-Germain: Quarter-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Video&Foto Gesturile pe care nimeni nu le-a înțeles făcute de Ronald Araujo, după ce Istvan Kovacs l-a eliminat și l-a pus la punct

"S-a terminat!" Presa catalană nu a avut milă de Istvan Kovacs. Cuvinte greu de digerat pentru centralul român

xavi kovacs (20)

Foto După o lună, Adrian Mutu și-a dat șapca jos! Ce a ieșit

Screenshot 2024-04-02 at 23.10.18

Englezii au dezvăluit ce înseamnă...

Video Barcelona - PSG 1-4. Kylian Mbappe i-a...

mbappe

Exclusiv Verdictul lui Ilie Dumitrescu după ce...

colaj ilie dumitrescu istvan kovacs

Cum a fost numit Istvan Kovacs de...

profimedia-0865395091

Știri

Video Glock a obținut cea de-a 4-a victorie din carieră în DTM

glock

Video A terminat ultimul în calificări, dar a câștigat cursa de duminică, de la Moscova

Engel

Video Rene Rast, victorie în prima cursă a etapei DTM din Rusia. Rockenfeller a pilotat o oră cu fractură la picior!

rast

Video Castroneves, primul succes în IndyCar după trei ani și o serie de 54 de curse fără victorie

indycar

Video Dublă BMW la Nurnberg, după un sfert de secol! Cursă plină de accidente și final cu foto-finish

indy 500 alonso

Video Nyck de Vries a câştigat cursa de sprint de la Monte Carlo. Vişoiu, pe locul 15

nyck de vries

Oliver Rowland a câștigat prima cursă de F2 după incidentul dintre românul Vișoiu și Deletraz

f2

Alonso va pleca de pe 5 în cursa Indy500, ÎN DIRECT la Digi Sport. Dixon, în pole position