Auto

Pe Digi Sport găsești cele mai importante știri auto. Descoperă ce mașini noi au mai apărut și lansări inedite de la târgurile auto. Află știri din principalele competiții auto, Formula 1, Raliul Dakar și descoperă declarații și interviuri cu piloți celebri: Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Valtteri Bottas și mulți alții.

Victorie surprinzătoare pentru Antonio Giovonazzi în cursa principală de la Monza

giovinazzi

Video Antonio Giovinazzi s-a impus la Spa Francorchamps şi a revenit pe 2 în clasamentul general

Antonio Giovinazzi

Pierre Gasly a obţinut a treia victorie a sezonului în GP2, în Belgia

gp2 belgia

Video Ion Ţiriac a înmatriculat cel mai scump şi mai performant Ferrari

ferrari1

Pagenaud a câștigat la Lexington și a ajuns la patru victorii în 2016, în IndyCar

MEDIA: Liga Digi Sport, ora 15:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:RAPID BUCURESTI-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (9.12.2023)

FOTBAL: FC Voluntari - FC Hermannstadt, 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

MEDIA: Fotbal Club, ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FARUL CONSTANTA-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (2.03.2024)

FOTBAL: Sepsi - CFR Cluj, 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• profimedia-0772399711

BASCHET: Real Madrid - Steaua Roșie Belgrad, 21:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 4

Urmărește-ne și pe

Exclusiv OUT de la echipa națională pentru EURO! ”Orice om sănătos la cap l-ar lua în lot, dar eu l-am scos”

Romania V Greece - International Friendly, Bucharest - 25 Mar 2022

Chetă pentru un violator: cine a plătit, de fapt, milionul de euro care l-a scos pe Dani Alves din închisoare

Dani Alves is released on bail from Can Brians jail

Foto Provocarea zilei: găsește reprezentantul României din fotografia virală

Screenshot 2024-03-27 at 18.44.14

Foto După 57 de ani, recordul e istorie! Un puști a reușit să îl întreacă pe marele Arnold Schwarzenegger

327210115_214907157678345_2804730496893185967_n

Video Liviu Ungurean ”Bocciu” și ceilalți doi...

bocciu

Italienii au văzut prestația lui Dennis...

FOTBAL:ROMANIA-IRLANDA DE NORD, AMICAL (22.03.2024)

Exclusiv Fotbalistul român suspendat un an...

FOTBAL:CS TUNARI-CORVINUL HUNEDOARA, LIGA A-2-A CASA PARIURILOR (9.10.2023)

Video Exclusiv ”Cei de la FCSB au luat o decizie...

Știri

Video Sirotkin, la a doua victorie la rând în seria GP2. Cum a fost cursa de la Hockenheim

Sirotkin bucurie

Video Alexandra Marinescu, prima româncă pilot de monoposturi. Va concura în Formula 4

Alexandra Marinescu Formula 4

Video Victorie rusească în GP2. Sirotkin, la al doilea succes din carieră

sirotkin gp2

Video Gasly s-a impus în cursa GP2 de pe Hungaroring și este iar lider la general

Gasly GP2

Video Will Power a câștigat etapa IndyCar din Toronto. A 3-a victorie în ultimele 4 curse

will power

Video Matt Kenseth a câștigat etapa a 19-a din NASCAR și a ajuns la 38 de victorii în carieră

nascar

Video Mitch Evans a câștigat cursa GP2 din Austria. "Victime" importante pe Red Bull Ring

Evans GP2

Video Will Power s-a impus pe circuitul Road America. A doua victorie consecutivă în IndyCar

will power-1

Video S-au ciocnit pe pistă și s-au bătut la final. Momente tensionate în NASCAR

bataie nascar

Video Dublă Audi pe circuitul de casă de la Nurnberg

dtm nurnberg

Video Edoardo Mortara a câștigat prima cursă de la Nuremberg. Victorie după 14 ani de așteptare

mortara dtm

Video Giovinazzi a câștigat cursa de la Baku și a adus prima victorie a echipei Prema în GP2

giovinazzi

Will Power, victorie după mai bine de un an în IndyCar. Australianul s-a impus la Detroit