SuperLiga

Digi Sport îți spune totul despre Liga 1, prima ligă din campionatul de fotbal al României. Află rezultate din Liga 1, program, meciuri, scoruri și transferuri. Citește știri din Liga 1, află rezultatele la zi al etapei și programul etapei viitoare. Îți spunem cine promovează în Liga 1, dar și cine retrogradează în eșalonul secund.

Singurul semn de întrebare din primul 11 al lui Dică, pentru finalul sezonului. Atuul roș-albaștrilor în fața CFR-ului

FCSB

Exclusiv ”La Cluj și-au dat viața pe teren”! Ardelenii critică jocul deschis al Astrei din meciul cu FCSB

Astra FCSB

40 de lei, cel mai ieftin bilet la meciul cu FCSB. Rețetă financiară gândită de Hagi

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-FC VIITORUL, LIGA 1 BETANO (11.03.2018)

S-a stabilit ziua în care se va juca meciul ce poate decide campioana din Liga 1

Drepturi-TV

"Visam la autograful lui, dar i-am obţinut prima semnătură ca antrenor". Cum i-a convins Mutu pe cei de la Voluntari

leasa mutu voluntari

Exclusiv ”Una e să te dorească cineva și alta e să te autopropui!” De ce nu crede Lupu în antrenorul Mutu

FOTBAL: Aston Villa - Chelsea, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

Foto Un fotbalist celebru și soția lui s-au lăsat filmați în duș. Imaginile au făcut înconjurul lumii

wanda5

Exclusiv A venit răspunsul CNA, după sesizarea în care s-a cerut interzicerea alăturării numelui ”București” denumirii CSA Steaua

csa-steaua-fcsb

Fanii sunt în delir! A semnat și revine la Barcelona, după ce Xavi a decis să nu mai plece

Festive mood at Camp Nou stadium, full sold out with 91,648 spectators, the world attendance record for a women's football match, in 2022 Champions

Exclusiv ”Transferul” nemaiîntâlnit pregătit de Gigi Becali: ”Îi dau 500.000 € pentru 6 meciuri!”

gigi becali

Exclusiv ”Transferul” nemaiîntâlnit pregătit de...

gigi becali

Video Jucătorul CFR-ului l-a făcut ”praf” pe...

adrian mutu

Exclusiv Gigi Becali a intrat în direct și a...

gigi

Video Universitatea Craiova - CFR Cluj 0-1...

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-CFR CLUJ, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (25.04,2024)

Știri

Video Mitriţă a fost performerul etapei în Liga 1 şi a egalat un record deţinut de Alibec

record alibec mitrita

Mesajul "războinic" pe care Neaga i l-a transmis fostului coleg Mutu. Replica genială a "Briliantului"

mutu neaga

”Noi și Dinamo!” Prima concluzie a lui Mutu, după prezentarea sa oficială la Voluntari

mutu vol

”Nu pot să te las să-mi strici proiectul!” Becali a certat un jucător de top de la FCSB

becali oferta baluta

Qaka, liber pentru FCSB? ”Vom fi nevoiți să-l cedăm!”

Qaka

Becali: "Dacă se întâmplă asta, scot şampania! Până atunci, mi-e teamă"

sampanie

Exclusiv Trei jucători, out de la FCSB. Ofertă de ultimă oră pentru Alibec. În ce condiţii rămâne Teixeira

collage FCSB

Roș-albaștrii au pornit fiesta după victoria de la Giurgiu: "Budi e responsabil"

bucurie steaua

"A fost un dezastru, vom avea o şedinţă!" Înfrângerea cu FCSB l-a enervat la culme pe Dani Coman

dani coman

"Nu am fost lăsaţi să jucăm!" Mulţescu, nemulţumit de arbitrajul lui Marius Avram

FOTBAL:ASTRA GIURGIU-FC STEAUA BUCURESTI, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (16.04.2018)

De ce l-a schimbat de fapt Dică pe Budescu la pauză! Gestul superb făcut de mijlocaşul ofensiv

dica bun (2)

"Campionatul se va decide în ultima etapă!" Man a dezvăluit mesajul pe care echipa l-a primit de la Becali

Video Pintilii, după golul superb marcat cu Astra: ”Le dau rar, dar le dau. Am o teamă să trag la poartă”

Pintilii

Video Man i-a făcut o alunecare ca la carte lui Dică, dar tot el s-a accidentat. Ce s-a întâmplat

dica man accident

Video ”Problema noastră e absența lui Pintilii”! Răspunsul jucătorului: gol și assist în numai două minute

Mihai Pintilii

Leo Grozavu, demis de la ACS Poli! Conducerea i-a găsit deja înlocuitor

Leo Grozavu

Budescu, schimbat din nou la pauză! FCSB a jucat excelent şi fără mijlocaşul ofensiv

Budescu

Video Bara nu mai e prietena lui Budescu! Atacantul a lovit transversala după numai 3 minute

Budescu

Video Penalty gratuit pentru FCSB! Crăciunescu: "Păcat de arbitru că se iroseşte la fotbal. El e de baschet"

fault bus

Video Atenţie, antrenor rău! "Am stat cu el în cameră de la 17 ani și nu l-am văzut făcând ca acum"

petrescu

Foto Dică a surprins înainte de meciul cu Astra. Cum a fost "prins" antrenorul FCSB

dica deschidere

Video Astra - FCSB 0-3. Roş-albaştrii revin pe primul loc! Pintilii, repriză de vis

Grozavu a pus "tunurile" pe propriii jucători. "Le lipseşte sufletul!"

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-ACS POLITEHNICA TIMISOARA, LIGA 1 BETANO (23.02.2018)

Dică l-a salvat! Becali a anunțat că a plecat deja de la FCSB, dar jucătorul e pe banca de rezerve pentru meciul cu Astra