Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video ACS Poli - Pandurii 0-1. Victorie imensă pentru gorjeni în lupta pentru evitarea retrogradării

buc pan-1

Video Gaz Metan - Concordia 3-0. Gazdele s-au distanţat pe final, într-un meci cu trei penalty-uri şi un "roşu"

buc gaz

Video Barcelona - Eibar 4-2. Victorie pentru palmares! Catalanii au așteptat degeaba minunea de la Malaga

msn2

Video Malaga - Real Madrid 0-2. ”Galacticii” au câștigat primul titlu după 5 ani! Ronaldo, din nou decisiv

real red

Video FC Voluntari - FC Botoșani 1-0. Golul veteranului Cernat îi salvează matematic pe ilfoveni de la retrogradare

bucurie cernat

Video Dinamo - ACS Poli Timișoara 2-0. "Dubla" lui Nemec a adus primul trofeu în Ştefan cel Mare după 5 ani

dinamo-1

• 09:30 LIVE Digi Sport Matinal
  • radu-naum

MEDIA: Fotbal Club, ora 23:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, ora 21:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: ACSM POLITEHNICA IASI - AFC UTA ARAD, SUPERLIGA SUPERBET (08.12.2023)

FOTBAL: Poli Iași - UTA, ora 18:15, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Manchester United v Tottenham Hotspur - Premier League - Old Trafford

FOTBAL: Tottenham - Arsenal, ora 16:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

FOTBAL: Oțelul - Hermannstadt, ora 13:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Logo Liga 2 / Foto: FRF.ro

FOTBAL: Gloria Buzău - Mioveni, ora 11:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Dennis Man, OUT din lotul Parmei. Ce se întâmplă cu internaționalul român în Italia

Mp Genova 19/01/2024 - campionato di calcio serie B / Sampdoria-Parma / foto Matteo Papini/Image nella foto: esultanza g

A renunțat la sportul profesionist și a devenit ”cea mai frumoasă actriță de la Hollywood”

Screenshot 2024-04-26 at 18.36.18

Foto Dinamo ar urma să-și schimbe sigla din sezonul viitor! Cum arată noua emblemă

Screenshot 2024-03-27 at 20.36.16

La 64 de ani, Ioan Andone a dezvăluit cum îl cheamă, de fapt: ”Ce să fac?”

ioan-andone

Video Scandal după Dinamo - Voluntari: ”Mâine...

Exclusiv Ion Crăciunescu a dat verdictul, după...

boboc

Video Ioan Andone nu s-a ferit să spună...

Video Dinamo - FC Voluntari 1-1. ”Câinii...

gnahore

Știri

Video CSM Poli Iași - Gaz Metan 1-0. Moldovenii şi-au consolidat primul loc în play-out. Eric, eliminat

BUC IASI

Video Pandurii - ASA Tg. Mureş 1-0. Ardelenii au retrogradat matematic. Se încinge lupta pentru menţinerea în Liga 1

buc pan

Video ASA Târgu Mureș - FC Botoșani 0-2. Ardelenii sunt condamnaţi la retrogradare

bucurie botosani-1

Video Pandurii - Chiajna 3-2. Final nebun de meci la Severin! Două goluri în prelungiri şi o ratare uriaşă

bucurie final

Video ACS Poli Timişoara - CSM Poli Iaşi 1-1. Bănățenii tremură pentru salvarea de la retrogradare

bucurie timisoara

Video FCSB - Craiova 3-0. Echipa lui Reghe termină pe locul 2. Repriză de vis pentru Alibec