Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video Gaz Metan - CFR Cluj 0-3. Echipa lui Dan Petrescu a egalat liderul la numărul de puncte

gaz cfr cluj

Video Juventus Bucureşti - FC Voluntari 0-0. Primul punct al bucureştenilor din istorie în Liga 1

juventus voluntari

Video Concordia - CSM Poli Iași 0-1. Jucătorii oaspeților nu au înscris niciun gol, dar au acumulat 4 puncte în primele 3 etape

chiajna iasi

Video Botoșani - Sepsi 5-1. Show total în Moldova! 6 goluri și multe ratări

bucurie bus

Video FC Voluntari - Astra 3-1. Giurgiuvenii au ratat revanşa pentru eşecul din finala Cupei României

voluntari astra-2

Video CSM Poli Iași - Gaz Metan 0-0. Singurele echipe fără gol marcat. Ratare uluitoare a lui Cristea, în prelungiri!

FOTBAL: Hermannstadt - FC Botoșani, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:FARUL CONSTANTA-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (2.03.2024)

Screenshot 2024-04-18 at 16.51.31-modified

Pep Guardiola a descris într-un singur cuvânt jocul lui Manchester City cu Real Madrid

UEFA Champions League - Manchester City v Real Madrid - Etihad Stadium - 17 Apr 2024

Foto După o lună, Adrian Mutu și-a dat șapca jos! Ce a ieșit

Screenshot 2024-04-02 at 23.10.18

Nu mai suporta și a vrut să plece gratis de la Real Madrid! Acum a devenit erou, iar soția sa a transmis doar ȘASE cuvinte

lunin

Video Manchester City - Real Madrid 1-1 (3-4...

UEFA Champions League - Manchester City v Real Madrid - Etihad Stadium

Rodri a ”distrus-o” pe Real Madrid...

Video Corvinul Hunedoara - FC Voluntari 3-1...

FOTBAL: CS CORVINUL 1921 HUNEDOARA - FC VOLUNTARI, CUPA ROMANIEI BETANO - SEMIFINALA (17.04.2024)

Planul prin care Real Madrid a...

Manchester City v Real Madrid - UEFA Champions League

Știri

Video Dinamo - FC Botoșani 0-1. Prima mare surpriză a noii ediţii de campionat. Golofca, eroul moldovenilor

dinamo botosani

Video CFR Cluj - Viitorul 2-0. Dan Petrescu l-a învins din nou pe Hagi

cfr viitorul

Video CS U Craiova - Concordia 1-1. Miriuță a scos un punct nesperat la debut!

buc chiajna 1

Video ACS Poli Timişoara - FCSB 0-1. Gnohere i-a salvat pe roș-albaștri, care așteaptă cu emoții primul meci cu Plzen

gnohere gol

Video Sepsi - Juventus 2-1. Final încins, cu două goluri în prelungiri

sepsi-1

Video Zira - Astra 0-0. Giurgiuvenii s-au calificat în turul al treilea preliminar al Europa League!

zira astra

Video Concordia Chiajna - ACS Poli 0-1. Debut cu dreptul pentru echipa lui Ionuț Popa

chiajna timisoara

Video CS U Craiova - CSM Poli Iași 2-0. Două goluri şi două bare pentru olteni în primul meci al sezonului

CS U buc

Video Astra - Zira 3-1. Debut cu dreptul pentru Edi Iordănescu şi Le Tallec. Şanse bune de calificare pentru giurgiuveni

astra-3

Video Viitorul - Voluntari 0-1. Primul trofeu al sezonului, cucerit de ilfoveni grație golului lui Lazăr

xxxRPS 6947

Video ACS Poli - UTA 2-1. Timișorenii ”au tremurat” după eliminarea lui Neagu. Joi aflăm cine va juca în Liga 1

timisoara uta baraj

Video Polonia - România 3-1. Prea mici pentru Lewa! A reușit un hat-trick și ne-a arătat că ”n-avem față” de Rusia

polonia romania faza meci

Video ASA Tg. Mureș - CSM Poli Iași 1-1. Bănel Nicoliță a marcat ultimul gol al acestui sezon

captura banel

Video Voluntari - Concordia 0-1. Victoria de la Pitești îi menține pe elevii lui Dan Alexa în Liga 1

bucurie concordia

Video Botoșani - Pandurii 2-1. Gorjenii retrogradează, după un final nebun, cu 3 goluri în 6 minute și o eliminare

botosani - pandurii 2-1

Video Gaz Metan - ACS Poli Timişoara 2-2. Bănățenii se pregătesc de un baraj infernal cu UTA

ACS Poli buc

Video CSM Poli Iași - FC Voluntari 1-1. Moldovenii au câștigat play-out-ul

curelea voluntari

Video Concordia - FC Botoșani 2-1. Ilfovenii au revenit după pauză. A doua retrogradată se decide în ultima etapă

chiajna poza

Video ACS Poli - ASA Tg. Mureș 3-1. Bănățenii au în continuare șanse să evite barajul

acs asa

Video Arsenal - Chelsea 2-1. Record de trofee pentru ”tunari” în Cupa Angliei!

arsenal wenger trofeu

Video Barcelona - Alaves 3-1. Catalanii au câștigat Cupa Spaniei în ultimul meci cu Luis Enrique antrenor

barcelona cupa

Video Pandurii - Gaz Metan 0-0. Gorjenii, tot mai aproape de salvarea de la retrogradare

pan gaz

Video FC Botoșani - CSM Poli Iași 0-1. Echipa lui Neagoe rămâne neînvinsă în play-out, şi după derby-ul Moldovei

bucurie cristea

Video ASA - FC Voluntari 0-2. Niculescu se impune cu rezervele și e gata pentru finala Cupei României