Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video CSM Poli Iași - ASA Tg. Mureș 0-0. Festival de ratări al moldovenilor

captura iasi asa

Video FCSB - Viitorul 1-1. Gazdele ratează dramatic victoria. Două bare şi ocazii uriaşe

RPS5130

Video Real Madrid - FC Barcelona 2-3. Messi a adus victoria catalanilor în prelungiri. Lupta pentru titlu, relansată

GettyImages-671970356

Video CS U Craiova - Dinamo 2-2. Final încins la Severin! Oaspeții pierd două puncte uriașe în prelungiri

craiova dinamo

Video Astra Giurgiu - CFR Cluj 0-1. Deac a adus prima victorie a ardelenilor după trei etape

gol cfr

Video Pandurii - FC Botoșani 1-1. Gorjenii au egalat, din penalty, la ultima fază a meciului

pand bot

• 09:30 LIVE Digi Sport Matinal
  • radu-naum

MEDIA: Fotbal Club, ora 23:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: FC SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE - FC CFR 1907 CLUJ SA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OFF (29.03.2024)

FOTBAL: CFR Cluj - Sepsi, ora 21:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: ACSM POLITEHNICA IASI - AFC UTA ARAD, SUPERLIGA SUPERBET (08.12.2023)

FOTBAL: Poli Iași - UTA, ora 18:15, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Manchester United v Tottenham Hotspur - Premier League - Old Trafford

FOTBAL: Tottenham - Arsenal, ora 16:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-OTELUL GALATI, SUPERLIGA SUPERBET (18.02.2024)

FOTBAL: Oțelul - Hermannstadt, ora 13:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Logo Liga 2 / Foto: FRF.ro

FOTBAL: Gloria Buzău - Mioveni, ora 11:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Dennis Man, OUT din lotul Parmei. Ce se întâmplă cu internaționalul român în Italia

Mp Genova 19/01/2024 - campionato di calcio serie B / Sampdoria-Parma / foto Matteo Papini/Image nella foto: esultanza g

A renunțat la sportul profesionist și a devenit ”cea mai frumoasă actriță de la Hollywood”

Screenshot 2024-04-26 at 18.36.18

Foto Dinamo ar urma să-și schimbe sigla din sezonul viitor! Cum arată noua emblemă

Screenshot 2024-03-27 at 20.36.16

La 64 de ani, Ioan Andone a dezvăluit cum îl cheamă, de fapt: ”Ce să fac?”

ioan-andone

Video Scandal după Dinamo - Voluntari: ”Mâine...

Exclusiv Ion Crăciunescu a dat verdictul, după...

boboc

Video Ioan Andone nu s-a ferit să spună...

Video Dinamo - FC Voluntari 1-1. ”Câinii...

gnahore

Știri

Video Concordia - FC Voluntari 0-2. Chiajna se afundă în zona retrogradării după ce a pierdut derby-ul Ilfovului

bucurie voluntari-1

Video ACS Poli Timişoara - Gaz Metan 1-0. Străuţ a adus victoria pe final. Oapeţii au terminat meciul în 10

captura bucurie timisoara

Video FC Voluntari - CSM Poli Iași 0-0. Moldovenii ar fi putut primi un penalty în minutul 56

voluntari iasi

Video CFR Cluj - FCSB 0-0. ”Roș-albaștrii” se distanțează la trei puncte de locul al doilea

cfr fcsb-1

Video Dinamo - Viitorul 2-1. Hanca reușește o dublă și roș-albii visează la locul 2

dinamo meci

Video Gaz Metan - Pandurii 3-1. Gol și două assist-uri pentru Eric

poza gaz pandurii

Video CS U Craiova - FCSB 0-1. Gnohere a marcat la Severin, iar roș-albaștrii s-au distanțat la două puncte de Viitorul

bucurie gnohere

Video CFR Cluj - Viitorul 0-0. Echipa lui Hagi păstrează cinci puncte în faţa ardelenilor

paun kevin boli

Video CSM Poli Iași - FC Botoșani 2-1. Două ocazii uriașe ratate de Golofca în minutele 89 și 90!

c golofca

Video Malaga - Barcelona 2-0. Catalanii ratează şansa de a trece pe primul loc. Neymar a fost eliminat

collage barca

Video Real - Atletico 1-1. Griezmann o menține pe Atletico neînvinsă pe ”Bernabeu” din 2012!

real atletico

Video Voluntari - Târgu Mureș 2-1. Oaspeții, tot mai aproape de retrogradare

buc Vol

Video Pandurii - ACS Poli 1-3. Timişorenii au câştigat un meci pe care gazdele l-au terminat în 8 oameni

CAPTURA TIM

Video Viitorul - CS U Craiova 0-1. Oltenii au câștigat în prelungiri!

viitorul craiova-1

Video FCSB - Astra 3-0. Alibec, ”dublă” și assist în fața fostei echipe

alibec fscb bucurie

Video Gaz Metan - CSM Poli Iași 0-2. Ştefănescu, omul meciului. Festival de ratări al ardelenilor

Iasi buc gol

Video FC Botoșani - FC Voluntari 3-0. Debut ratat pentru Claudiu Niculescu pe banca ilfovenilor

buc Botosani gol

Video Dinamo - CFR Cluj 2-0. Prima victorie din play-off pentru Contra

dinamo bucurie cu cfr

Video ACS Poli Timișoara - Concordia 0-0. Ilfovenii au avut marile ocazii, dar gazdele puteau da lovitura în minutul 90

chiajna poli

Video ASA Tg. Mureş - Pandurii 0-0. ”Lanterna roșie” a rezistat mai mult de o repriză în zece oameni

captura asa pandurii

Video Astra - Viitorul 1-2. Meci nebun la Giurgiu. Trei goluri și trei penalty-uri ratate

viitorul astra

Video FCSB - Dinamo 2-1. Prima victorie împotriva rivalilor după 10 partide. Doi eliminați, o bară, joc superb

bucurie alibec

Video FC Voluntari - Gaz Metan 2-2. Medieșenii salvează un punct în prelungiri

bucurie gaz

Video CSM Poli Iași - ACS Poli Timișoara 1-0. Moldovenii se impun după un meci cu două eliminări în 109 secunde