Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video Gaz Metan - Steaua 1-1. Roș-albaștrii rămân la 5 puncte de Viitorul. Medieșenii vor lupta pentru un loc în play-off în ultima etapă

faza joc medias

Video Villarreal - Real Madrid 2-3. ”Galacticii” au fost conduși cu 2-0, dar au revenit incredibil. 5 goluri, în 34 de minute!

bucurie real

Video Atletico Madrid – Barcelona 1-2. Catalanii rămân în lupta pentru titlu

atletico barca

Video FC Botoşani - Pandurii 3-1. Gorjenii rămân fără victorie în 2017, după un meci spectaculos

botosani captura 2-1

Video Viitorul - ACS Poli Timișoara 5-0. Spectacol oferit de elevii lui Hagi!

captura coman

Video Dinamo - CS U Craiova 2-1. Dubla lui Nemec îi apropie pe dinamoviști de play-off. Super meci pe Arena Națională!

BASCHET: CSO Voluntari - CSM CSU Oradea, ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

• FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-FARUL CONSTANTA, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (5.04.2024)

FOTBAL: Farul Constanța - Sepsi, ora 20:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• A general view of the Premier League logo during the Premier League match at the Etihad Stadium, Manchester. Picture date: Saturday September 2, 2023.

FOTBAL: Luton - Everton, ora 22:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Femeia care și-a cumpărat un avion pentru a nu mai plăti mereu două locuri a intrat pe teren și internetul ”a explodat”

gracie1

Reacția lui Gianluigi Buffon, după ce Man și Mihăilă au promovat cu Parma în Serie A

Vestea primită de Horațiu Moldovan! Decizia luată de Atletico Madrid

Daniel Niculae, prima reacție după comunicatul lui Dan Șucu. Ce mesaj a postat

Daniel Niculae / Foto: Instagram-@danielniculae21

Ce a titrat L'Equipe, după înfrângerea...

Mijlocașul de 900.000€ l-a convins pe...

mihai-rotaru6

Exclusiv Jucătorul de 1.500.000€ transferat de...

Fotbalistii rapidisti Sebastian Andrei Borza, Claudiu Adrian Mihai Petrila, Razvan Constantin Oaida, Cristian Ionut Sapu

Video Chelsea - Tottenham 2-0. Echipa lui...

Chelsea v Tottenham Hotspur - Premier League - Stamford Bridge

Știri

Video ASA Tg. Mureș - FC Voluntari 0-0. Ultima clasată, în continuare fără gol marcat în 2017

Volunt ratare capt

Video Valencia - Real Madrid 2-1. ”Galacticii” au primit două goluri în patru minute. Trei penalty-uri neacordate!

valencia real

Video ACS Poli Timișoara - CSM Poli Iași 2-1. Bănăţenii au obţinut prima victorie în 2017

captura acs

Video Dinamo - FC Botoșani 1-0. Contra debutează cu victorie, după un meci spectaculos

hanca dinamo botosani 1-0 1

Video Astra - Viitorul 1-0. Giurgiuvenii au ajuns pe loc de play-off și au pus presiune pe Dinamo

gol teixeira

Video Pandurii - Concordia 0-1. Costin, un nou gol important pentru ilfoveni. 7 puncte din 9 posibile pentru Alexa în 2017

concordia pandurii bun

Video Viitorul - Pandurii 3-0. 6 puncte avans față de Steaua! Elevii lui Hagi au avut și un gol anulat

bucurie viitorul-1

Video Concordia - Dinamo 2-1. Echipa lui Andone, singura fără punct în Liga 1, în 2017

dinamo deschidere

Video Steaua - FC Voluntari 2-2. Roș-albaștrii au salvat eșecul pe final! Gnohere, primul gol pentru vicecampioană

gnohere lazar

Video Osasuna - Real Madrid 1-3. Isco, Ronaldo și Vazquez îi readuc pe ”galactici” pe primul loc

isco

Video Gaz Metan Mediaș - CFR Cluj 1-2. Fosta campioană urcă pe loc de play-off!

captura omrani

Video Alaves - Barcelona 0-6. MSN lovește din nou. 4 goluri în 8 minute

bucurie msn

Video Botoșani - Craiova 1-0. Kuku a dat lovitura pe final, după o mulțime de ocazii

captura kuku

Video ASA Târgu Mureș – ACS Poli Timișoara 0-0. Ardelenii au avut un gol anulat

asa acs poli

Video Barcelona - Atletico 1-1, după un meci de infarct, cu trei eliminaţi! Suarez ratează finala Cupei

barcelona atletico deschidere

Video ACS Poli Timișoara - Gaz Metan Mediaș 1-1. Oaspeţii au egalat în inferioritate. Bară pentru Munteanu

captura gol 1-1

Video CFR Cluj - Steaua 1-1. Marcatorii au fost eliminați! Două penalty-uri, doar unul transformat, ocazii monumentale

fotbal-cfr-cluj-steaua-bucuresti-17

Video Botoșani - Concordia 1-1. Buș și Herea au debutat cu gol în tricourile noilor echipe

fc botosani- concordia 19

Video Dinamo - Viitorul 1-2. Liderul își asigură prezența în play-off datorită golului de senzație marcat de Coman

dinamo viitorul 1-2

Video Barcelona - Bilbao 3-0. Catalanii au defilat, cu Suarez doar rezervă și cu Messi înlocuit

barcelona bilbao

Video Craiova - FC Voluntari 5-0. Oltenii au început furibund anul în Liga 1

ivan craiova

Video Astra Giurgiu - ASA Târgu Mureș 1-0. Pe lângă reușita lui Seto, giurgiuvenii au ratat cât pentru 4 meciuri

bucurie astra

Video Pandurii – CSM Poli Iași 1-1. Ieşenii, egalaţi în minutul 80

pandurii iasi

Video Atletico - Barcelona 1-2. Ratările pe bandă rulantă și finalul încins anunță un retur "de foc"