Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video Pandurii Tg. Jiu – FC Voluntari 1-1. Ilfovenii au obţinut un punct printr-un eurogol al lui Balaur

Voluntari bucurie gol

Video FC Botoșani - Gaz Metan 0-0. Meci nebun cu 4 eliminări şi două bare

Captura ratare willie

Video CS U Craiova - ACS Poli Timișoara 2-0. Oltenii au rezolvat meciul în 3 minute

bucurie craiova

Video Dinamo - Steaua 3-1. Liderul, KO! "Câinii" relansează campionatul, cu prima victorie în derby pe Arena Naţională

bucurie dinamo-1

Video Viitorul - CSM Poli Iași 1-0. Echipa lui Hagi amenință liderul: a ajuns la un punct în spatele Stelei

hagi r marin

Video Chiajna - Târgu Mureș 1-2. ASA se impune după un final nebun de joc, cu 3 goluri în 6 minute

captura bucurie final

• Arsenal v Newcastle United - Premier League - Emirates Stadium

Premier League: Manchester United - Arsenal, 18:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA - DINAMO BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (20.04.2024)

SuperLiga: Dinamo - UTA, 21:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:FC VOLUNTARI-FC BOTOSANI, SUPERLIGA SUPERBET (17.07.2023)

SuperLiga: Voluntari - 'U' Cluj, 21:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

• FOTBAL: UTA ARAD - FCU 1948 CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (06.05.2024)

SuperLiga: FCU Craiova - Hermannstadt, 21:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 3

• SuperLiga: Poli Iași - Petrolul / Oțelul - Botoșani (alternativ), ÎN DIRECT pe Digi Sport 4

Video Ianis Hagi a jucat cu locul 2 din Spania, după 5 meciuri la rând pe bancă, și a fost decisiv! Nota primită

ianis

Gigi Becali, bun de plată? Cum poate ajunge să plătească o avere pentru Siyabonga Ngezana

Oficial OUT de la Bayern! Vândut la doar două zile după eliminarea din Champions League

firo: Fuvuball: Soccer: April 23, 2022 1st Bundesliga, season 2021/2022 31st matchday FC Bayern Mvnchen - Borussia Dortmund 3:1, Leroy Sane, Malik Tillman, FC Bayern Mvnchen, FCB, Bayern, FC Bayern, half figure,

Video Viral instant! Ce a pățit Andreea Bălan la un concert: ”Dezastru!”. Reacția artistei, ”de milioane”

Screenshot 2024-05-10 092035

Video Ianis Hagi a jucat cu locul 2 din...

ianis

Oficial OUT de la Bayern! Vândut la doar două...

Video Un copil s-a dus ”glonț” la Florinel...

florinel-coman

Fanii lui Tottenham au tras aceeași...

Tottenham Hotspur v Burnley, Premier League, Football, Tottenham Hotspur Stadium, London, UK - 11 May 2024

Știri

Video Gorjenii produc surpriza și se impun la Cluj. CFR - Pandurii 0-1

pleasca sanmartean

Video ACS Poli Timișoara - Astra 2-0. Bănățenii au părăsit ultimul loc, campioana a fost de nerecunoscut

captura pedro

Video Steaua - Botoșani 0-0. Primul punct din istoria moldovenilor contra roș-albaștrilor!

steaua botosani

Video Voluntari - Dinamo 1-2. Dorin Rotariu a adus pe final victoria roș-albilor

captura gnohere dupa gol

Video Gaz Metan - Concordia 3-1. Ilfovenii, KO după eliminare! Llullaku, irezistibil: 14 goluri în 17 meciuri

captura axente

Video Iași - CS U 2-1. Două înfrângeri consecutive și oltenii ratează o nouă șansă de a egala Steaua

Iasi buc 2

Video Concordia - Steaua 1-0. Roș-albaștrii, învinși pentru prima dată de Chiajna

suparare steaua

Video Atletico - Real 0-3. Cristiano Ronaldo a dat toate golurile. "Galacticii", la 4 puncte de Barcelona

hat-trick cr

Video CSM Poli Iași - ASA Târgu Mureș 0-0. Moldovenii rămân fără victorie de 7 meciuri, în Liga 1

captura iasi asa

Video Pandurii - ACS Poli Timișoara 2-2. Bănățenii au condus, dar au evitat eșecul în prelungiri. Pe ”plus”, după 16 etape

captura doman

Video FC Botoșani - FC Voluntari 0-1. Ilfovenii se impun și se apropie de play-off

captura bucurie final voluntari

Video Astra - Dinamo 2-5. Vom avea Eternul Derby în semifinalele Cupei Ligii

hanca-1

Video România - Polonia 0-3. Dublă pentru Lewandowski, după ce era să fie lovit de o petardă!

tatarusanu gol grosicki

Video Eurogol de 3 puncte al lui Larie. CFR - FC Botoșani 1-0

captura bucurie cfr

Video Steaua - Viitorul 2-0. Roș-albaștrii obțin prima victorie acasă după o lună de zile

mom bol

Video Astra - Pandurii 2-0. Teixeira, cu un gol superb, şi Ioniţă au adus victoria campioanei

bucurie astra

Video FC Voluntari - Concordia 1-0. Cernat a marcat un gol de generic la ultima fază

cernat bucurie

Video ACS Poli - Dinamo 1-2. "Fundașii golgheteri"! Nedelcearu și Maric au adus victoria

ACS Poli Dinamo

Video Târgu Mureş - CS U Craiova 0-2. Oltenii se impun și egalează Steaua în clasament

capt 2-0

Video Gaz Metan – CSM Poli Iași 2-1. Medieșenii au dat lovitura în minutul 90, moldovenii sunt la a 6-a înfrângere la rând

gaz metan - csm poli iasi

Video FC Botoșani - ACS Poli 2-0. Dubla lui Willie a adus prima victorie în trei etape pentru moldoveni

willie

Video Viitorul - Voluntari 2-1. Penalty controversat şi gol decisiv în prelungiri. Doi eliminaţi la ilfoveni

captura 2-1-2

Video CSM Poli Iaşi - Steaua 0-2. Tamaş şi Man au adus victoria liderului Ligii 1

captura man

Video ASA - Gaz Metan 1-3. Eric și Llullaku duc provizoriu formația lui Pustai pe podium