Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video Farul - Rapid 0-1. Încă un pas spre revenirea în Liga 1

rapid2

Video FC Botoșani - CSU Craiova 2-1. Gazdele, salvate matematic de la retrogradare!

captura bucurie botosani

Video Petrolul - ACS Poli Timișoara 3-2. Prahovenii, la 4 puncte de locul de baraj

captura bucurie petrolul

Video CSMS Iași - Concordia 2-3. Pas mare către salvarea de la retrogradare

captura chiajna

Video Granada - Barcelona 0-3. Barcelona a cucerit un nou titlu graţie unui hat-trick al lui Suarez

messi suarez barcelona

Video Deportivo – Real 0-2. Victoria nu le-a putut aduce titlul madrilenilor, care mai speră doar la finala UCL

• minge

FOTBAL: FC Bihor Oradea - Ghiroda și Giarmata Vii, 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

FOTBAL: Franța - Luxemburg, 22:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

”Ubioh bih se!”. Ce i-a spus Novak Djokovic soției, cu care s-a certat în timpul meciului de la Roland Garros

Screenshot 2024-06-04 at 16.07.45

Oficial Cale liberă pentru transferul lui Horațiu Moldovan

Romania v Northern Ireland - International Friendly

Exclusiv Starul internațional căsătorit cu o româncă, de nerecunoscut! ”S-a îngrășat și el”

frey1

L'Equipe a descris într-un singur cuvânt răspunsul lui Cristiano Ronaldo pentru Kylian Mbappe

profimedia-0750706673

Exclusiv Starul internațional căsătorit cu o...

frey1

Video Cine trebuia, de fapt, să bată...

FOTBAL:ROMANIA-BULGARIA, AMICAL (4.06.2024)

Englezii au reacționat, după ce l-au...

Screenshot 2024-06-05 093900

Video CE Minifotbal | România - Ungaria 0-0...

Știri

Video CFR Cluj - FC Voluntari 2-1. A şasea înfrângere consecutivă a ilfovenilor

cfr voluntari

Video Poli Timișoara - CSU Craiova 2-2. Al patrulea meci consecutiv fără victorie pentru bănăţeni

buc Poli

Video Dunărea Călărași - Rapid 3-0. Gazdele urcă pe primul loc în clasament

bucurie Calarasi

Video Concordia - FC Botoșani 1-1. Ilfovenii au lovit bara în prelungiri. Odibe, eliminat

chiajna

Video ASA Tg. Mureș - Steaua 1-4. Victorie lejeră după un meci tensionat pentru roș-albaștri

buc Popadiuc

Video FC Voluntari - CSMS Iași 1-2. Ilfovenii au suferit cea de-a cincea înfrângere consecutivă

volunatri iasi

Video Viitorul - Târgu Mureș 6-1. Echipa lui Gică Hagi a obţinut prima victorie în play-off

viitorul

Video Astra Giurgiu - Dinamo 4-2. Victorie spectaculoasă în seara celebrării titlului

ionita dinamo

Video Craiova - Chiajna 2-0. Băluță și Ivan i-au readus pe olteni pe primul loc în play-out

captura bucurie csu

Video Steaua - Pandurii 1-1. Gorjenii au trimis titlul la Giurgiu! Astra e deja campioană!

steaua -a pandurii 2.

Video CFR Cluj - ACS Poli 5-1. Festival de goluri în Gruia. Bănățenii au picat complet după eliminarea portarului

captura bucurie cfr

Video CSMS Iași - Petrolul 1-0. Victoria îi duce pe ieșeni pe primul loc în play-out

captura bucurie iasi

Video Rapid - Dunărea Călărași 1-0. Giuleştenii au câştigat cu emoţii şi au redevenit lideri

captura bucurie rapid-1

Video FC Botoșani - FC Voluntari 4-2. A patra înfrângere consecutivă pentru ilfoveni

Video FC Voluntari - CS U Craiova 0-2. Ilfovenii şi-au inaugurat stadionul cu o înfrângere

voluntari craiova

Video ASA Tg. Mureș - Astra 1-4. Şumudică e la un punct de un titlu istoric

buc Astra

Video CFR Cluj - CSMS Iași 0-0. Gazdele au ratat şansa de a trece pe primul loc

cfr-2

Video Pandurii Tg. Jiu - Dinamo 0-0. Cele două echipe s-au îndepărtat de poziţia secundă

pandurii dinamo-1

Video Barcelona – Sporting Gijon 6-0. Catalanii rămân pe primul loc. 4 goluri pentru Suarez

barcelona-1

Video ACS Poli Timișoara - Concordia 1-3. Bănăţenii, tot mai aproape de retrogradare

capt Poli

Video Steaua - Viitorul 3-0. Roș-albaștrii se apropie, pentru moment, la 3 puncte de Astra

gol steaua - viitorul

Video Rayo – Real Madrid 2-3. Oaspeţii au întors rezultatul cu ajutorul dublei lui Bale