Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video CFR Cluj - Petrolul 0-0. Oaspeţii au obţinut primul punct după nouă etape

cristian lopez

Video Dinamo - Pandurii 1-1. Roș-albii au fost egalați în minutul 89! Două eliminări în prelungiri

dinamo pandurii-1

Video Villarreal - Barcelona 2-2. Gazdele au revenit în 6 minute. La 0-1, Pique trebuia eliminat!

poza barcelona

Video CSU Craiova - Poli Timișoara 1-0. Nuno Rocha a marcat, Iliev roșu la final

nuno rocha

Video FC Botoșani-Concordia 0-3. Chiajna a ieșit momentan din zona retrogradării

capt Chiajna

Video Viitorul - Steaua 1-3. Roș-albaștrii au câștigat și la Ovidiu și se mențin la 3 puncte de Astra

FOTBAL: Italia - Bosnia și Herțegovina, 21:40, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

• FOTBAL:FCSB-FC VOLUNTARI, LIGA 1 CASA PARIURILOR (6.03.2022)

FOTBAL: Slovacia - Țara Galilor 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

• France v Austria - UEFA Nations League, Group A1, Tour 5

FOTBAL: Franța - Canada, 22:10, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

La un an de la gluma virală făcută despre ea, Mihai Bobonete a dat ”nas în nas” cu Mădălina Ghenea! Ce a urmat: ”Ea a insistat”

Screenshot 2024-06-07 at 17.47.24

Prima imagine cu soția lui Novak Djokovic, după scenele fără precedent de la Roland Garros

Screenshot 2024-06-04 at 16.13.39

Foto Meme-urile apărute după România - Liechtenstein 0-0: ”Tricolorii”, luați la țintă

meme romania liechtenstein

Scoțienii au aflat ce a declarat Ianis Hagi și au reacționat imediat: verdict dur pentru fiul "Regelui"

Screenshot 2024-05-29 095431

Video România - Serbia 1-1 (9-10 d.l.p)...

romania

Foto România - Liechtenstein 0-0. Rezultat...

FOTBAL:ROMANIA-LIECHTENSTEIN, AMICAL (7.06.2024)

Exclusiv Primul contestatar, după ce a fost...

Edward Iordanescu se bucura dupa meciul de fotbal dintre Israel si Romania, din cadrul preliminariilor Campionatului Eur

Oficial Andrei Miron și-a decis viitorul

andrei miron

Știri

Video CSMS Iași - FC Voluntari 0-1. Alte 4 ocazii irosite de moldoveni. Golubovic a ratat un penalty!

bucurie voluntar

Video Astra - ASA Tg. Mureș 1-0. Teixeira a adus victoria și giurgiuvenii se mențin pe primul loc

captura teixeira gol

Video Concordia - CSU Craiova 1-0. Prima victorie a ilfovenilor, după 12 etape

concordia-1

Video ASA Tg. Mureș - Dinamo 0-0. Trei bare, ocazii uluitoare și un eliminat! Gazdele au terminat în 10

ASA-DINAMO

Video Poli Timişoara - CFR 2-2. Oaspeții egalează la ultima fază, după un final halucinant!

captura bucurie timisoara

Video Steaua - Astra 2-0. Campioana rămâne în lupta pentru titlu

bucurie steaua

Video Steaua - Astra 1-0. Tade le-a adus roș-albaștrilor victoria în turul semifinalei Cupei Ligii

tade BUN

Video Chiajna - Timișoara 0-0. Ilfovenii rămân pe loc retrogradabil. Oaspeții au avut doi eliminați

concordia chiajna - poli timisoara 0-0

Video ASA Tg. Mureș - Pandurii 0-2. Gorjenii au câștigat la pas și se mențin în plasa Astrei

ASA - Pandurii

Video Dinamo - Steaua 1-1. Spectacol, nervi și goluri superbe în al doilea derby al anului

gol hamroun dinamo - steaua

Video CSU Craiova - FC Voluntari 3-0. Dublă Ivan, oaspeții, în 9 oameni mai mult de o repriză

ivan voluntari

Video Eibar - Barcelona 0-4. Dublă pentru Messi. 36 de meciuri consecutive fără înfrângere

lionel

Video Astra - Viitorul 2-0. Giurgiuvenii s-au distanțat la 6 puncte de trupa lui Hagi, în play-off!

astra viitorul-1

Video CSMS Iași – CFR Cluj 0-2. Fosta campioană a încheiat perioada de invincibilitate a moldovenilor

captura bud

Video Real Madrid - Celta Vigo 7-1. 4 goluri în 25 de minute pentru Ronaldo

cr7

Video Rapid - Dunărea Călărași 1-0. Giuleștenii au trecut pe primul loc, în Seria 1

rapid

Video&Text Botoșani - Petrolul 1-0. Vașvari a marcat din penalty

vasvari

Video Levante - Real Madrid 1-3. Cea mai clară victorie în deplasare pentru Zidane, în La Liga

bucurie real

Video Viitorul - Pandurii 1-3. Gorjenii au terminat sezonul regulat pe locul 3

pandurii-1

Video Barcelona - Sevilla 2-1. Catalanii s-au distanţat la 12 puncte de rivala Real Madrid

pique-1

Video Concordia - Voluntari 1-2. Maximum de puncte în 2016 pentru trupa lui Ganea

voluntari bucurie

Video Astra - Dinamo 1-1. Roș-albii au condus în inferioritate. Giurgiuvenii au rămas pe locul 1

bicfalvi morais

Video Steaua - CSMS Iași 1-1. Roș-albaștrii pierd teren față de rivale - moldovenii merg în play-out!