Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

VIDEO Ungaria-Norvegia 2-1. Maghiarii s-au calificat la Euro 2016. Vor fi iar la un turneu final după 30 de ani!

calificare ungaria

VIDEO Suedia - Danemarca 2-1. Danezii rămân în cursă, cu un gol marcat pe final

jorgensen

VIDEO Ucraina-Slovenia 2-0. Gazdele, la prima victorie din istorie în fața slovenilor, favorite la calificare

yarmolenko ucraina

VIDEO Bosnia - Irlanda 1-1. Calificarea la Euro se va decide în returul de la Dublin

bosnia ceata

VIDEO România U21 - Danemarca U21 0-3. Al doilea eșec pentru trupa lui Dulca în preliminarii

puscas rom dan

VIDEO Norvegia - Ungaria 0-1. Un debutant a înscris, maghiarii, favoriți la calificare

MEDIA: Digi Sport Matinal, 10:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Gijon, Spain. June 09, 2024. Diego Sanchez of Real Sporting de Gijon and Fernando Calero of RCD Espanyol in action during the LaLiga Hypermotion match between Real Sporting de Gijon and RCD Espanyol at El Molinon Stadium on June 09, 2024 in Gijon, Spain.

FOTBAL: Oviedo - Espanyol, 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

MEDIA: Digi Sport Special, 18:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• fotbal european

MEDIA: Fotbal European, 21:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Diana Șucu a reacționat imediat după ce Babasha a urcat pe scenă la concertul trupei Coldplay. Ulterior, a șters mesajul

sucu

Exclusiv Constantin Budescu semnează! ”Magicianul” va evolua în SuperLigă alături de Dragoș Grigore

budescu rapid-farul (16)

Exclusiv A negociat "la sânge" cu FCSB și Gigi Becali a spus totul: "E oltean cu tupeu! Cum să îți dau, mă, 150.000?"

gigi becali - prosport

”Mizerabil”. Nu s-au ferit de cuvinte, după Germania - Scoția 5-1

Germany v Scotland, Group A - UEFA European Championships - Allianz Arena

Exclusiv Constantin Budescu semnează...

Exclusiv Gigi Becali nu a stat pe gânduri: ”I-a...

George Becali to Sell FCSB Soccer Team, Bucharest, Romania - 24 Apr 2023

profimedia-0881695301

Video ”Ăla e nebun, n-ai ce să faci cu el”...

gigi becali

Știri

VIDEO Berceni - Rapid 1-2. Popa a transformat două penalty-uri. Oaspeţii termină turul pe primul loc

captura rapid meci

VIDEO Petrolul - Concordia 1-1. Stoichiţă rămâne fără victorie pe banca ploieştenilor

stoichita

VIDEO Sevilla - Real Madrid 3-2. Prima înfrângere a sezonului pentru "galactici"

jucatori real suparati

VIDEO Steaua - FC Botoşani 5-3. Campioana a câştigat meciul cu cele mai multe goluri din acest sezon

steaua boto ani

VIDEO Barcelona - Villarreal 3-0. Dublă Neymar și gol Suarez. Catalanii au urcat pe primul loc în La Liga

suarez neymar

VIDEO Craiova - ASA Tg. Mureș 1-1. Ocazii imense și câte o bară de fiecare parte

gol craiova

VIDEO FC Botoșani - Poli Timișoara 1-1. Oaspeţii au ajuns la 6 meciuri fără victorie, în Liga 1

gol Botosani

VIDEO CFR - Steaua 2-0. Prima victorie a ardelenilor în fața roș-albaștrilor după o pauză de 10 ani!

cfr steaua

VIDEO Pandurii - FC Voluntari 2-1. Gorjenii au revenit după ce au fost conduşi şi au urcat pe locul 2 în Liga 1

bucurie radut

VIDEO Petrolul - CSMS Iași 1-2. Eroarea lui Pecanha a decis învingătoarea partidei de la Ploiești

captura csmss

VIDEO Concordia - ASA Târgu Mureș 1-2. N'Doye le-a adus victoria oaspeţilor, cu un gol marcat în prelungiri

asa

VIDEO Real - Las Palmas 3-1. Toate golurile partidei au fost marcate în prima repriză

captura ronaldo

VIDEO Astra - CSU Craiova 1-0. Daniel Niculae a oferit pasa decisivă, la debutul în tricoul giurgiuvenilor

Nico Sumudica

VIDEO Liverpool - Bournemouth 1-0. Emoții mari la prima victorie sub comanda lui Klopp

gol liverpool

VIDEO Rapid - CFR Suceava 1-1. Un autogol, o bară, un eliminat, două penalty-uri ratate și Alexa, în tribună

rapid rapid cfr

VIDEO Viitorul - FC Botoșani 3-1. Echipa lui Gică Hagi, la un punct de liderul Astra

viitorul botosani

VIDEO Steaua - Pandurii 1-1. Gorjenii au marcat un super-gol și au avut și o bară. Mare ratare Chipciu pe final

steaua pandurii-1

VIDEO CSU Craiova - Dinamo 3-0. "Câinii" pierd în Oltenia pentru prima oară după 6 ani. Dublă Bawab

bawab gol

VIDEO ASA - Astra 3-1. Liderul pierde după patru etape

bucuerieasa-astra

VIDEO FC Voluntari - Petrolul 1-0. Ilfovenii, la prima victorie din Liga 1, au ratat și un penalty

bucurie voluntari

VIDEO ACS Poli Timișoara - CFR Cluj 1-2. Bănățenii au cerut un penalty și au avut și un gol anulat

acs poli cfr cluj

VIDEO CSMS Iași - Concordia 0-1. 13, cu noroc pentru ilfoveni! Doi eliminați pe final

iasi concordia

VIDEO CFR Cluj - Viitorul 1-2. Echipa lui Gică Hagi a urcat pe locul 2 în Liga 1

bucurie viitoru 1

VIDEO Pandurii - Timișoara 3-1. 4 victorii în ultimele 5 etape. Dublă pentru Hora